Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το παρακάτω bundle ξεκίνησε πλέον κανονικά.

http://groupees.com/bemine2

 

 

Επίσης ξεκίνησαν pre-orders για το Be Mine 2 bundle απο την Groupees, το οποίο ξεκινάει απο $4.00 και περιέχει τα εξής:

 

*The Baconing

*Madballs in: BABO Invasion

*Sol Survivor

*Plain Sight

*Beat Hazard

 

...ενώ με αγορές πάνω απο $10.00 προστίθεται το παιχνίδι Killing Floor καθώς και το #BeMine soundtrack.

 

Τα παιχνίδια (μάλλον) ενεργοποιούνται μέσω Steam, οι πληρωμές γίνονται μέσω PayPal / Amazon Checkout / Dwolla και τα keys παρέχονται με την έναρξη του bundle.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παρακάτω bundle ξεκίνησε πλέον κανονικά.

http://groupees.com/bemine2

 

Με "έκοψες" πάνω στο ημερήσιο update tongue.gif. Έχουμε και λέμε...

 

Ξεκίνησε το BeMine Bundle 2 απο την Groupees, οι τιμές χωρίζονται σε "meals" αξίας $2.00 έκαστο (με ελάχιστη τιμή τα 2 meals, $4.00). Περιέχει:

 

*The Baconing - PC/Mac

*Sol Survivor - PC

*Plain Sight - PC

*Madballs in: Babo Invasion - PC/Mac

*Beat Hazard - PC/Mac

*BeMine2 Special EP - Music

 

*Cyber Chicken #1 - Indie comic σε ψηφιακή μορφή

*The Red Skulls - Indie film

 

...ενώ με αγορές πάνω απο $10.00, προστίθονται τα Killing Floor (PC/Mac) καθώς και graphic novel "Return to Wonderland" σε ψηφιακή μορφή και το music album "Special Collection".

 

Σε συγκεκριμένα milestones θα ξεκλειδώνονται επίσης επιπρόσθετα περιεχόμενα για όλους τους αγοραστές - σχετικές πληροφορίες στη σελίδα του bundle.

Τα παιχνίδια ενεργοποιούνται μέσω Steam.

 

Επίσης, Midweek Madness απο το Steam, τα bundles "From Holland With Love" και "Indie Adventure Pack" τα οποία περιέχουν τα εξής:

 

Indie Adventure Pack - 9,99€

------------------------------

*The Tiny Bang Story

*Machinarium

*Gemini Rue

*Jolly Rover

*Lume

 

From Holland With Love - 8,99€

--------------------------------

*Diamond Dan

*EDGE

*Greed Corp

*RUSH

*Serious Sam: The Random Encounter

*Swords and Soldiers HD

*Toki Tori

 

Απο το GreenManGaming.com, προσφορές στους εξής τίτλους:

 

*Multiwinia - 2,91€ (-60%)

*Grotesque Tactics - 7,49€ (-50%)

*Grand Theft Auto IV - 4,99€ (-75%)

*Bioshock 2 - 3,74€ (-75%)

 

Προσφορά επίσης απο το Play.com, το SHOGUN 2: Total War στα 6,99€.

 

Τέλος, Daily Deal απο το Steam το Trapped Dead, με έκπτωση 75% στα 2,24€ για την απλή έκδοση και 7,49€ για το 4-pack.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Greygore σ ευχαριστώ για τα αναλυτικότατα posts σου (το πορτοφόλι μου πάλι όχι :Ρ) :)

My pleasure (το δικό μου πλέον αποτελεί στέγη για πολυμελή οικογένεια απο αράχνες μια και λεφτά δεν λένε να μείνουν μέσα devil.png).

