Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Aυτο μου απαντησε και καποιος στα forum του στεαμ που εχω γραψει το θεμα, πως δηλαδη τα 10 δολλαρια ειναι 7,50 και μπορει να μπερδευτικα αλλα δεν νομιζω μιας και απο το steam μου βλεπω τις τιμες και παντα ειμαι σε ευρω. Kαι απο browser να μπω στο steam χωρις να ειμαι συνδεδεμενος, παλι σε ευρω τα βλεπω. Και ακομα δεν μπορει να ισχυει λογω του οτι εχω πριν ειδα το conviction στα 4,99 και τωρα ειναι στα 7,49 ευρω. Αν ειχε γινει κατι τετοιο με τις τιμες οπως λεμε, τοτε θα επρεπε να το ειχα δει 7,49 (δολλαρια) και τωρα να ειναι 4,99 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το συγκεκριμμενο δεν ειδα την αρχικη τιμη. Ειχα το νου μου στο wings of prey.. ^_^

 

Παντως οπως ειπα πριν, αν υποθεσουμε οτι κατι γινεται με τις τιμες και βλεπω λαθος, τοτε θα επρεπε να το ειχα δει 7,49 το conviction αφου κοιταγα λαθος και σε ευρω να ειναι 4,99. Αφου εγω το ειδα πριν σε 4,99, αποκλειεται να ηταν δολλαρια. Δεν ξερω, θα εχω τον νου μου συνεχεια. Αμα δεις και στη φωτο απο τη wishlist μου που εχω βαλει, το wings of prey ελεγε ως αρχικη τιμη 14,99 και μετα στο steam ελεγε 19,99.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο οτι κατάλαβα για λίγη ώρα απο 14,99 πηγε 19,99 και μετά παλι 14,99. Μηπως κανανε κανα λάθος; Γιατι αλλιώς θα το αφήνανε λογικά στα 19,99.

 

Τι να σου πω, δεν ξερω. Θα εχω το νου μου απο δω και περα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Steam παντα εχει καλες προσφορες. Αυτην την εβδοαμαδα εχουν 1623 παχνιδια σε προσφορα! Προσωπικα λατρευω τα Action παιχνιδια και ειδικα τα First Person Shooters.

Mερικα καλα που βρηκα ειναι:

 

Far Cry

 

Borderlands

 

BioShock 2

 

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky & S.T.A.L.K.E.R. Bundle

 

Medal of Honor

 

ARMA II

 

Half Life

 

Crysis

Metro 2033

 

Battlefield: Bad Company 2

 

RAGE

 

PAYDAY The Heist

 

Και τελος ενα διαφορετικο παιχνιδι, που ειναι το πιο τρομακτικο που εχω παιξει ποτε.

 

Amnesia: The Dark Descent

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το συγκεκριμμενο δεν ειδα την αρχικη τιμη. Ειχα το νου μου στο wings of prey.. ^_^

 

Παντως οπως ειπα πριν, αν υποθεσουμε οτι κατι γινεται με τις τιμες και βλεπω λαθος, τοτε θα επρεπε να το ειχα δει 7,49 το conviction αφου κοιταγα λαθος και σε ευρω να ειναι 4,99. Αφου εγω το ειδα πριν σε 4,99, αποκλειεται να ηταν δολλαρια. Δεν ξερω, θα εχω τον νου μου συνεχεια. Αμα δεις και στη φωτο απο τη wishlist μου που εχω βαλει, το wings of prey ελεγε ως αρχικη τιμη 14,99 και μετα στο steam ελεγε 19,99.

Η περίπτωση που περιγράφεις μου θυμίζει το μπέρδεμα που έγινε και με το serious sam HD και λύνεται στο ποστ #1320 όπου το steam είχε βάλει αρχικά το SS double pack στα 2.99 στην κεντρική σελίδα και μετά από λίγο το άλλαξε με το SS Gold edition που περιέχει και τα original games στα 3.99 (χωρίς να ακυρώσει το προηγούμενο πακέτο απλά το αφαίρεσε απο την κεντρική) και κάποιοι νόμιζαν ότι το steam άλλαξε τιμή ενώ κάνει την ίδια έκπτωση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι, δεν εγινε κατι τετοιο. Τελος παντων, απο εδω και περα θα προσεχω, το αγορασα παντως οπως λεω στα 7,49.

 

Εdit: Τελευταιες προσφορες δεν θα ειναι αυτες που μολις εβαλε το steam?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελικα πηρα απο ολες αυτες τις μερες προσφορων:

 

Mata Hari

Velvet Assassin

Wings of Prey μαζι και το expansion του

Risk: Factions

Sniper Ghost Warrior Gold base + 2 DLC

Oblivion Game of the Year Deluxe

Trials 2 second edition

commandos collection

 

Μια ερωτηση.

Αν παρω κατι σαν gift, μπορω να το κρατησω μετα για μενα και να το χρησιμοποιησω εγω?

 

 

Αν θελεις, ριξε μια ματια εδω σε αυτα τα αποτελεσματα.

Επεξ/σία από stratigos24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πηρα το orcs must die και το Limbo. λιγες μερες πριν βγουν οι προσφορες πηρα και το braid

μην φοβαστε, θα ερθουν γρηγορα οι επομενες εκπτωσεις και θα ειναι μεγαλυτερες απο αυτες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...