Προς το περιεχόμενο

Lost Season 6 Finale FULL SPOILERS topic


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Το παρόν thread ανοίγεται για να σχολιάσετε με την ησυχία σας και χωρίς τα SPOILER tags το τελικό επεισόδειο του LOST.

 

 

ΠΡΟΣΟΧΗ, ΜΗΝ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΠΑΡΑΠΕΡΑ ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΗΔΗ ΔΕΙ ΤΟ Lost.S06E16-17, ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ!

 

Let the games begin!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 780
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης

Εγώ ξαναλέω και απάντηση δεν έχω πάρει:

 

1) Τι περιμένατε να έχει σαν νόημα η σειρά; Το νόημα της ζωής; Κάτι απίστευτα βαθύ και φιλοσοφικό που σκέφτηκαν οι δημιουργοί και το κρατούσαν 6 χρόνια μέσα τους για εμπορικούς λόγους; Έχετε δει καμιά ταινία ή σειρά που να ΜΗΝ πραγματεύεται τα θέματα που πραγματεύονται όλοι; Τι θα πει "6 χρόνια μόνο γι' αυτό;!"

 

Τουλάχιστον οι δημιουργοί ψάχτηκαν και λιγάκι με βαθύτερες φιλοσοφίες και συμβολισμούς από άλλες θρησκείες (προφανώς εκεί, στα θρησκευτικά βιβλία είναι η μεγάλη πηγή, ότι γνώμη κι αν έχει κανείς για την οργανωμένη θρησκεία κτλ κτλ). Είναι κι αυτό κάτι. Και άγγιξαν και πολλά ακόμα θέματα κατά τη διάρκεια του ταξιδιού.

 

2) Πιστεύατε ότι οι δημιουργοί είχαν σκαρφιστεί ένα παζλ α λα Αγκάθα Κρίστι, τόσο πολύπλοκο που εκατομμύρια φανς δεν μπόρεσαν να το λύσουν επί 6 χρόνια και μόνο αυτοί οι σούπερ διάνοιες θα μπορούσαν να είχαν συλλάβει;

 

Ειλικρινά, μου είναι αδύνατο να καταλάβω τι στο καλό περιμένατε από τη σειρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά σειρά ήταν. Μόνο τις δύο πρώτες σεζόν είδα και θα δω και το τελευταίο. Πιστεύω ότι δεν χρειάζεται κάτι άλλο.

 

ο καλυτερος εισαι, οτι απορεια εχεις θα σου λυθει, και δεν χρειαζεται να δεις τα ενδιαμεσα μυστηρια μια και δεν απαντηθηκε τπτ χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Members

Το είδα κι εγώ... εντάξει, φαν δεν είμαι, αλλά γενικά την έβλεπα ευχάριστα τη σειρά. Αυτό το τελευταίο επεισόδιο όμως ήταν από τα λίγα του Lost όπου βαρέθηκα και κοίταζα κάθε τόσο το ρολόι για να δω πότε θα τελειώσει (ίσως να έφταιγε και το ότι ήταν σχεδόν 2 ώρες συνολικά).

 

Γενικά η εντύπωση που μου έδωσε ήταν ότι επειδή δεν είχε κάτι ιδιαίτερο να πει σαν εξέλιξη (όλη η ιστορία ήταν να βγει από τη θέση της μια ...τάπα για να γίνει θνητός ο Κώστας και μετά να ξαναμπεί στη θέση της για να επανέλθει το φως του νησιού - μου θύμισε ένα παλιό thread όπου ένας χρήστης είχε πρόβλημα επειδή έκλεινε ο υπολογιστής όταν άνοιγε το φως του μπάνιου :lol:) κατέφυγε στο εύκολο συναίσθημα, μαζεύοντας όλους τους βασικούς ήρωες και δείχνοντάς τους να αγκαλιάζονται μέσα στην καλή χαρά :eek: .

