Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νέα προσθήκη στο Humble Bundle, το rogue-like dungeon crawler Dungeons of Dredmor. Η προσφορά ισχύει για όσους έχουν ήδη αγοράσει το bundle και τους νέους αγοραστές που πληρώνουν πάνω απο το average price (αυτή τη στιγμή $3,87). Tο activation code συμπεριλαμβάνεται σε αυτό του Aquaria/Crayon Physics Deluxe.

 

 

Edit:

Γουστάρω πολύ τα bundles, ιδιαίτερα όταν μπορώ να έχω τα παιχνίδια και στο Steam :)

 

Απογοητεύομαι λίγο είναι η αλήθεια, γιατί συνήθως βγάζουν bundles με παιχνίδια που έχω ήδη tongue.gif. Που θα πάει όμως... όλο και κάποιο bundle θα'χει το Dungeon Defenders, που θα πάει devil.png.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπήκα ελάχιστα το βράδυ και έπαιξα. το χειρότερο που έχει είναι το 30fps cap!!! τρελάθηκα όταν το είδα... αλλα ευτυχώς μπορείς να το βγάλεις αν ρυθμίσεις το αρχείο.

πάντως φαίνεται πολύ ωραίο !! περιμένω να γυρίσω το βράδυ να παίξω πάλι :D

 

και στο dead space2..έτσι πρέπει να είναι,γιατί ούτε έπεφτε κάτω από τα 30,ούτε ανέβαινε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Νέα προσθήκη στο Humble Bundle, το rogue-like dungeon crawler Dungeons of Dredmor.

Επίσης, δίνουν τον πηγαίο κώδικα για τα παιχνίδια της Introversion Software: Darwinia + Multiwinia, DEFCON και Uplink!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως λέει και ο τίτλος...προετοιμασία για τα Χριστούγεννα!

-50%

http://www.gametap-s...deals/sega.html

και νομίζω δεν είναι μόνο για της sega τα παιχνίδια..

πχ

Total War™: Shogun 2 + Ikko Ikki DLC=13.08€

http://www.gametap-s...-2-1834-43.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Στo Steam, το Blood Bowl: Legendary Edition -80%, στα 8 ευρώ.

 

Δυστυχώς, εντόπισα την προσφορά αργά και λήγει σε λιγότερο από μιάμιση ώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και στο dead space2..έτσι πρέπει να είναι,γιατί ούτε έπεφτε κάτω από τα 30,ούτε ανέβαινε....

Το Dead Space 2 με πάνω απο 70 frames το έτρεχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρέπει να ξεκλειδώσω κάτι;Γιατί ούτε ανεβαίνει ούτε κατεβαίνει!

 

Αν εχεις n-vidia ειναι απλα μια απλη υποθεση να σβησεις το v-sync του παιχνιδιου και να κανεις profile στο n-vidia panel με v-sync force on και ετσι θα εχεις ακατεβατα 60 frames.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχεις n-vidia ειναι απλα μια απλη υποθεση να σβησεις το v-sync του παιχνιδιου και να κανεις profile στο n-vidia panel με v-sync force on και ετσι θα εχεις ακατεβατα 60 frames.

 

ati έχω..ένα pm να μου εξηγήσετε ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσφορά Σ/Κ απο το GoG.com, οι τίτλοι της Kalypso Media Digital με έκπτωση 50%:

 

* Creatures Exodus - $2,99

* Creatures Village - $2,99

* Creatures: The Albian Years - $2,99

* Expendable - $2,99

* Incoming/ Incoming Forces - $2,99

* Patrician 1 + 2 - $2,99

* Port Royale - $2,99

* Stronghold - $2,99

* Stronghold - Crusader - $4,99

* Tropico Reloaded - $2,99

 

Επίσης χριστουγεννιάτικο promotion απο το Steam: Daily Wishlist Giveaway, κατά το οποίο oi επισκεπτόμενοι στη σελίδα του Daily Deal (μέσω του Steam client) μπαίνουν σε κλήρωση με βραβείο τα 10 πρώτα παιχνίδια του wishlist τους. Σχέτικοι κανονισμοί (link).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...