 

omg!! Τα πρώτα που λέει για steam,αν θέλουμε να τα πάρουμε πώς θα κάνουμε αγορά;Θα πρέπει να βάλουμε αμερικάνικη διεύθυνση,σωστά;;

 

Νομίζω ναι (χωρίς να είμαι -ακόμα- 100% σίγουρος), θέλει account με US address αλλά οι συγκεκριμένες προσφορές είναι για digital distribution οπότε ίσως να δίνουν μόνο serials (άρα και worldwide στέλνουν - θα κάνω το ανάλογο edit με πληροφορίες απο βδομάδας αν προλάβω τα sales).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

My pleasure (το δικό μου πλέον αποτελεί στέγη για πολυμελή οικογένεια απο αράχνες μια και λεφτά δεν λένε να μείνουν μέσα devil.png).

 

 

 

Νομίζω ναι (χωρίς να είμαι -ακόμα- 100% σίγουρος), θέλει account με US address αλλά οι συγκεκριμένες προσφορές είναι για digital distribution οπότε ίσως να δίνουν μόνο serials (άρα και worldwide στέλνουν - θα κάνω το ανάλογο edit με πληροφορίες απο βδομάδας αν προλάβω τα sales).

 

ναι δεν μας πειράζει που είναι digital,δεν περίμενα σε retail..απλώς πώς;Θα κάνω ένα account με αμερικάνικη διεύθυνση;Κάρτα;Θέλει αμερικάνικη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Steam συνουσιάζεται ολίγον.. Από το πακετάκι indie adventure bundle κατέχω ήδη 2 από αυτά αλλά δεν μου αφαιρεί τη διαφορά.. Απλά λέει δε θα μου στείλει άλλο αντίγραφο. χοχοχο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντάξει λογικο αφού ειναι συγκεντρωτική η προσφορά. Μπορεις ομως αν εχεις καποιο από αυτα να το κανεις gift σε καποιον αν δεν κανω λαθος, ή οχι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ολλανδικό πακέτο προσφοράς αυτό που λες bnvdarklord το αναφέρει ρητά.Σε αυτό με τα adventures πάλι όχι.Υποθέτω πως δεν τους ξέφυγε, απλά δεν έχουν την ίδια πολιτική και για τα δύο πακέτα.Εγώ σε αντίστοιχες περιπτώσεις προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά.Αντί να σκέφτομαι " και τι να λέει που έχω ένα από τα του πακέτου;Θα πρέπει να μου το δώσουν για δώρο", λέω το εξής "όλο το πακέτο κάνει όσο έκανε κανονικά ένα παιχνίδι από αυτά που έχει.Και πάλι κερδισμένος είμαι." :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει μαζί σας είμαι, αλλά ας έδινε επιλογή να το κάνω κάπου δώρο. Από όσο πρόλαβα να δω δεν είχε κάτι τέτοιο σαν επιλογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προσφορά απο το GameStop.com, το Sanctum με έκπτωση 75% στα 2,49€ (απλή έκδοση) και 5,49€ (collection). H Collection έκδοση περιέχει τα DLC Aftermath, Slums, Aftershock, Cavern, Penetrator και Killing Floor, καθώς και το soundtrack του παιχνδιού.

 

*Απλή έκδοση (link)

*Collection έκδοση (link)

 

Η προσφορά είναι λίγο μπερδεμένη όσο αφορά την πλατφόρμα ενεργοποίησης, καθώς αναγράφεται ως DRM τα Steamworks, αλλά στα requirements απαιτείται η χρήση του Impulse client.

 

Επίσης, στο BeMine2 bundle ξεκλειδώθηκαν τα εξής album με την πώληση 12500 bundles:

 

*Falling Up - Your Sparkling Death Cometh

*Moonlight Bride - Myths

*Urge Overkill - Live at the Troubadour

 

ναι δεν μας πειράζει που είναι digital,δεν περίμενα σε retail..απλώς πώς;Θα κάνω ένα account με αμερικάνικη διεύθυνση;Κάρτα;Θέλει αμερικάνικη;

Πήρα το Space Marine πριν κανά 2-ωρο, με US address αλλά κανονικά την πιστωτική που χρησιμοποιώ για online συναλλαγές, οπότε μάλλον είσαι OK με κάρτες οποιασδήποτε χώρας smilie.png.