 

Αλήθεια, ο Μάικλ και ο Γουόλτ γιατί έλειπαν;

Επίσης, γιατί έλειπαν η Νίκι (κυρίως), ο Πάουλο και ο Αρτ;

 

Γενικά μου φάνηκε ασύνδετο και πρόχειρο για φινάλε, τόσο ως προς τη δομή του ίδιου του επεισοδίου όσο και σε σχέση με όλη την υπόλοιπη σειρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι στο φινάλε δεν θα μας έδιναν απαντήσεις για αυτό το περιβόητο μωσαικό που μας έλεγαν τόσα χρόνια (έκφραση των παραγωγών όχι δική μου...) ήταν νομίζω λίγο πολύ αναμενόμενο, μετά και τα τελευταία επεισόδια.

Το φινάλε σαν επεισόδιο ήταν πολύ ωραίο, ατμοσφαιρικό, και κυρίως είχε κάτι που εμένα προσωπικά μου έλειψε πάρα πολύ ειδικά τα 2 τελευταία χρόνια (με εξαίρεση κάποια λίγα καλά επεισόδια): ωραίες ερμηνείες και καλούς διαλόγους. Το απόλαυσα διότι πολύ απλά πριν ξεκινήσει έβγαλα από το μυαλό μου όλα τα ερωτήματα που δεν έχουν απαντηθεί και είπα ας κάτσω να απολαύσω το τέλος.

Μου θύμισε το λοστ των 2 πρώτων κύκλων ειδικά που με έκανε να το αγαπήσω, για όλες αυτές τις δυνατές στιγμές. Και εδώ είναι ίσως και το παράπονο μου: μπορούσε άνετα η σειρά να τελειώσει σε λιγότερους κύκλους, με έμφαση στο κοινωνικό κομμάτι και τις ερμηνείες χαρακτήρων, χωρίς να υπάρχει λόγος να γίνει αυτό το ξεχείλωμα με ιάκωβους/καπνούς/φαντάσματα/νεκραναστάσεις/υποψηφίους/χαζούς διαλόγους κτλ κτλ.

Εντάξει δεν με ενθουσίασε και η εξήγηση για την εναλλακτική πραγματικότητα, και ξενέρωσα εκεί που ο τζακ βούτηξε το μπουκάλι στα βρωμόνερα και το έδωσε στον χέρλυ να πιει, αλλά σαν μεμονωμένο επεισόδιο ήταν καλό. Εάν οι παραγωγοί είχαν κρατήσει το στόμα τους κλειστό όλα αυτά τα χρόνια, η σειρά θα είχε ναι μεν λιγότερους οπαδούς, αλλά επίσης και λιγότερους δυσαρεστημένους οπαδούς.

Την σειρά ίσως μετά από πολλά χρόνια να την ξαναδώ από την αρχή, για να θυμηθώ πως μου έκανε παρέα όλα αυτά τα χρόνια και περίμενα πως και πως να βγει καινούργιο επεισόδιο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ξαναλέω και απάντηση δεν έχω πάρει:

 

1) Τι περιμένατε να έχει σαν νόημα η σειρά; Το νόημα της ζωής; Κάτι απίστευτα βαθύ και φιλοσοφικό που σκέφτηκαν οι δημιουργοί και το κρατούσαν 6 χρόνια μέσα τους για εμπορικούς λόγους; Έχετε δει καμιά ταινία ή σειρά που να ΜΗΝ πραγματεύεται τα θέματα που πραγματεύονται όλοι; Τι θα πει "6 χρόνια μόνο γι' αυτό;!"

 

Τουλάχιστον οι δημιουργοί ψάχτηκαν και λιγάκι με βαθύτερες φιλοσοφίες και συμβολισμούς από άλλες θρησκείες (προφανώς εκεί, στα θρησκευτικά βιβλία είναι η μεγάλη πηγή, ότι γνώμη κι αν έχει κανείς για την οργανωμένη θρησκεία κτλ κτλ). Είναι κι αυτό κάτι. Και άγγιξαν και πολλά ακόμα θέματα κατά τη διάρκεια του ταξιδιού.

