Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εννοείται προτιμάμε gog.com από steam.

 

Ε ναι και γω το προτιμώ,το witcher1 από το gog το έχω πάρει..Απλώς το θέμα είναι,ότι δεν έχω πια την πιστωτική,για να ψωνίσω direct.Και αν το έκανα από το steam θα έβαζα moneybookers ή clicknbuy.ΑΝ όμως έχει πιο λίγα το steam από το gog..κομμάτια να γίνει θα βρω από κάποιο φίλο.Απότι βλέπω έχουν τα ίδια

Και το άλλο είναι,ότι σε κανά φορματ,μετά θα ψάχνω από το gog,παίζει να το ξεχάσω :P

Αλλά ρε γμτ, gog ftw!:wub: δίλημμα .

 

gog.com

  • Bonus content included for FREE with the game:
  • game manual
  • 18 wallpapers
  • exclusive game guide (97 pages)
  • high quality artbook (196 pages)
  • soundtrack (320 kb/s 27 tracks)
  • 14 bonus videos (46 min)
  • 6 making of videos (48 min)
  • 14 avatars
  • 41 HQ artworks
  • map of The Northen Kingdom
  • 7 papercraft dolls with game's characters
  • pamphlet & envelope
  • The Witcher 2 version 2.0 autopatcher

 

steam

 

 

Making-of: All the cinematic materials related to game - trailers, developer diaries, gameplay footage, interviews and making-of exclusive video.

 

 

 

Soundtrack: Audio files with in-game music.

 

 

 

World Map: A map of the game's world.

 

 

 

Game Guide: The Witcher 2 strategy guide for both novice and experienced role-playing fans.

 

 

 

Game Manual: A rulebook and interface explanation to help you get started.

 

 

 

Pamphlet: A representation of one of the in-game items.

 

 

 

Papercrafts: Two papercraft dolls - Geralt and one random character for collectors.

 

τώρα σας πρίζω με ανούσια θέματα,αλλά είπα να το ψάξω λιγάκι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το gog εχει περισσοτερα και καλυτερα... αλλα εγω λεω steam, ασφαλεια

 

δεν νομίζω τρελέ να κολλάει κάπου η αφάλεια..

 

gog ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα steam forums εχουν στησει παρεμποριο. πουλανε το 1coal για 1.50$ οτι ναναι

 

Το coal είναι το 1/7 ενός gift το οποία με την σειρά του είναι κατα 70-80% κουπόνι που τα περισσότερα απο αυτά είναι αχρείαστα αυτήν την περίοδο ή free game που συνήθως η εκπτωτική αξία του είναι 5-10 € (εξαιρούνται κάτι φάρδοι που κέρδισαν Batman AC ή Skyrim). Εκτός αν τα παίρνουν για να αυξήσουν τις πιθανότητές τους να κερδίσουν όλο τον κατάλογο. Yeah right....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@xtrmsnpr

 

Δεν πεφτει νομιζω παρακατω το f1 2011 απο τα 20 ευρω που το εχει σημερα. Το εχεις παρει απο αλλου? Aν οχι, σκεφτεσαι να το παρεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@xtrmsnpr

 

Δεν πεφτει νομιζω παρακατω το f1 2011 απο τα 20 ευρω που το εχει σημερα. Το εχεις παρει απο αλλου? Aν οχι, σκεφτεσαι να το παρεις?

 

χαχαχαχα...είσαι ο 4ος που μου το λέει..όλοι το ξέρατε ότι το θέλω..Ναί,έπιασα κάτι αριθμούς στο κίνο :P και τα κέρδη θα τα επενδύσω μάλλον σε αυτό..^_^

το πήρες;αν και θέλω και το witcher2..(2 δώρα ο i-vasilis θα μου πάρει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΣΟΙ έχετε αγοράσει παιχνίδια από Direct2Drive κατεβάστε τα αρχεία των παιχνιδιών γιατί δεν είναι σίγουρο ότι θα είναι διαθέσιμα στη νέα υπηρεσία GameFly (το GameFly εξαγόρασε το D2D)

 

1.Download your favorite game purchases from Direct2Drive. We plan to have as many game files as possible available on GameFly. Just to be sure, please download your old game files before the transition.

 

2.Download all of your non-game files (like Prima Guides). These will not be supported by GameFly after the transition.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τσεπώθηκαν, f1 2k11 και withcer2 gog.com..Ας είναι καλά το κίνο και η γιαγιά :-D ..

Δεν έχει άλλες αγορές για κάποιο καιρό τώρα,μέχρι να μαζευτούν στην άκρη..Γιατί άμα η κοπέλα δεν δει δώρο,θα φάω παντόφλα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...