Προς το περιεχόμενο

Τελικός Κυπέλλου Ελλάδος ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ-ΑΡΗΣ


FUNKER_3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

atropa το προβλημα σου λυθηκε, χωρις να εισαι χωμενος και οντας στην Αθηνα αποκλειεται να βρεις εισητηριο

 

το εισιτήριο μου το έχουν πάρει απο θεσσαλονικη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 75
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

AΡΗΣ: «Εξαφάνιση» των εισιτηρίων

 

* 19/04/2010, 18:04 | Διαβάστηκε 225 φορές

 

AΡΗΣ: «Εξαφάνιση» των εισιτηρίων (Photo: Action Images).

 

Θέμα λίγων ωρών είναι η εξάντληση των εισιτηρίων που έχει στη διάθεσή του η ΠΑΕ Άρης για τον τελικό του Κυπέλλου κόντρα στον Παναθηναϊκό το ερχόμενο Σάββατο. Μέχρι το απόγευμα της Δευτέρας περισσότερα από 20.000 εισιτήρια είχαν διατεθεί στους φιλάθλους της ομάδας και ενδεχομένως εντός της ημέρας να υπάρξει ανακοίνωση που θα ενημερώνει για sold out.

 

«Η δίψα του κόσμου είναι μεγάλη. Και 50.000 εισιτήρια να είχαμε, πάλι θα τα πουλούσαμε, γιατί η ζήτηση είναι τεράστια. Θα είναι η μεγαλύτερη και καλύτερη μετακίνηση φιλάθλων που έχει γίνει ποτέ στην Ελλάδα», δήλωσε στο «Αθλητικό Metropolis» ο εκτελεστικός διευθυντής της ΠΑΕ, Γιάννης Κόντης.

 

http://www.sport-fm.gr/article/226157

 

---------- Προσθήκη στις 18:35 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 18:35 ----------

 

Ίσως αναβληθεί ο τελικός. Λόγο απεργίας του ΕΣΚΑΝ.

 

ξερεις τιποτα η' μονο απο τα σαιτ που εχουν βγει καποιες "ανακοινωσεις"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε λέω φαβορί ο Παναθηναϊκός για τον τελικό, αλλά όταν έχεις 4 τελικούς τα τελευταία 8 χρόνια, ε δε μπορεί, και από στατιστικής απόψεως, κάποια στιγμή θα το πάρουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πας με την κάρτα διαρκείας σου και αν προλάβεις θα πάρεις ένα εισιτήριο το οποίο θα πληρώσεις ;)

 

Αδιάφορα παιχνίδι, ο βάζελος θα το πάρει εύκολα με τρία, τέσσερα μηδέν. Μετά τον περσινό τελικό το εφετινό δίωρο του κυπέλλου είναι δεδομένο χάσιμο χρόνου.

 

Μπορεί και να δούμε μπάλα. Είναι από τις λίγες ομάδες και οι δύο, που προσπαθούν να παίξουν μπάλα, με το τόπι κάτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκοπεύω αύριο να πάω ΟΑΚΑ για να πάρω εισιτήριο για τον τελικό, ξέρει κανείς να μου πει πώς θα πάω στα γραφεία της ΠΑΕ, πάνω από την αίθουσα Κασιμάτη (είσοδος από Σ. Λούη, Πύλη Α) βγαίνοντας από τον ηλεκτρικό;

Ευχαριστώ. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισιτήρια τέλος

 

Λίγα αποδείχθηκαν τα 23.480 εισιτήρια που παρέλαβε ο Άρης για τον τελικό του Σαββάτου.

 

Ούτε τέσσερις μέρες δεν χρειάστηκαν για να γίνουν καπνός τα 23.480 εισιτήρια που είχε στη διάθεσή του ο Άρης για τον τελικό με τον Παναθηναϊκό. Σήμερα νωρίς το μεσημέρι διατέθηκαν τα τελευταία και μέχρι το βράδυ αναμένεται η ανακοίνωση για το Sold out. Ήδη ο ταξιδιωτικός οργανισμός Ζορπίδης που έχει αναλάβει τον κύριο όγκο της μετακίνησης στην Αθήνα ανακοίνωσε ότι έκλεισαν οι εκδρομές.

 

Συνολικά έχουν ναυλωθεί πάνω από 300 πούλμαν, αρκετές πτήσεις τσάρτερ που θα αναχωρήσουν Παρασκευή και Σάββατο ενώ για σήμερα έχει προγραμματιστεί σύσκεψη με την τροχαία για τα διαδικαστικά.

 

Ανακοινώνεται ο Κάμπορα

 

Μόνο η ανακοίνωση μένει για να επισημοποιηθεί η συμφωνία του Χαβιέρ Κάμπορα με τον Άρη. Ο αργεντινός έχει συμφωνήσει σε όλα για την επέκταση του συμβολαίου του για άλλα δυο χρόνια, με απολαβές ετησίως 450.000 ευρώ, βάζοντας ένα τέλος στο σήριαλ των τελευταίων ημερών.

 

Αλέξης Σαββόπουλος

 

 

http://www.sportlive.gr/2010/04/20/%CE% ... E%CF%81%CE %B9%CE%B1-%CF%84%CE%AD%CE%BB%CE%BF%CF%82/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω ο φετινος τελικος να ειναι τοσο συναρπαστικος οσο ο περσινος.Η προβλεψη μου ειναι οτι θα το παρει ανετα ο Παο.Δεν αποκλειω βεβαια ο Κουπερ να "παρει το πορτοφολι" του Νιοπλια και να εχουμε εκπληξεις, δεν τον εχω σε ιδιαιτερη εκτιμηση αλλωστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω ο φετινος τελικος να ειναι τοσο συναρπαστικος οσο ο περσινος.Η προβλεψη μου ειναι οτι θα το παρει ανετα ο Παο.Δεν αποκλειω βεβαια ο Κουπερ να "παρει το πορτοφολι" του Νιοπλια και να εχουμε εκπληξεις, δεν τον εχω σε ιδιαιτερη εκτιμηση αλλωστε.

 

ολοι ελπιζουμε αλλα αποκλειεται να δουμε σαν τον περσινο.περυσι πραγματικα ειχαμε φτασει ολοι μας σε σημειο να πουμε "Ε ας το παρει οποιος ναναι".Ειλικρινα δεν θυμαστε περισσοτερο το ιδιο το ματς,τις φασεις,τα γκολ, τις ανατροπες παρα τον νικητη?

 

Μακαρι να γινει το ιδιο και φετος αν και εγω βλεπω ανετη νικη Παναθηναικου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν τον πιάσει τον Άρη το γνωστό ταράκουλο που παθαίνει στούς τελικούς(έχει πάει σε αρκετούς τα τελευταία χρόνια) τότε μπορεί να ελπίζει.Δεν είναι έδρα το ΟΑΚΑ ειδικά στο συγκεκριμένο ματς αφού θα είναι από μισοί οι οπαδοί και οι ομάδες παίζουν ανοιχτά και οι δυό.

Δίνω κι εγώ πάντως τα παραπάνω ποσοστά 55-45 κυρίως λόγω καλής ψυχολογίας τού Παναθηναϊκού.

Προβλέπω καλό παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...