 

2) Πιστεύατε ότι οι δημιουργοί είχαν σκαρφιστεί ένα παζλ α λα Αγκάθα Κρίστι, τόσο πολύπλοκο που εκατομμύρια φανς δεν μπόρεσαν να το λύσουν επί 6 χρόνια και μόνο αυτοί οι σούπερ διάνοιες θα μπορούσαν να είχαν συλλάβει;

 

Ειλικρινά, μου είναι αδύνατο να καταλάβω τι στο καλό περιμένατε από τη σειρά.

 

Δεν έχεις πάρει απάντηση γιατί το ύφος σου είναι τελείως τύπου εξυπνάκια και κανείς δεν έχει όρεξη να ασχοληθεί μάλλον. Κι εγώ θα ξαναρωτήσω, τι σχέση είχε το φινάλε με την υπόλοιπη σειρα? Αυτό περιμέναμε να δούμε τόσα χρόνια? Τι απορίες είχες εσύ τόσες seasons, αν είναι πεθαμένοι ή όχι στα sideway flashes?

 

Επειδή εσύ (και άλλοι από ότι βλέπω) έπεσες ολόκληρος στην παγίδα μιας ανούσιας 6ης season που έβγαλε όλη τη σειρά από την πορεία της και στο τέλος σου δώσαν και μια απάντηση ότι τελικά είναι πεθαμένοι στο alternative reality πάει να πει ότι όλοι οι άλλοι είναι βλάκες που δεν ικανοποιήθηκαν ή ότι περίμεναν να ανακαλύψουν το νόημα της ζωής στο lost? Τι με νοιάζει αν είναι πεθαμένοι? Μια απάντηση έδωσε ολόκληρο φινάλε 2 ωρών + και αυτό ήταν σε κάτι που δεν τους ρώτησα.. Όπως απορείς εσύ, ε άλλοι απορούν 100 φορές περισσότερο από εσένα για τον αντίθετο λόγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως δεν κατάλαβα:

1) Τι ρόλο βαράει αυτό το νησί τέλοσπάντων?

2) Που είναι το νησί και πως κάποιος πηγαινοέρχεται?

3) Όταν αυτοί ήταν στο νησί ήταν στην αληθινοί τους ζωή?

4) Αυτό με τον χρόνο πως συναίβεναι?

5) Και γιατί όλοι οι άλλοι που βρίσκονταν παλιά στο νησί δεν βρέθηκαν στην επόμενη τους ζωή με αυτούς που είδαμε στο τέλος?

 

Γενικά έχω μείνει γεμάτος απορίες και αυτές είναι οι πιο σημαντικές μου. Αν θυμηθώ κάτι θα ποστάρω. Ελπίζω να μου απαντήσει κάποιος σε αυτά τα ερωτήμτα, ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που με χαλασε ηταν οτι στη παραλληλη ζωη ηταν νεκροι και ομως ζουσανε μια ζωη τελοσπαντων ηταν πολυ ακυρο καλυτερα θα ηταν να ηταν εναλλακτικο συμπαν κ τι θα συνεβαινε αν δεν ειχε πεσει το αεροπλανο τουλαχιστον θα ηταν πιο λογικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια το μεγαλυτερο μηστηριο δεν εχει λυθει....

 

 

τι ειναι,ποιος,ποτε,γιατι φτιαχτηκε ολο αυτο το υπογειο συστημα με το φως και την ταπα κτλ...

 

 

και στην τελικη....αυτοι που φυγανε με το αεροπλανο,ζουν κανονικα σε μια αλλη αλλα στην κανονικη ζωη?!?!?!

 

btw μπραβο στον Mod για το ανοιγμα αυτου του τοπικ,ηταν παραπανω απο αναγκαιο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Manuel, πιστεύω την σειρά την έβλαψε το Ίντερνετ, τα Φόρουμς και οι εθισμένοι φανατικοί Lostάδες (που είχαν το Lost ως χαλάκι για να αραδιάσουν τις εμπεριστατομένες(;) πεποιθήσεις τους), γέμισαν τον κόσμο με time loop, time travel, alternate reality theories σε σημείο που ουσιαστικά ο καθένας είχε δημιουργήσει το δικό του φινάλε στο μυαλό του με βάση την γνώση που είχε σε θεωρίες επιστημονικής φαντασίας (+ ιντερνετ community) , και περίμεναν μέχρι και το τελευταίο νανοδευτερόλεπτο να ικανοποιηθεί μια από τις θεωρίες τους.

