Προς το περιεχόμενο

Lost Season 6 Finale FULL SPOILERS topic


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

E γελα τοτε, τι καθεσαι και μου εξηγεις? Εμενα παντα θα μου αρεσει το Lost και εσυ παντα θα το μισεις. Αρα εγω παντα θα το υποστηριζω και εσυ παντα θα το κατακρινεις για τους λογους σου. Εμενα μου εφτασε το τελος και με καλυψαν οι απαντησεις, δεν χρειαζεται να αποκαλυφθουν ολα τα μυστηρια σε μια μυστηρια σειρα, εσενα δεν σου εφτασε επειδη εισαι πολυ περιεργος και συνηθισμενος σε αλλες σειρες που ειναι ανοιχτα βιβλια. Γιαυτο ακριβως τον λογο σταματανε τετοιες σειρες alcatraz, flashforward κτλ μαλλον επειδη ο περισσοτερος κοσμος θελει να δει κατι πιο απλο/καθημερινο/συνηθισμενο απο κατι μυστηριο που θα τους μπερδεψει αφανταστα. Εχω πολλους γνωστους που παρατησαν το Lost διοτι απλα δεν το καταλαβαν, και επειδη δεν ηθελα να πουν πως δεν το καταλαβαν εκριναν την σειρα και τους σκηνοθετες.

 

Τεσπα γνωμη μου ειναι παντα οτι και να πω/πεις, θα συνεχισουμε να διαφωνουμε, και βαριεμαι..

 

οχι απλα αν κανω εγω πολλ καλημερα ζωη vs λαμψη δεν σημαινει οτι ο νικητης ειναι καλη σειρα..

καλα ετσι το ειπα σιγα μην συγκρινω lost με breaking bad ειναι ιεροσυλια..

αντε καντε τωρα κανα πολλ lost vs heroes να χερεστε..

:fear:
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Εμενα παντα θα μου αρεσει το Lost και εσυ παντα θα το μισεις. Αρα εγω παντα θα το υποστηριζω και εσυ παντα θα το κατακρινεις για τους λογους σου. Εμενα μου εφτασε το τελος και με καλυψαν οι απαντησεις, δεν χρειαζεται να αποκαλυφθουν ολα τα μυστηρια σε μια μυστηρια σειρα, εσενα δεν σου εφτασε επειδη εισαι πολυ περιεργος και συνηθισμενος σε αλλες σειρες που ειναι ανοιχτα βιβλια.

Φίλε rhomio σου απάντησα σε μια πρότασή σου πως ό,τι και να πουμε το poll LOST vs Prison Break μας έχει αποστομώσει. Δεν μπορείς να δεχτείς ότι είσαι λάθος, αλλά πλέον ό,τι είχα να πω το έχω πει (και με το παραπάνω).

Το υπόλοιπο παραλήρημα το αποδίδω στο ότι σου αρέσει το LOST πολύ. Εμένα όχι, αλλά δεν "το μισώ".

 

Ο λόγος που υποθέτεις ότι δεν μου έφτασε το τέλος είναι επίσης λάθος.

 

 

heroes vs prison break

Αυτό πάλι πώς μας ξέφυγε.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε rhomio σου απάντησα σε μια πρότασή σου πως ό' date='τι και να πουμε το poll LOST vs Prison Break μας έχει αποστομώσει. Δεν μπορείς να δεχτείς ότι είσαι λάθος, αλλά πλέον ό,τι είχα να πω το έχω πει (και με το παραπάνω).

Το υπόλοιπο παραλήρημα το αποδίδω στο ότι σου αρέσει το LOST πολύ. Εμένα όχι, αλλά δεν "το μισώ".

 

Ο λόγος που υποθέτεις ότι δεν μου έφτασε το τέλος είναι επίσης λάθος.

 

Αυτό πάλι πώς μας ξέφυγε.[/quote']

 

Δεν ειμαι λαθος, το lost ειναι καλυτερη σειρα απο ολες τις αλλες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δεν ειμαι λαθος, το lost ειναι καλυτερη σειρα απο ολες τις αλλες.

 

fuck yeah!

 

http://www.youtube.com/watch?v=A-LIPFgMcVA

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο γαματο ειναι που ΚΑΘΕ φορα που μπαινει φτυαρι στο τοπικ, ο DeadOrgan trollaρει, οι εχοντες την μυγα τσιμπατε, ξεκινωντας ετσι για ν-οστη φορα συζητηση σχετικη με το αν αξιζει η σειρα η οχι? Φτιαχνομαι ασχημα παντως :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειμαι λαθος, το lost ειναι καλυτερη σειρα απο ολες τις αλλες.

 

Πιο σωστά δεν θα μπορούσες να το πεις. Το Lost είναι η καλύτερη σειρά.

 

Άλλωστε γούστα είναι αυτά. πχ άλλοι γουστάρουν David Lynch και άλλοι όχι. Σε άλλους αρέσει το πιο κατανοητό Mulholland Drive και όχι το INLAND EMPIRE και σε άλλους αρέσουν και τα δύο. Είναι γούστα αυτά. Το ξαναλέω λοιπόν: σαν το Lost δεν έχει!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο τι δειχνει τωρα??για κανε ενα poll breaking bad vs lost να δω αν θα εχεις τα μουτρα να ξαναγραψεις για το λοστ μετα..

 

Ενα τι ? vs Lost . :shock: :shock: :shock:

Κάν' το να δούμε...

Και ένα Game of Thrones vs Lost ! :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλτε το καλά στο μυαλό σας μερικοί. Το Lost είναι το άγιο δισκοπότηρο των σειρών, το ιερό γκράαλ! Σε αυτό συγκεντρώθηκε το αίμα και ο ιδρώτας του JJ (όχι του Jesus), κανονικά θα έπρεπε να το κρύψουν σε έναν τύμβο, όμοιο με εκείνο που χρησιμοποίησαν για το σώμα του Ιησού και μετά από χρόνια θα μιλάνε γι αυτό οι ιστορικοί του μέλλοντος και θα το αναζητούν για να φωτίσουν τις μελλοντικές γενιές αποχαυνωμένων τηλεθεατών. Το περωμένο του Lost είναι να γίνει ένας μύθος.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλτε το καλά στο μυαλό σας μερικοί. Το Lost είναι το άγιο δισκοπότηρο των σειρών, το ιερό γκράαλ! Σε αυτό συγκεντρώθηκε το αίμα και ο ιδρώτας του JJ (όχι του Jesus), κανονικά θα έπρεπε να το κρύψουν σε έναν τύμβο, όμοιο με εκείνο που χρησιμοποίησαν για το σώμα του Ιησού και μετά από χρόνια θα μιλάνε γι αυτό οι ιστορικοί του μέλλοντος και θα το αναζητούν για να φωτίσουν τις μελλοντικές γενιές αποχαυνωμένων τηλεθεατών. Το περωμένο του Lost είναι να γίνει ένας μύθος.

 

Σου 'χει πει κανείς ότι έχεις ωραίο nickname; :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...