Προς το περιεχόμενο

Τελικός Κυπέλλου Ελλάδος ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ-ΑΡΗΣ


FUNKER_3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παρηγορια απο τι?? Απλως το υφακι μεγαλειου ενω εχουμε ενα απο τα πιο βρωμικα πρωταθληματα της Ευρωπης και γενικα οι ομαδες μας θεωρουν επιτυχια τους 16 του Τσαμπιονς Λιγκ καλο ειναι να λειπει.. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 75
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Με τέτοια εμφάνιση που έκανε ο ΠΑΟ , με στοπερ κατσουράνη και νεκρό μπροστά τον Cisse , ειδικά στο 1ο ημίχρονο , δεν θα χρειαζόταν 2ο ημίχρονο για να σηκώσει κάποιος άλλος στη θέση του Αρη το κύπελλο. Ο καημένος ο Never-CouPen θα σηκώσει ποτέ κύπελλο ? Ειναι τεράστιος αλλά απο το 50΄ ήθελε αλλαγές ο Αρης.

 

Μη μασάς βρε, έχει τον καρπουζοψαρά εσύ που γ@@@@ε να παίρνει τίτλους και με ΑΕΚ και με σας, λολ. Στην Μπενφίκα ολόκληρο τον προϋπολογισμό της Πορτογαλίας του έδωσαν πριν κάποια χρόνια και κατάφερε να βγει τρίτος.

Να μιλήσει κάποιος άλλος για Κούπερ να πω άντε καλά, να μιλάει και οπαδός ομάδας που έχει Σάντος προπονητή, ντροπή απλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι οσο αστειο φαινεται σε μας ομως να μαλωνουν παο - οσφπ για το ποιος εστησε καλυτερα και βγηκε 1ος σε ενα από τα χειρότερα πρωταθληματα της Ευρωπης..:-)

 

Χειρότερο πρωτάθλημα της Ευρώπης, δεν το κάνει φυσικά ο Παναθηναικός και ο Ολυμπιακός. (Βέβαια αν δεν ήταν και ο μόνιμος πρωταθλητής, μία από τις χειρότερες ομάδες όλων των εποχών στο Τσάμπιονς Λιγκ, μπορεί να ταν διαφορετικά τα πράγματα αλλά τέλος πάντων).

 

Αλλά η ανυπαρξία αντιπάλων. Ξεπετάγματα Πάοκ και Άεκ ανα 5-6 χρόνια δεν πιάνονται. Μην μιλήσω για τις υπόλοιπες που το μόνο που σκέφτονται είναι το κλοτσοσκούφι, το 40 ευρω εισιτήριο όταν παίζουν με τους μεγάλους, και το στήσιμο κανα ματς στο τέλος, να βγάλουν καμια τζάμπα μεταγραφή το καλοκαίρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις σκεφτεί ποιος συντηρεί αυτή την ανυπαρξία και ποιόν βολεύει;

 

Όταν πάψετε να περιμένετε θεούς(κοντούς-αμερικάνους-σείχηδες-κύπριους-τίγρης και άλλα άγρια ζώα) για να σας σώσουν, έλα πες μου για ανυπαρξία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη μασάς βρε, έχει τον καρπουζοψαρά εσύ που γ@@@@ε να παίρνει τίτλους και με ΑΕΚ και με σας, λολ. Στην Μπενφίκα ολόκληρο τον προϋπολογισμό της Πορτογαλίας του έδωσαν πριν κάποια χρόνια και κατάφερε να βγει τρίτος.

Να μιλήσει κάποιος άλλος για Κούπερ να πω άντε καλά, να μιλάει και οπαδός ομάδας που έχει Σάντος προπονητή, ντροπή απλά.

 

 

xaxaxa ωραίος ρε, μιλάς εσύ που τσίμπησες 4 από τον κύριο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xaxaxa ωραίος ρε, μιλάς εσύ που τσίμπησες 4 από τον κύριο...

 

Καλά εντάξει, κι εσύ 2, διαφορά 1 γκολ. Το θέμα είναι τι έτσουξε σε ποιον πιο πολύ. Τα 4 σε μένα ή τα 2 σε σένα. http://www.insomnia.gr/forum/images/icons/4.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις σκεφτεί ποιος συντηρεί αυτή την ανυπαρξία και ποιόν βολεύει;

 

Τόσα χρόνια ο Παναθηναϊκός την συντηρούσε γι'αυτό φλομώσαμε στις κούπες... :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συναρειανοί, κλείστε το, ότι και να λένε δίκιο έχουν. Εμείς φταίμε για τα χάλια μας, ας φτιάξουμε ομάδα να διεκδικήσει πρωτάθλημα ή έστω ΤσουΛου κι ας αφήσουμε κατά μέρος τους μαστραπάδες (που 'λεγε κι ο αθάνατος Παρασίδης) και το ποιος είναι καλύτερος 3ος.

 

Ελπίζω ο Κούπερ (που για μένα φταίει σημαντικά για την εικόνα της ομάδας κι ας μην είναι επιλογή του οι παίχτες) να κάνει τις απαραίτητες αλλαγές το καλοκαίρι και να αποδείξει στην πράξη ότι είναι σπουδαίος προπονητής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν πάψετε να περιμένετε θεούς(κοντούς-αμερικάνους-σείχηδες-κύπριους-τίγρης και άλλα άγρια ζώα) για να σας σώσουν, έλα πες μου για ανυπαρξία.