 

Εχω φίλο που δεν ασχολήθηκε ΚΑΘΟΛΟΥ με θεωρίες και ταξίδια στον χρόνο (ουτε θρησκόληπτος, αν παιζει σημασία), ούτε μπήκε ποτέ σε σαιτ συζήτησης του Lost, και η σειρά έγινε μία από τις αγαπημένες του.

 

Γιατί στην τελική αυτοί κέρδισαν, ο ΑΠΛΟΣ ΑΓΝΟΣ θεατής που θέλει λίγο ερεθισμό στον εγκέφαλό του και όχι πλύση εγκεφάλου με διάχυτες πληροφορίες να στάζουν από παντού, αφού το φινάλε έδειξε ότι η σειρά επικεντρώθηκε στην δραματική και ψυχοσυνθετική αλλαγή των χαρακτήρων κατά τις διάρκεια των 6 χρόνων και το νησί ήταν απλά το background τόσο καιρό απλά εμείς περιμέναμε να μας αναλύσει η σειρά το επιστημονικό υπόβαθρο και να αναπτύξει αυτό το κομμάτι . Λάθος, αλλά σιγά σιγά μαθαίνουμε από τα λάθη μας.

 

Τελικά έγινε αυτό που φοβόντουσαν πολλοί φανατικοί Losties ότι δηλαδή το Νησί δράει ως ένα Καθαρτήριο πριν τον Παράδεισο ή την Κόλαση(μεταφορικά βέβαια γιατί όπως είπε και ο πατέρας του Jack στο τέλος, όλα ήταν αληθινά όσο αφορά το νησί (εκτός τα flash-sideways?).

Aν και ευτυχώς το θέμα των θρησκειών το αφησαν να αιωρείται απροσδιόριστο, με την εκκλησία που ήταν οι heroes μαζεμένοι στο τέλος να φαίνονται τα σύμβολά πολλών γνωστών θρησκειών.

 

Άρα κερδισμένοι βγήκαν όσοι αγάπησαν τους χαρακτήρες μιας και αυτό ήταν τελικά η ραχοκοκαλιά της σειράς.

Το Lost ήταν ένα πολύ έντονο δράμα μέσα σε ένα αφηρημένο, μαγικό, (ελαφρά φιλοσοφικό) σύμπαν το οποίο στην τελική φάνηκε ότι δεν χρειαζόταν ζωφερές εξηγήσεις.

 

Το Lost κατάφερε να ενώσει τους φανς όλου του κόσμου μιας και παρείχε το μαξιλάρι για να φτιάξει ο καθένας τις θεωρίες του και τους συλλογισμούς του, αλλά συνάμα τους αποξένωνε από την σειρά όσο έβλεπαν ότι αυτά που γραφόντουσαν στα φόρουμς δεν τα έδειχνε το ίδιο το Lost.

 

Μπράβο σε όσους αντέξαμε τόσο καιρό αλλά η σειρά έπρεπε να δημιουργηθεί πριν (βγει) το Ιντερνετ (ίσως και πριν τα Back to the Future :-)).

 

Το πιο πικρό (αλλά ρεαλιστικό) στοιχείο στο φινάλε ήταν ότι βλέπουμε τον Jack στις τελευταίες αληθινές στιγμές του να πεθαίνει μόναχός. Πλάι πλάι με τον γλυκό σκύλο, σαν μικρή παρηγοριά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα με ξενερωσε το οτι στο αλλο συμπαν που βλεπαμε τελικα ειναι ολοι νεκροι

 

 

Ειχαν κανει καλη δουλεια κατα την γνωμη μου, μερικα λεπτα πριν το τελος πιστευα οτι θα νικουσε ο καπνος, θα βυθιζε το νησι και αυτο που θα βλεπαμε ηταν η καινουργια πραγματικοτητα απλα εχοντας μνημες απο την ''παλια''

