Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια πιστευω αξιζει να παρει καποιος το homefront στα 5 ευρω απο το steam. Το πηρα και μαρεσει ιδιαιτερα. Ωραια γραφικα, καλο online με αρκετουτσικο κοσμο και πανω απο ολα dedicated servers!

 

Αν το παρει καποιος ας παρει μαζι και τα dlc για extra πιστες στο multiplayer (2 dlc ειναι) στην τιμη 1,35 ευρω γιατι απο review που ειχα διαβασει ειχε μονο 7.

 

Καλα οι πιστες ειναι μεγαλες οχι αστεια... :) Δεν ξερω αν ειναι battlefiend (το πιο πιθανο να ειναι πιο μικρες) αλλα και παλι ειναι μεγαλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18.1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το τσιμπησα λεμε μαζι με ολα τα καλουδια του εκτος απο το rise of the samurai campaign που δεν ξερω αν αξιζει. Αξιζει ή οχι. Τωρα θα με πεις "σιγα ρε μητρο 1.7 ευρω κανει" αλλα δεν θελω να δωσω ουτε φραγκο για κατι που δεν θα ασχοληθω και θα μου χαλασει την καλη εμπειρια απο το original campaign.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που θα επρεπε να σε απασχολει νομιζω ειναι αν αξιζει το empire και οχι το napoleon. Δεν μου εχει κατσει καλα το empire.

 

Έχω παίξει πολύ rome+medieval και θα τα ήθελα να τα έχω αυθεντικά. Από τα υπόλοιπα ποιά μου προτείνεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω παίξει πολύ rome+medieval και θα τα ήθελα να τα έχω αυθεντικά. Από τα υπόλοιπα ποιά μου προτείνεις?

 

Rome δεν επαιξα ποτε μου. Εχω αυθεντικο εδω και χρονια το medieval 2 μαζι με τα expansion του. Πηρα και οταν βγηκε το shogun 2. Kαλο και αυτο αλλα δεν ξερω, δεν μου βγαζει οτι μου εβγαζε το medieval. Τωρα ειναι το τι βγαζει στον καθε ενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβως οτι λεει ο stratigos. Εμενα προσωπικα μονο το medieval και το Shogun μου "λενε" κατι. Εποχη τυπου napoleon, rome και λοιπα δεν μπορω να πω οτι με εξιταρει εξισου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω έχω παιξει όλη τη σειρα από το shogun 1 το οποιο με μάγεψε.

 

Mετα ηταν το medieval που ήταν αρκετά καλό.

 

Το Rome όμως ήταν πολυ μπροστά!

 

Το Empire δεν μου άρεσε, δεντο εγκατεστησα ποτέ. Μαχες με όπλα απο τα 10 μετρα δεν μου λεγανε κάτι..

 

Το Napoleon το πήρα και αυτό στην προηγουμενη προσφορα, παντού λεγανε οτι ήταν καλύτερο από το Empire.

Απλως έπαιξα 2 ναυμαχίες και ακόμα κάθεται.

 

Τωρα όμως που γύρισαν τα σπαθιά και με το blood Pack λέει θα έχει και brutal γραφικα ελπίζω σε κατι πραγματικά καλό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβως οτι λεει ο stratigos. Εμενα προσωπικα μονο το medieval και το Shogun μου "λενε" κατι. Εποχη τυπου napoleon, rome και λοιπα δεν μπορω να πω οτι με εξιταρει εξισου.

 

Σωστα και αυτο γιατι:

 

Μαχες με όπλα απο τα 10 μετρα δεν μου λεγανε κάτι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα dlc δεν ξέρω αν αξίζουν αλλά το shogun είναι φοβερό strategy. Σήμερα νομίζω ότι το steam είχε τις καλύτερες προσφορες από όλες τις μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα dlc δεν ξέρω αν αξίζουν αλλά το shogun είναι φοβερό strategy. Σήμερα νομίζω ότι το steam είχε τις καλύτερες προσφορες από όλες τις μέρες.

 

ΆΣΤα...κλαίω....!!!ΔΕΝ μπόρεσα να το πάρω..ούτε το clicknbuy,ούτε το moneybookers λειτουργούσε..Έβγαζε σφάλμα...Δεν ξέρω γιατι΄;Και δεν το πήρα το sogun..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Paysafe απο το περιπτερο και ξεμπερδευεις

 

Εννοει οτι εβγαζε σφαλμα το steam γενικα στο να κανει την πληρωμη. Το εχω παθει και εγω μερικες φορες. Βγαζει το εξης μηνυμα:

 

There seems to have been an error initializing or updating your transaction. Please wait a minute and try again or contact support for assistance."

 

Και ξεκολλαει μονο του μετα απο ωρα-ωρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...