 

Μα όταν όσα λεφτά και να μπούν,ότι και να κάνει κάποιος που δεν έχει κονέ με μαφίες και κατεστημένα,όσο καλά και να παίξει όσες 4άρες και να ρίξει μέσα έξω στο τέλος τα λεφτά του Τσαμπιονς λίγκ αυτοί που συντηρούν αυτήν την ανυπαρξία θα τα πάρουν.Και φυσικά η επένδυση του άλλου στον κουβά θα πάει και θα είναι και μείον το ταμείο και θα γίνει και δέλο ο κόσμος και από το κακό στο χειρότερο θα πηγαίνει.

 

Όταν σταματήσουν να στέλνονται διαιτητές για να τελειώσουν όποια ομάδα πάει να πάρει το πρωτάθλημα,και όταν σφυρίζονται και πέναλτι και δίνονται και κόκκινες κατά αυτουνού που παίρνει το πρωτάθλημα τότε έλα πες μου να πάψω να περιμένω τα άγρια ζώα.

 

Για εμένα αυτή είναι η αλήθεια και το ξέρω πως αν δεν έρθει ο αρχιμαφιόζος ο Μελισσανίδης στην ΑΕΚ,πρωτάθλημα δεν πρόκειται να δω,όσα λεφτά και να μπούν,όσο καλά και να παίξω ο Ολυμπιακός και ο Παναθηναικός θα το παίρνουν.Μακάρι να μην ίσχυε και να μην ξέραμε κάθε χρόνο τον πρωταθλητή από τον Αύγουστο αλλά δυστυχώς έτσι είναι.

Τόσα χρόνια ο Παναθηναϊκός την συντηρούσε γι'αυτό φλομώσαμε στις κούπες... :rolleyes:

 

Ε τόσα χρόνια την συντηρούσε άλλος.Τώρα την συντηρεί λίγο πιο light ο Παναθηναικός,αν γίνει πρόεδρος ο μαφιόζος ο Παύλος θα την συντηρήσει και πιο hardcore.Ο άλλος πρίν μιλούσε για Ολυμπιακό και Παναθηναικό πακέτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή πραγματικά πιστεύεις ότι την φετινή χρονιά σου στέρησαν κάτι?

 

Πιστεύεις ότι στερήθηκε κάτι κάποια ομάδα, έτσι ώστε να έχουμε την light συντήρηση από τον Πατέρα?

 

Πραγματικά πιστεύεις ότι τα κωμικοτραγικά που συμβαίνουν στην ομάδα σου στα διοικητικά δεν επηρεάζουν καθόλου την ανυπαρξία σας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν μου στερήθηκαν 10-12 βαθμούς από τους οποίους οι 9 ήταν με το καλημέρα με πολύ εξόφθαλμες διαιτησίες.Δεν χρειάζεται και κάτι άλλο για να γίνουν αποδυτήρια και κόσμος δέλο..για να έχει η ομάδα 10000 κόσμο αντί για 35000 κτλ κτλ.Τα υπόλοιπα απλά επακόλουθα ήταν.

 

Κατά δεύτερον φίλε πόσα πέναλτι κάνατε,πόσες βουτιές πήρατε πέναλτι και πόσες κόκκινες πήρατε φέτος;κανένα,3-4,καμία;

Ένα πέναλτι θυμάμαι με τον Άρη στο ΟΑΚΑ στο 92',ένα με τον Πανιώνιο,3 κόκκινες έπρεπε να πάρετε στο Παναθηναικός-ΑΕΚ μόνο και σοβαρά δεν το λέω επειδή αδικήθηκε η ΑΕΚ.Σε εκείνο το παιχνίδι έπρεπε να χάσω και έκλεψα το Χ κατα τύχη.Αλλά και ο Παναθηναικός έπρεπε να παίζει ένα ημίχρονο τουλάχιστον με 9 παίχτες.

 

Και γενικά η ομάδα μου φέτος δεν ήταν ανταγωνιστική.Αλλά και μισή ελπίδα να υπήρχε να διεκδικήσει κάτι φρόντισαν να την πεθάνουν κάποιοι νωρίς.Αν δεν το κατάλαβες δεν μιλάω για φέτος ούτε μιλάω μόνο για την ΑΕΚ και τον Παναθηναικό.Για τη γενική κατάσταση μιλάω αλλά αφού το θέτεις έτσι ας πούμε και συγκεκριμένα για φέτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα μπλοκ του Μέλμπεργκ στο ματς με την Άεκ, σίγουρα δεν ευθύνεται η light διαχείριση του Πατέρα πάντως. Δύσκολα θα έβαζα ο Πατέρας τα light μέσα να κόψει βαθμούς στις πρώτες αγωνιστικές από την.... Άεκ.

 

Δεν θυμάμαι να μου σφύριξαν κάποιο "ολυμπιακό" πέναλτι, θυμάμαι πάντως να μην δίνουν πεντακάθαρο πέναλτι στον Βύντρα, σε ματς που έχασα βαθμούς, οπότε και να μου σφύριξαν κάποιο θα καταλήξουμε στο ανθρώπινο λάθος. Γιατί αν όντως υπήρξε η light διαχείριση, πιστεύεις πραγματικά, ότι θα μου στερούσαν τους δύο βαθμούς με την τριπολιτσά? Να σου θυμίσω τους χεσμένους που έδιναν ρεσιτάλ light διαχείρισης? ;)

 

Πολύ λογικό το βρίσκω να κερδίζουμε πέναλτι πολύ πιο εύκολα από το να κάνουμε. Στην συντριπτική πλειοψηφία των αγώνων είχαμε την υπεροχή και αναγκάζαμε τον αντίπαλο σε παθητικό ρόλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...