 

Τελικα εγινε το 'twist' το οποιο ομως με χαλασε , προτιμουσα να ειχε τελειωσει καπως αλλιως , σαν να πεταξαν στα σκουπιδια ολοκληρα τα flash sideways

 

Μου φαινεται πηγαν να το τραβηξουν ωστε να μεινεις με το στομα ανοιχτο προσπαθοντας να καταλαβεις τι εγινε, αν και κατι τετοιο θα μου αρεσε απιστευτα, δεν επιασε και τα τελευταια 5 λεπτα το βαρεθηκα και δεν εβλεπα την ωρα να τελειωσει

 

 

Να σημειωσω οτι αν εξαιρεσουμε τα τελευταια 5-10 λεπτα (εκει που μαζευτηκαν στην εκκλησια και αρχισε το δραμα) το επισοδειο μου αρεσε παρα πολυ (αν και παλι ειχε αρκετο δραμα, ολο το επισοδειο το ξεπερναω γενικα εκτος απο το τελος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εν συντομία οι απαντήσεις μου:

1) Τι περιμένατε να έχει σαν νόημα η σειρά; Το νόημα της ζωής; Κάτι απίστευτα βαθύ και φιλοσοφικό που σκέφτηκαν οι δημιουργοί και το κρατούσαν 6 χρόνια μέσα τους για εμπορικούς λόγους; Έχετε δει καμιά ταινία ή σειρά που να ΜΗΝ πραγματεύεται τα θέματα που πραγματεύονται όλοι; Τι θα πει "6 χρόνια μόνο γι' αυτό;!"

Αυτό το ερώτημα βασικά δεν το πολυκαταλαβαίνω. Δηλαδή το να περιμένουμε κάτι πρωτότυπο από μια σειρά είναι χαμένη υπόθεση από χέρι; Πρέπει να περιμένουμε το νόημα της ζωής ή κάτι αντίστοιχα βαθύ;

Βασικά ούτε καν αυτό. Εγώ περίμενα όχι κάτι απίστευτα βαθύ, αλλά κάτι που θα ασχολούταν σοβαρά με τα θέματα που έθετε, που θα καθόριζε τους κανόνες και το ύφος του, θα αφιέρωνε χρόνο στο να με "συνηθίσει" στα ασυνήθιστα που παρουσίαζε και οι εξελίξεις/απαντήσεις του θα ήταν συνεπείς και με τους χαρακτήρες και με τα γεγονότα που προηγήθηκαν. Όχι αχταρμά από 16 βιβλία και 20 ταινίες που έκαναν επιτυχία. Όχι όταν το ένα μυστήριο μας βρωμάει από τη πολυήμερη παραμονή σε αναπάντητη κατάσταση, να περνάμε σε ένα νέο παράλογο για αποπροσανατολισμό.

 

2) Πιστεύατε ότι οι δημιουργοί είχαν σκαρφιστεί ένα παζλ α λα Αγκάθα Κρίστι, τόσο πολύπλοκο που εκατομμύρια φανς δεν μπόρεσαν να το λύσουν επί 6 χρόνια και μόνο αυτοί οι σούπερ διάνοιες θα μπορούσαν να είχαν συλλάβει;

Θα ήταν πολύ cool αυτό. Ένα παζλ που στο τέλος θα λυνόταν και η παραμικρή απορία. Και δεν με νοιάζει καθόλου αν κάποιοι το είχαν ήδη λύσει.

Γιατί το πολύπλοκο παζλ που κανείς δεν θα μπορουσε να λύσει για 6 χρόνια λογικά το πετυχαίνεις ΜΟΝΟ αν κρύβεις σημαντικά κομμάτια από την γενική εικόνα. (Κομμάτια που ελπίζαμε κάποιοι ότι θα δοθούν στα τελευταία επεισόδια).

