Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://store.steampowered.com/app/236870/
ΔΩΡΕΑΝ ένα κομμάτι του!
 

Αναφορά σε κείμενο

 

HITMAN™ Spring Pack - A FREE download that includes the story mission, ‘World of Tomorrow’, plus all of the Escalation Contracts, Challenge Packs and Featured Contracts released for Sapienza. The Spring Pack also allows you to play any future re-activated Elusive Targets in Sapienza.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Sartiv είπε

Δηλαδη το demo του..;

http://www.guru3d.com/news-story/hitman-spring-pack-is-free-to-grab-on-steam.html

The Spring Pack includes:

  • 3 Campaign missions, including all cut-scenes
  • 12 Escalation Contracts
  • 120+ Challenges
  • 24 Achievements
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

οσοι πηραμε ηδη το 1ο και 2ο επεισοδιο δηλ? το 2ο επεισοδιο που δινονταν πριν μερικες μερες δεν ειναι?

Επεξ/σία από panagiotis54
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, panagiotis54 είπε

οσοι πηραμε ηδη το 1ο και 2ο επεισοδιο δηλ? το 2ο επεισοδιο που δινονταν πριν μερικες μερες δεν ειναι?

 ....Hitman Spring Pack and experience everything from Episode 2: Sapienza...σε αυτο αναφερετε το free και ειναι 12 γιγα τωρα το κατεβαζω !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρωταω γιατι εχω ηδη το 1 κ 2...κλικαρωντας πανω στο λινκ δεν βλεπω να προστεθηκε κατι στον λογαριασμο μου επιπλεον και δεν εχω χωρο-χρονο τωρα για να κατεβασω και να παιξω το hitman

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, panagiotis54 είπε

ρωταω γιατι εχω ηδη το 1 κ 2...κλικαρωντας πανω στο λινκ δεν βλεπω να προστεθηκε κατι στον λογαριασμο μου επιπλεον και δεν εχω χωρο-χρονο τωρα για να κατεβασω και να παιξω το hitman

επειδη και γω  δε ξερω σε τι ακριβως αναφερετε το free  κανε λιγο υπομονη οταν κατεβει να σου βαλω κανα 2 σκρινακια οπως ξεκιναει λογικα θα καταλαβεις αν το εχεις !! δε υπαρχει λογος να τα ξανακατεβασεις παλι  !!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 2ο επεισόδιο (Sapienza) δίνουν δωρεάν για λίγες ημέρες ακόμη. Τα Χριστούγεννα έδωσαν το 1ο επεισόδιο δωρεάν (Paris).

Το demo που είναι ο πρόλογος του παιχνιδιού είναι πάντα δωρεάν.

Αν έχεις το 1ο και το 2ο επεισόδιο είσαι κομπλέ.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν το έβαλε κανένας άλλος. Για λίγες ώρες μόνο προσφορά στο steam το Call of juarez Gunslinger http://store.steampowered.com/app/204450/Call_of_Juarez_Gunslinger/

με 3 κάτι ευρώ. Όπως το είδα στα video καλό μου φάνηκε, θα το δώ αργότερα στο σπίτι καλύτερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είχε δώσει τσάμπα σε κάποιο humble παλιότερα. Κι εγώ πήγα να το πάρω και τελευταία στιγμή λέω, μισό να κοιτάξω τα unclaimed κλειδιά στο humble library και ήταν εκεί. 

Με αυτά τα bundles κυριολεκτικά δεν ξέρεις τι έχεις καμιά φορά.

Τουλάχιστο εγώ που δεν τα κάνω claim αμέσως με την αγορά.

Είναι πολύ καλό για τα λεφτά που ζητάει. Δεν είναι απλά πίου πίου. Έχει story, έχει duels που θέλουν mastery, skill trees, κτλ. Κακώς το είχα αγνοήσει τόσο καιρό.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/3/2018 στις 10:36 ΠΜ, ultraex2003 είπε

επειδη και γω  δε ξερω σε τι ακριβως αναφερετε το free  κανε λιγο υπομονη οταν κατεβει να σου βαλω κανα 2 σκρινακια οπως ξεκιναει λογικα θα καταλαβεις αν το εχεις !! δε υπαρχει λογος να τα ξανακατεβασεις παλι  !!

Το θέμα δεν είναι αυτό.Ξεκαθαρα λένε τι περιλαμβάνει το δωρεάν πακέτο. Το ερώτημα είναι εάν κάποιος που προηγουμένως είχε πάρει την πρώτη αποστολή με την προηγούμενη προσφορά τους κάνει κάτι επιπλέον για να πάρει και την δεύτερη αποστολή. Εμένα από το steamgifts μου έβγαζε ένα σφάλμα λογικά επειδή είχα ήδη την πρώτη, στο library φαίνεται ότι υπάρχει ήδη αλλά δεν το έχω εγκαταστήσει πάλι για να είμαι σίγουρος ότι πλέον ειναι η "αναβαθμισμένη" έκδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...