Προς το περιεχόμενο

Apple iPhone 4


kage

Ποιο χρώμα του iPhone 4 σας αρέσει περισσότερο ;  

381 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποιο χρώμα του iPhone 4 σας αρέσει περισσότερο ;

    • Άσπρο
      276
    • Μαύρο
      532
    • Whatever brotha
      141


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Factory unlocked iPhone μπορώ να πάρω από την Αγγλία ??

 

φυσικα και μπορεις...παρτο φρεσκο φρεσκο http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPII.dll?ViewItem&item=200480918333

 

τσαμπα πραμα! χαχαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μόνο αρκετά χρήσιμο που άκουσα απόψε είναι το unified inbox για τα email και η μπαταρία ... αυτά!

 

αν το μηλαράκι άναβε από πίσω πόσο τέλειο θα ήταν, όχι πείτε δηλαδή !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Καλά να πάθω που δεν το πίστευα ότι το leaked ήταν τελικά και το τελικό... δεν μου άρεσε καθόλου από ομορφιά

 

Eλα μωρε δεν επαθες και τιποτα.Εδω αλλοι θα χασουν πολλα περισσοτερα οπως ελεγαν πριν λιγο καιρο:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βλέπω εδώ το firsts hands on (ψέμα αφού μετά το gizmodo όλα είναι second) και πρέπει να είναι πάρα πολύ λεπτό... το 3.5 jack είναι όσο ο "σβέρκος" του... βλέπω το 3g μου τώρα και έχει που γύρω- γύρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι διαφορά βρίσκεις δηλαδή με τα παλιά σε κεραία, wifi και bluetooth; Εμένα δεν με απασχολεί που είναι αρκεί να μην εξέχουν από την συσκευή. Αν τώρα έπρεπε να μπουν εκεί για να γίνει πιο λεπτό οκ... αλλά εμένα μου κακοφαίνεται.

 

Είναι πιο λεπτό με αυτό τον τρόπο .. Πιθανότατα να είναι η μπαταρία πιο μεγάλη γιατί έχει μεγαλύτερο χώρο από μεσα .. Ούτε εμένα μου αρέσουν οι γραμμές, αλλά θα τις συνηθίσω ..

 

Κατά τα άλλα ωραίες αλλαγές εκτός της οθόνης... πολύ μπλα- μπλά για την ρετσίνα και ήρθε λίγες μέρες μετά την ενασχόληση μου με την oled του desire που ήταν μίλια μπροστά... είμαι πολύ περίεργος να την δω από κοντά.

 

330ppi είναι αρκετά σημαντικό .. Αναμφίβολα θα έχει διαφορά από την παλιά οθόνη του iPhone .. Σε σύγκριση με OLED ?? Δεν ξέρω, αλλά έξω στον ήλιο θα είναι σίγουρα καλύτερη η IPS..

 

Κατα τα άλλα .. Μπορώ να αγοράσω unlocked iPhone από την Αγγλία ??????????? :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eλα μωρε δεν επαθες και τιποτα.Εδω αλλοι θα χασουν πολλα περισσοτερα οπως ελεγαν πριν λιγο καιρο:lol:

 

:lol::lol::lol::lol:

 

αμα λες μεγαλα λογια.....ΚΟΦΤΕ ΤΟΝ ΤΩΡΑ ΚΥΡΙΟΙ:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που δεν έχω καταλάβει είναι πως θα μειώνει το θόρυβο το δεύτερο μικρόφωνο.

 

Σκεπτόμενος λογικά, το κάτω «γράφει» φωνή μαζί με θόρυβο, ενώ το πάνω θόρυβο σκέτο... οπότε θα αφαιρεί ο σήμα του πάνω από το κάτω; :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eλα μωρε δεν επαθες και τιποτα.Εδω αλλοι θα χασουν πολλα περισσοτερα οπως ελεγαν πριν λιγο καιρο:lol:

 

:lol::lol::lol::lol:

Τέλεια τέλεια πάντως...

Το ipad αποδείχτηκε αρκετά άχρηστο για μένα, αλλά αυτό το παίρνω με κλειστά και fanboικά μάτια. Awesome :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...