Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τώρα ή όταν κυκλοφόρησε η se ?

και σε εμένα το ίδιο.

μόλις βγήκε η se(27-10 νομίζω) την εμφάνισε απο κάτω από την legendary( είχα πάρει το elder scrolls anthology Πριν κανα χρόνο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι τιμη της ρε παιδια ετσι κανουν ολες οι εταιριες με τα remastered στο pc πλεον(bioshock,Darksiders) κοροιδευομαστε τωρα?Και σιγα και την εκδοση κιολας που ζηταει 60ευρω(απο τους κατοχους κονσολας...)και 40ευρω απο αυτους του Pc......

 

4ευρω αγορασα αυτες τις μερες την Legendary edition την ιδια ωρα που στο ιδιο site(greenman)ειχε την Special Edition 30ευρω.Γελανε και οι πετρες με την Bethesda και την τιμολογιακη της πολιτικη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είπαμε τίποτα για την τιμή της έκδοσης, και ναι συμφώνω με αυτό που λες και ούτε είμαι υπέρ των remaster. Σχολιάσαμε που την έδωσε τζαμπέ σε legendary κατόχους. Και τι ήθελες να κάτσουν να φτιάξουν remaster για να την μοιράζουν τζάμπα; Για τα γκαφρά γίνονται όλα εξάλλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είπαμε τίποτα για την τιμή της έκδοσης, και ναι συμφώνω με αυτό που λες και ούτε είμαι υπέρ των remaster. Σχολιάσαμε που την έδωσε τζαμπέ σε legendary κατόχους. Και τι ήθελες να κάτσουν να φτιάξουν remaster για να την μοιράζουν τζάμπα; Για τα γκαφρά γίνονται όλα εξάλλου.

Τι την εδινε την εν λογω εκδοση δωρεαν,τι δεν την εδινε καμια διαφορα δεν θα υπηρχε οσον αφορα το pc αυτο εννοω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως δεν ανοιγει για καποιο λογο που δεν μπορω να καταλαβω. Με ενα google search: greenmangaming indie bundle μου το βγαζει πρωτη επιλογη  :wacko:  

Μηπως δουλευει αυτο;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...