Επεξ/σία από Greygore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα το Space Marine πριν κανά 2-ωρο, με US address αλλά κανονικά την πιστωτική που χρησιμοποιώ για online συναλλαγές, οπότε μάλλον είσαι OK με κάρτες οποιασδήποτε χώρας smilie.png.

 

ωραίος..Τώρα μένει να βρω καμία διεύθυνση.. ^_^

btw πήρα με 7€ το kane n lynch2 από το http://www.gametap-shop.com/buy-download-pc-games/Kane-&-Lynch-2-:-Dog-Days-1686-13.html δεν υπάρχει ψυχή στο online......

Μέχρι σήμερα.. ισχύει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προσφορές απο το GamersGate.com, η σειρά Mount & Blade με έκπτωση 75%:

 

*Mount & Blade - £2,49

*Μount & Blade: Warband - £3,75

*Mount & Blade: With Fire and Sword - £1,99

*Mount & Blade Collection - £6,24 (περιέχει τους άνω τίτλους)

 

Επίσης, προσφορά απο τον indie developer Squid in a Box, το Waves στα €6,39 - προσφέρεται σε μορφή DRM και επιπρόσθετα με Steam key για πρόσβαση στα online leaderboards.

 

Τέλος, νέο παιχνίδι απο το GoG.com, το Theme Hospital στα $5.99.

 

Edit:

 

Προσφορά "Digital Download Festival 2012" απο το GreenManGaming.com, με έκπτωση 20% σε συγκεκριμένα pre-order titles με την χρήση του κουπονιού "PROMO-FESTI-VAL20":

 

*Assassin's Creed III

*Binary Domain

*Darksiders II - Limited Edition

*Nexuiz

*Risen 2: Dark Waters

 

Edit Edit:

 

Προσφορά απο την Puppy Games, οι τίτλοι τους δωρεάν με χρήση του promo code "BIRTHDAYBOY" (προστίθεται στο checkout). Οι εξής τίτλοι προσφέρονται:

 

*Revenge of the Titans (DRM-free και προαιρετικά Steam key)

*Droid Assault (DRM-free)

*Ultratron (DRM-free)

*Titan Attacks (DRM-free και προαιρετικά Steam key)

 

Οδηγίες χρήσης για Steam key tongue.gif:

 

*"Αγοράζετε" τα παιχνίδια μέσω των αντίστοιχων link χρησιμοποιόντας το promo code "BIRTHDAYBOY" στο πεδίο "Discount code".

*Μέσω αυτού του link εισάγετε το email με το οποίο κάνατε την "αγορά".

*Σας αποστέλλεται e-mail με το αντίστοιχο Steam key.

 

Υπ'όψιν οτι το link για το παιχνίδι, καθώς και το Steam key πιθανόν να αργήσει να σταλεί (υποθέτω λόγω μεγάλου φόρτου απο την προσφορά tongue.gif).

Η σελίδα επίσης παρουσιάζει συχνά timeouts (και πάλι μάλλον απρόσμενου φόρτου).

Τέλος, για να μπορείτε να ζητήσετε Steam key, πρέπει πρώτα να έχετε παραλάβει download link για τα παιχνίδια (παίρνει μέχρι 24 ώρες βάσει του Purchasing FAQ).

Επεξ/σία από Greygore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Weekend Deal απο το Steam, οι εξής τίτλοι με διάφορες εκπτώσεις:

 

*Heroes of Might & Magic VI - 24,99€ (-50%)

*Might & Magic: Clash of Heroes - 7,49€ (-50%)

*Wargame: European Escalation - 23,99€ (-40%)

 

To Clash of Heroes επίσης παρέχει Free Weekend μέχρι τις 15/04/2012.

 

Επίσης, Daily Deal απο το Steam, το Νuclear Dawn με έκπτωση 66% στα 6,11€.

