Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

νέα μόδα αυτή? αντί να το λένε demo, χωρίζουν το game σε επεισόδια και δίνουν το πρώτο δωρεάν? ελεος...

 

Η νέα μόδα τουλάχιστον στα online είναι να σου δίνουν όλο το παιχνίδι ,αλλά χωρίς τα βασικά πρόσθετα ... δλδ να μπορείς να παίζεις, αλλά με αυτά που σου αφήνει ξεκλείδωτα να είσαι κινητός στόχος για να περνάνε καλά αυτοί που έχουν πληρώσει το παιχνίδι full. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νέα μόδα αυτή? αντί να το λένε demo, χωρίζουν το game σε επεισόδια και δίνουν το πρώτο δωρεάν? ελεος...

Το "πρώτο επεισόδιο δωρεάν" το κάνουν μερικοί publishers (αλλά όχι όλοι) αφού ολοκληρωθεί η σειρά. Το Batman δεν έχει ολοκληρωθεί καν ακόμα.

 

Γενικά τα τελευταία χρόνια οι PC gamers γκρινιάζουμε που σταμάτησαν τα Demo, οπότε από το τίποτα είτε ένα "δωρεάν επεισόδιο" είτε ένα "free weekend" στο Steam κάτι είναι  ;)

 

Επίσης: Δωρεάν το Street Racing Syndicate στο IndieGala Store

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30000 κλειδιά για Company of Heroes

Δεν είναι giveaway αλλά raffle, οπότε καλή τύχη σε όποιον μπει.

 

Έκανα like για την ενημέρωση, διπλό like γιατί μου έκατσε κλειδάκι. Ευχαριστώ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νέα μόδα αυτή? αντί να το λένε demo, χωρίζουν το game σε επεισόδια και δίνουν το πρώτο δωρεάν? ελεος...

Σίγουρα δεν είμαι υπέρ των episodes αλλά μην παραλογιζόμαστε κιόλας, άλλο να σου δίνει free ένα episode δηλαδή κάποιες ωρίτσες gameplay που πολλοί ήδη πληρώσανε για να το πάρουν και άλλο ένα απλό demo.

Η μόδα με τα episodes φυσικά και μας βγάζει μια αντιπάθεια, σαν τα dlc ένα πράμα, όμως το γεγονός ότι μας δίνουν τζάμπα το πρώτο επεισόδιο μόνο θετικό μπορώ να το περιγράψω.

 

Απ' ό,τι κατάλαβα απαιτεί κατέβασμα για να το πάρουμε, έτσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε όλους έστειλαν mail, σε μένα έλεγε ότι λυπούνται αλλά δεν ήμουν τυχερός.

 

Μη μου στεναχωριέσαι... και σε μένα το ίδιο μνμ έστειλαν   :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω ποσους ενδιαφερει αλλα παιζει το left for dead 2 στο steam για 3,90Ε, καπου εκει γυρω- δεν θυμαμαι τωρα ακριβως, (πήρα 2, ενα για μενα και αλλο ενα δωρο στον γιο μου για να το λιωσουμε :-))

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...