 

Περίμενα όμως πιο fair game. Του στυλ: αυτοί είναι οι κανόνες, αυτά συμβαίνουν έτσι και εκείνα αλλιώς. Και οι όποιες εξαιρέσεις λειτουργούν έτσι. Όχι ΚΑΙ έτσι ΚΑΙ γιουβέτσι όμως ώστε να παρουσιάζεται μετά "αναμενόμενη" η λύση του "ένας μάγος το έκανε" που κατά γενική ομολογία είναι η χειρότερη που μπορεί να δοθεί σε ιστορίες μυστηρίων.

 

Εγώ πχ τελευταία ήμουν οπαδός μιας πιθανής κατάληξης όπου το σενάριο θα "ενσωμάτωνε" την απάτη της ιστορίας που βλέπαμε ως τώρα. Δηλαδή, όπου όλοι πληρώνουν (και ο Jacob μαζί) το ότι δεν κατάλαβαν τίποτα για το νησί, που πίστευαν τυφλά, που δεν ρωτούσαν και δεν αμφισβητούσαν (ο άλλος πήγε και ανατίναξε μια ατομική βόμβα για να αλλάξει το μέλλον lol), που ήταν δεισιδαίμονες (hell, evil incarnate κλπ), που εκμεταλλεύτηκαν και μεταχειρίστηκαν κόσμο ή έπρατταν κατά το δοκούν χωρίς να υπολογίσουν σοβαρά τις συνέπειες.

 

Να έπεφταν από τη μια μαλακία στην άλλη (επειδή το είπε ο Jacob/Richard/MIB ή επειδή πίστευαν ότι ήταν κάποιο πεπρωμένο τους) και στο τέλος να γινόταν καμιά τρελή παγκόσμια καταστροφή να γουστάρουμε. Αυτό πχ για μένα θα εξηγούσε πάρα πολλά για τη σειρά/ τους σκοπούς της/ το νόημα της.

 

Αλλά δεν θα ήταν φινάλε αλα Αγκάθα Κρίστι. Θα έλυνε την παραμικρή απορία; Όχι. Αλλά θα καθιστούσε πολλές απορίες, άνευ σημασίας/δευτερεύουσες και εμμέσως κάποιες θα τις απαντούσε (αφού τέθηκαν από άτομα που βάδιζαν στα τυφλά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Manuel, πιστεύω την σειρά την έβλαψε το Ίντερνετ, τα Φόρουμς και οι εθισμένοι φανατικοί Lostάδες (που είχαν το Lost ως χαλάκι για να αραδιάσουν τις εμπεριστατομένες(;) πεποιθήσεις τους), γέμισαν τον κόσμο με time loop, time travel, alternate reality theories σε σημείο που ουσιαστικά ο καθένας είχε δημιουργήσει το δικό του φινάλε στο μυαλό του με βάση την γνώση που είχε σε θεωρίες επιστημονικής φαντασίας (+ ιντερνετ community) , και περίμεναν μέχρι και το τελευταίο νανοδευτερόλεπτο να ικανοποιηθεί μια από τις θεωρίες τους.

Έτσι, γιατί η σειρά δεν αναφέρθηκε ποτέ σε αυτά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να θέλω να υποτιμήσω τους fan της σειράς το τέλος μου θύμησε πολύ εντονα το τέλος της 1ης σεζον του Heroes. Παρακολούθούσες τόσα επεισόδια άλλα σου άρεσαν και άλλα όχι αλλά στο τελευταίο επαιρνες χαμπάρι ότι ήταν χαζή σειρά. Κρίμα έχω δει 10δες πια σειρές τέτοια απογοήτευση καμμία. Ισως να φταίει ότι εως και το τέλος πίστευα ότι δεν μπορεί, τόσο μυστήριο, τό κτίσιμο χαρακτήρων, τόσα θέματα , δεν μπορεί θα γίνει κάτι και θα μας αφήσουν με τουλάχιστον με την ανάγκη να ξαναδούμε κάποια επεισόδια. Delete χωρίς δευτερη σκέψη και αν δεν υπάρχει κάποια άλλη σειρά χιλιες φορές να ξαναδώ Τζακ Μπαουερ από την αρχή:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...