 

P.S. Για οποιονδήποτε ενδιαφέρεται να το δοκιμάσει, μου περισσεύουν δύο 3-Day Guest Pass για το Nuclear Dawn, first come first serve (μέσω PM παρακαλώ happy.gif) - δίνουν 3ήμερη πρόσβαση στο πλήρες παιχνίδι.

Επεξ/σία από Greygore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα από το αμερικάνικο amazon το nfs shift2...αλλά που βρίσκω το cd key να το περάσω στο origin ;;;Με χρέωσε λίγο παραπάνω,αλλά οκ...3€ είναι μόλις.

Άκυρο..Το βρήκα:-D

παιδιά σας ευχαριστώ πολύ γιαυτά που ψάχνετε και μας δίνετε. :) Να στε καλά και πάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με χρέωσε λίγο παραπάνω,αλλά οκ...3€ είναι μόλις.

Ναί, αυτό το πρόσεξα και εγώ (μετά την πληρωμή δυστυχώς devil.png) - απ'ότι φαίνεται οι τιμές στο Amazon παρουσιάζονται χωρίς σχετικούς φόρους, οι οποιοί εμφανίζονται κατά την αγορά frown.png. Περισσότερες πληροφορίες εδώ.

 

Προσφορά απο την Puppy Games, οι τίτλοι τους δωρεάν με χρήση του promo code "BIRTHDAYBOY" (προστίθεται στο checkout). Οι εξής τίτλοι προσφέρονται:

 

*Revenge of the Titans (DRM-free και προαιρετικά Steam key)

*Droid Assault (DRM-free)

*Ultratron (DRM-free)

*Titan Attacks (DRM-free και προαιρετικά Steam key)

 

Οδηγίες χρήσης για Steam key tongue.gif:

 

*"Αγοράζετε" τα παιχνίδια μέσω των αντίστοιχων link χρησιμοποιόντας το promo code "BIRTHDAYBOY" στο πεδίο "Discount code".

*Μέσω αυτού του link εισάγετε το email με το οποίο κάνατε την "αγορά".

*Σας αποστέλλεται e-mail με το αντίστοιχο Steam key.

 

Μου στείλανε σήμερα το confirmation email, για τα DRM-free version απλά κατεβάζετε το demo του συγκεκριμένου παιχνιδιού και κάνετε activate in-game με το email που χρησιμοποιήσατε κατά την αγορά.

 

Υπ'όψιν οτι (τουλάχιστον για το Titan Revenge) παρουσιάζεται έλλειψη Steam serial προς το παρόν - σε περίπτωση που χρησιμοποιήσετε το προαναφερθέν link παρουσιάζεται σχετικό μήνυμα frown.png.

 

Edit:

 

Προσφορά Σ/Κ απο το GoG.com, τίτλοι της Interplay με τιμή $2.99 ανα τίτλο. Οι εξής τίτλοι σε προσφορά:

 

*Battle Chess Special Edition

*Castles (1 και 2)

*Conquest of the New World

*Descent (1 και 2)

*Descent 3 και το expansion Mercenary

*Die by the Sword και το expansion Limb from Limb

*Earthworm Jim (1 και 2)

*Earthworm Jim 3D

*Evolva

*F/A-18E Super Hornet

*Fallout

*Fallout 2

*Fallout Tactics

*FreeSpace και το expansion Silent Threat

*FreeSpace 2

*Giants: Citizen Kabuto

*Invictus: In the Shadow of Olympus

*Jagged Alliance 2: Unfinished Business

*Kingdom: The Far Reaches

*Kingpin: Life of Crime

*Lionheart: Legacy of the Crusader

*M.A.X. (1 και 2)

*MDK

*MDK 2

*Messiah

*Redneck Rampage και τα expansion Rides Again: Arkansas και Suckin' Grits on Route 66

*Sacrifice

*Screamer

*Shattered Steel

*Shogo: M.A.D.

*Stonekeep

*VR Soccer '96

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...