Προς το περιεχόμενο

3G Router?


S2Katana

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάξε στο EBay για το ZALIP CDM530AM , έρχεται στην Ελλάδα γύρω στα 90€ και είναι πολύ καλο. Απλώς πρέπει να έχεις USB stick (συνεργάζεται με ολα - όλων των εταιρειών ). Αυτό έχω και εγώ κ το χρησιμοποιώ με iPad στο αυτοκίνητο .. δουλεύει τέλεια και επιπλέον έχει καί ethernet

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 180
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

γιατι τα αλλα δεν εχουν ethernet?απλα το παν ειναι σε αυτα να τα κανεις και κανα firmware update για να υποστηριζουν τα παντα οσο βγαινουν πιο νεα sticks.σε ευχαριστουμε που το μοιραστηκες μαζι μας και καλως ηρθες στο forum

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Zalip δεν υπάρχει Ελλάδα ...από EBay έρχεται / Hong Kong. Μικρο ρίσκο τελωνειου , ήρθε με EMS courier με 3 ευρω τελωνείο .. Τα λεγόμενα MiFi router δεν έχουν Ethernet συνήθως (όπως αυτά της Cosmote & Vodafone) - Αυτό έχει. (Πουλαω ένα για όποιον ενδιαφέρεται στις αγγελίες / router)

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hong kong.ουφ.αρκετες μερες για παραδοση και προσοχη παντα σε αυτον που πουλαει... αν ειναι μικρη η τιμη δεν εχει τελωνειο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

εχει κανεις το ε1823 της cosmote τεσταρει με καποιο 3g modem ???

 

κοιταζω για το wbr 6800 αλλα θελω να βεβαιωθω οτι ειναι συμβατο.

 

μπορω να ζητησω αν αγορασω cosmote στικ καποιο συγκεκριμενο μοντελο η παιρνω οτι μου δωσουν

 

 

για μενα ειναι πολυ σοβαρο το θεμα γιατι dsl δεν προκειται να παρω ποτε στο χωριο μου και η 3g συνδεση ειναι μονοδρομος και πρεπει να μοιρασω τη συνδεση σε 3 λαπτοπ

 

ευχ για τις απαντησεις προκαταβολικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν στο μαγαζι εχουν διαφορα stick δεν νομιζω να σου πουν οτι σου δινουμε υποχρεωτικα αυτο.το ρωτας κιολας.απλα δεν ξερω αν θα εχουν ποικιλια απο stick.για το αλλο δεν μπορω να βοηθησω.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκεφτηκες να κανεις jailbreak το ΙΡΗΟΝΕ σου?

και δεν παιρνει χρονο,και ευκολο ειναι,και γινεται restore απο το itunes

και το χρησιμοποιεις και στο επακρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to data plan το χρειαζεται ετσι και αλλιως.καταλαβα αν τα pc συνδεονται στο Iphone με wifi πανω απο 5 μετρα δεν θα πιανει το wifi και θα εχεις το iphone συνεχεια στην πριζα να μην μενει απο μπαταρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...