Προς το περιεχόμενο

Τελικός Κυπέλλου Ελλάδος ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ-ΑΡΗΣ


FUNKER_3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατάλαβα, δεν έχεις τι να απαντήσεις, άστο, μην το παλεύεις. Εγώ μιλάω με δεδομένα. Προφανώς δεν τα ξέρεις. Όταν τα μάθεις και βγεις απ'τον μικρόκοσμό σου, εδώ είμαστε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 75
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Συναρειανοί, μην ταΐζετε τα

 

trollfamily.jpg

 

Μεγαλώνουν και αναπαράγονται...

Εσυ εισαι Αρης???????:shock::shock::confused: Ενας απο τους πιο λογικους ανθρωπους στο φορουμ και εισαι Αρης? Χμμ δεν ειναι περιεργο καθως υπαρχουν και αρκετοι λογικοι Αριανοι και καθως μαλλον και στα αθλητικα(στις αθλητικες αποψεις σου) θα εισαι λογικος και δεν θα εισαι επηρεασμενος απο σουπερ-3.

 

Πχ ποια ειναι η αποψη σου για τον σουπερ-3?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω να σου απαντήσω τίποτα απολύτως στα πλαίσια του συγκεκριμένου thread και του τρόπου που μπούκαρες σε αυτό για να τρολλάρεις (και ΟΧΙ για να κάνεις καζούρα). Το αυτό συμβούλεψα ήδη και τους συνοπαδούς μου, ελπίζω να με ακούσουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω να σου απαντήσω τίποτα απολύτως στα πλαίσια του συγκεκριμένου thread και του τρόπου που μπούκαρες σε αυτό για να τρολλάρεις (και ΟΧΙ για να κάνεις καζούρα). Το αυτό συμβούλεψα ήδη και τους συνοπαδούς μου, ελπίζω να με ακούσουν...

Δεν μπηκα σε αυτο το τοπικ για να τρολαρω* ουτε για να κανω αμιγως καζουρα**.

Μπηκα για να δειξω την αληθεια στους ονειροπολους, να δειξω οτι ο Αρης ειναι μια ηττοπαθης ομαδα αυτη τη στιγμη και να ακουστει αυτο και να μην ακουστουν παλι καλα λογια για το οτι ο κοσμος κερδισε το κυπελλο και ο κοσμος αξιζει να του δωθει κυπελλο και ο κοσμος το ενα και το αλλο, μπλα μπλα αποπροσανατολιζοντας απο το γεγονος οτι παραμενει 40 χρονια ατιτλος....

 

 

*Τρολαρω σημαινει μπαινω σε ενα thread λεω διαφορες ριζοσπαστικες αποψεις ή συνηθως απλως διαφωνοντας με καποιους συνεχεια, ετσι ωστε ομως(αυτο ειναι απαραιτητη προυποθεση) να "ψαρεψω" απαντησεις και αντιδρασεις και να ψαρεψω και αλλες και αλλες απαντησεις και να δημιουργησω ενα κλιμα εντασης ή να καταστρεψω το thread.

 

**Καζουρα εκανα αλλά οπως ειπα δεν ηταν ο σκοπος μου η καζουρα 100%. Μαλλον προεκυψε να κανω και καζουρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε θα μάθει αυτή η ομάδα να προσεγγίζει τα μεγάλα ματς όπως πρέπει? Πριν από δύο χρόνια πήγε χαλαρά, χθες φοβισμένα... Τι να πω. Και να σκεφτεί κανείς πως και στους δύο χαμένους τελικούς είχαμε μεγάλους προπονητές στον πάγκο που χάσανε από μαθητεύομενους!!! Κρίμα για τον κόσμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα να ζησω απο φανταρος στο Διδυμοτειχο Αριανους και Παοκτζήδες να τσακωνονται για το ποιος ειναι καλυτερος τριτος. Το ιδιο αστειο μου φαινεται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τέτοια εμφάνιση που έκανε ο ΠΑΟ , με στοπερ κατσουράνη και νεκρό μπροστά τον Cisse , ειδικά στο 1ο ημίχρονο , δεν θα χρειαζόταν 2ο ημίχρονο για να σηκώσει κάποιος άλλος στη θέση του Αρη το κύπελλο. Ο καημένος ο Never-CouPen θα σηκώσει ποτέ κύπελλο ? Ειναι τεράστιος αλλά απο το 50΄ ήθελε αλλαγές ο Αρης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα να ζησω απο φανταρος στο Διδυμοτειχο Αριανους και Παοκτζήδες να τσακωνονται για το ποιος ειναι καλυτερος τριτος. Το ιδιο αστειο μου φαινεται!

 

Οχι οσο αστειο φαινεται σε μας ομως να μαλωνουν παο - οσφπ για το ποιος εστησε καλυτερα και βγηκε 1ος σε ενα από τα χειρότερα πρωταθληματα της Ευρωπης..:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι οσο αστειο φαινεται σε μας ομως να μαλωνουν παο - οσφπ για το ποιος εστησε καλυτερα και βγηκε 1ος σε ενα από τα χειρότερα πρωταθληματα της Ευρωπης..:-)

 

αυτα λετε για παρηγορια?καλη φαση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...