Προς το περιεχόμενο

Apple iPhone 4


kage

Ποιο χρώμα του iPhone 4 σας αρέσει περισσότερο ;  

381 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποιο χρώμα του iPhone 4 σας αρέσει περισσότερο ;

    • Άσπρο
      276
    • Μαύρο
      532
    • Whatever brotha
      141


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαχαχαχα τα σχολια περι λιλιων χεμχεμ και ποιος θα κοψει τι ειναι ολα τα λεφτα.:lol:

 

Αν και ελεγα να κανω το Switch μαλλον δεν το κοβω.(και μην αρχισετε τα κολλημενε ουυυυ μα ειναι ενα κουκλι το θελω το αγαπαω my precious κλπ):eek:

Η επιδοτηση μου πεφτει εκεινο το διαστημα και με τις γνωστες αλχημειες σκοπευα να το παρω δωρεαν αλλα μεχρι τοτε κανενας δεν ξερει τι θα βγει ;)

 

Το design και το υλικο του μου αρεσει αρκετα ειναι eye candy το ατιμο ;) και το γεγονος οτι η μπαταρια θα ειναι αξιοπρεπεστατη ειναι ενα συν(Το 10 ωρες στο Internet με Wifi ειναι αστειο ε;!) αλλα σαν Features δεν τρελαθηκα ρε παιδια....

 

Συν του οτι πριν λιγο ειδα το video με αναλυτικα τα καινουργια Features και μονο που δεν εβαλα τα γελια(Στο κομματι που ειναι ο τυπας με την μαυρη μπλουζα και μιλαει για την βιντεοκληση και οτι ηταν η πρωτη φορα που εκανε και θα βλεπει το παιδι του που θα παει κολλεγιο και ειναι ετοιμος να βουρκωσει και να βαλει τα κλαμματα μου εφερε μια αηδια λες και υποτιμουν την νοημοσυνη μου(Τι σκατα;Πριν 6 χρονια που εκανα την πρωτη μου βιντεοκληση με ενα Sharp και μετα με το Ν80 τοσο μπροστα ημουν;) ).

 

Το Engadget σημερα εχει τρελαθει να κανει posts για την Apple και ξερουμε ποσο την λατρευει αν θυμαστε στο Ντου στο σπιτι του και την λιστα με τα κατασχεμενα θα ορκιζοσουν οτι εμπαινες στο σπιτι του Jobs.

 

Δεν συνεχιζω αλλο,στην πορεια ελπιζω να μας λυθουν ολες οι απορειες.....με τα πρωτα Hands On φυσικα.

 

 

 

Για να μην παρεξηγηθω και νομιζετε οτι αρχιζω το Flame εχω ενα Samsung Galaxy το πρωτο Android κλπ και παρολο που ειναι 1,5 χρονου η Amoled του ειναι μια χαρα καμπανα στο ηλιο.Εννοειται οτι δεν συγκρινεται σαν OS τουλαχιστον η εκδοση 1,6 που εχω με το Os του 3gs και η μπαταρια ειναι πιο σαπια(δεν ειμαι σε θεση να κανω συγκρισεις δλδ) αλλα περιμενα κατι πραγματικα καινοτομο...και δεν το ειδα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η μπαταρία θα βγαίνει απο τον απλό χρήστη ή πάλι θα είναι ενσωματωμένη? Όχι πως με ενδιαφέρει προσωπικά απλά απορία την έχω. Επίσης κάτι για το iOS 4 GM. Είναι σε μορφή beta ακόμα ή τελική έκδοση απλά πρώτα διατίθεται στους developers για κάποιους λόγους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχα τα σχολια περι λιλιων χεμχεμ και ποιος θα κοψει τι ειναι ολα τα λεφτα.:lol:

 

Αν και ελεγα να κανω το Switch μαλλον δεν το κοβω.(και μην αρχισετε τα κολλημενε ουυυυ μα ειναι ενα κουκλι το θελω το αγαπαω my precious κλπ):eek:

