Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Συνήθως το καλοκαίρι, ναι (όταν, ούτως ή άλλως, οι νέες κυκλοφορίες περιορίζονται). Βέβαια, έχει πάντοτε κάποιες προσφορές, είτε ως Deal of the Day είτε μέσω προπαραγγελιών κτλ. (ας πούμε, σήμερα έχει με €5,60 το Lone Survivor)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως το καλοκαίρι, ναι (όταν, ούτως ή άλλως, οι νέες κυκλοφορίες περιορίζονται). Βέβαια, έχει πάντοτε κάποιες προσφορές, είτε ως Deal of the Day είτε μέσω προπαραγγελιών κτλ. (ας πούμε, σήμερα έχει με €5,60 το Lone Survivor)

 

Όταν λέμε καλοκαίρι ποιο μήνα ξέρουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Συγκεκριμένα δε θυμάμαι, η περυσινή καμπάνια κράτησε αρκετές εβδομάδες (μήνα ή ίσως και περισσότερο, νομίζω πως ήταν 6 αλλά δεν είμαι σίγουρος).

 

Από ό,τι βλέπω, γύρω στα μέσα προς τέλη Ιουνίου ξεκίνησε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως το καλοκαίρι, ναι (όταν, ούτως ή άλλως, οι νέες κυκλοφορίες περιορίζονται). Βέβαια, έχει πάντοτε κάποιες προσφορές, είτε ως Deal of the Day είτε μέσω προπαραγγελιών κτλ. (ας πούμε, σήμερα έχει με €5,60 το Lone Survivor)

Που το βρήκες τόσο το lone survivor;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομίζω, πάλι στην Ευρώπη είσαι, δεν είσαι σε άλλη ήπειρο..

Για μπές απο την ιστοσελίδα χωρίς να είσαι signed-in.. Τι να πώ, πολύ κουλό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Έχουν χωρίσει την Ευρώπη σε δύο ζώνες (tiers). Εμείς είμαστε tier 2:

Tier 1:

Albania, Andorra, Austria, Belgium, Denmark, Finland, France, Germany, Ireland, Liechtenstein, Luxembourg, Macedonia, Netherlands, Sweden or Switzerland.

 

Tier 2:

Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Cyprus, Czech Republic, Greece, Hungary, Italy, Malta, Monaco, Montenegro, Norway, Poland, Portugal, Romania, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain or the Vatican City (We’re sure the pope is happy).

http://steamunpowered.eu/european-tiers

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...