Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το είχα ήδη το blood dragon στο uplay.Λέω, δεν δοκιμάζω να το ζητήξω να δω τι θα γίνει;Και δε μου έβγαλε κάποιο μήνυμα ότι το έχω ήδη στη βιβλιοθήκη μου.Το πέρασε δεύτερη φορά στο my games δίπλα στο παλιό.Χωρίς καμία διαφοροποίηση μεταξύ τους.  :mellow:

Τι τραγικό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νέο Humble - Unreal Engine - Bundle

 

Το πρώτο pwyw tier είναι πολύ δυνατό, μόνο και μόνο για το Shadow Complex Remastered (το οποίο βέβαια ίσως αρκετοί το έχουν ήδη γιατί για μερικούς μήνες πέρσι η Epic Games το έδινε δωρεάν --- την έκδοση που γίνεται lauch από τον client της) 

 

Όλα δίνουν Steam κλειδί (ξεχωριστά, ανά παιχνίδι και DLC).

Από $1 και πάνω:

Από μέσο όρο και πάνω (κάπου $3.90 αυτή τη στιγμή):

Από $10 και πάνω

https://www.humblebundle.com/unreal-engine-bundle

 

Το τσίμπησα στο $4.12

 

:-D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο pwyw tier είναι πολύ δυνατό, μόνο και μόνο για το Shadow Complex Remastered (το οποίο βέβαια ίσως αρκετοί το έχουν ήδη γιατί για μερικούς μήνες πέρσι η Epic Games το έδινε δωρεάν --- την έκδοση που γίνεται lauch από τον client της)

 

Σορρυ, αυτό το game το δίναν δωρεάν? Το έβαλα πρώτο απο τα άλλα να το δώ και είναι πολύ δυνατό. Ακόμα και στο 1$ είναι τσάμπα.. Γενικά τα αγνοούσα τα bundles τόσο καιρό αλλά μου φαίνεται πρέπει να τα παρακολουθώ τελικά :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορρυ, αυτό το game το δίναν δωρεάν? Το έβαλα πρώτο απο τα άλλα να το δώ και είναι πολύ δυνατό. Ακόμα και στο 1$ είναι τσάμπα.. Γενικά τα αγνοούσα τα bundles τόσο καιρό αλλά μου φαίνεται πρέπει να τα παρακολουθώ τελικά :P

 

Εννοείται πως πρέπει να τα παρακολουθείς!  :confused:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να ξερες τι παιχνιδάρες έχεις χάσει με ένα ευρώ.

χαχα, οκ απλά επειδή έχω δώσει πολλά λεφτά για παιχνίδια στο παρελθόν που δεν έπαιξα ποτέ, πλέον κρατάω αποστάσεις.. ! δεν θα ξαναγίνει I promise :P

 

p.s (και κάποτε ήμουν το πρώτο reply σε αυτο το τοπικ... που κατάντησα)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σορρυ, αυτό το game το δίναν δωρεάν? Το έβαλα πρώτο απο τα άλλα να το δώ και είναι πολύ δυνατό. 

Είναι αρκετά διασκεδαστικό παιχνίδι, σε στυλ "metroidvania". 

Το έδιναν δωρεάν στα πλαίσια νομίζω του να προωθήσουν (και να δοκιμάσουν σε ευρεία κλίμακα) τον client της Epic Games. Επίσης, το παιχνίδι ήταν τίτλος του 2011 και exclusive για το Xbox 360. Αν και τα πήγε πολύ καλά σε κριτικές και πωλήσεις και ζητούσε αρκετός κόσμος τη μεταφορά σε PC, ίσως θεώρησαν ότι θα ήταν καλή κίνηση (για την εικόνα της εταιρείας στους PC Gamers) να το δώσουν δωρεάν (για περιορισμένο χρονικό διάστημα). Επιπρόσθετα, τουλάχιστον τους πρώτους μήνες, η αρχική remastered έκδοση είχε μερικά προβληματάκια, οπότε πιθανόν να βάραινε ότι ήθελαν πιο διεξοδικό beta testing χωρίς να έχουν τη γκρίνια του "πλήρωσα για beta". 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τσίμπησα, αλλά μου εξηγεί κάποιος γιατί δίνουν free 30 ευρώ παιχνίδι;

Δεν κοστιζει 30ευρω το Dirt 3.Παιχνιδι του 2011-2012 ειναι αυτο ελειπε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...