Η επιδοτηση μου πεφτει εκεινο το διαστημα και με τις γνωστες αλχημειες σκοπευα να το παρω δωρεαν αλλα μεχρι τοτε κανενας δεν ξερει τι θα βγει ;)

 

Το design και το υλικο του μου αρεσει αρκετα ειναι eye candy το ατιμο ;) και το γεγονος οτι η μπαταρια θα ειναι αξιοπρεπεστατη ειναι ενα συν(Το 10 ωρες στο Internet με Wifi ειναι αστειο ε;!) αλλα σαν Features δεν τρελαθηκα ρε παιδια....

 

Συν του οτι πριν λιγο ειδα το video με αναλυτικα τα καινουργια Features και μονο που δεν εβαλα τα γελια(Στο κομματι που ειναι ο τυπας με την μαυρη μπλουζα και μιλαει για την βιντεοκληση και οτι ηταν η πρωτη φορα που εκανε και θα βλεπει το παιδι του που θα παει κολλεγιο και ειναι ετοιμος να βουρκωσει και να βαλει τα κλαμματα μου εφερε μια αηδια λες και υποτιμουν την νοημοσυνη μου(Τι σκατα;Πριν 6 χρονια που εκανα την πρωτη μου βιντεοκληση με ενα Sharp και μετα με το Ν80 τοσο μπροστα ημουν;) ).

 

Το Engadget σημερα εχει τρελαθει να κανει posts για την Apple και ξερουμε ποσο την λατρευει αν θυμαστε στο Ντου στο σπιτι του και την λιστα με τα κατασχεμενα θα ορκιζοσουν οτι εμπαινες στο σπιτι του Jobs.

 

Δεν συνεχιζω αλλο,στην πορεια ελπιζω να μας λυθουν ολες οι απορειες.....με τα πρωτα Hands On φυσικα.

 

 

 

Για να μην παρεξηγηθω και νομιζετε οτι αρχιζω το Flame εχω ενα Samsung Galaxy το πρωτο Android κλπ και παρολο που ειναι 1,5 χρονου η Amoled του ειναι μια χαρα καμπανα στο ηλιο.Εννοειται οτι δεν συγκρινεται σαν OS τουλαχιστον η εκδοση 1,6 που εχω με το Os του 3gs και η μπαταρια ειναι πιο σαπια(δεν ειμαι σε θεση να κανω συγκρισεις δλδ) αλλα περιμενα κατι πραγματικα καινοτομο...και δεν το ειδα

 

ξαναδες το του βαζει καλυτερο επεξεργαστη , οθονη , καμερα , 2η καμερα, led flash, μπαταρια, wifi n , hd video, gyroscope ... δλδ ποσο παραπανω περιμενες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Είναι σε μορφή beta ακόμα ή τελική έκδοση απλά πρώτα διατίθεται στους developers για κάποιους λόγους?

Οπως ειπε και ο bill πριν,δεν θα ειναι beta αλλα golden aka κατα 99% και αν δεν βρεθει κανενα τρελο bug,θα ειναι και η final version του 4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον ρώτησε, η O2 (μέχρι σήμερα τουλάχιστον) στο δείνει ξεκλείδωτο το iPhone σε Pay-As -You-Go με 15 λίρες έξτρα.

 

Εγώ εξτασιάστηκα με το release date που είναι το ίδιο UK :D

Σκέφτομαι να πάρω day off στις 24 να ανέβω Apple Store Γλασκώβη και να το χτυπήσω.

 

Βέβαια θα πρέπει να δούμε πρώτα αν θα ανακοινωθεί σε PAYG (και από ποιους).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως ειπε και ο bill πριν,δεν θα ειναι beta αλλα golden aka κατα 99% και αν δεν βρεθει κανενα τρελο bug,θα ειναι και η final version του 4.

 

Μάλιστα. Σε ευχαριστώ, κάτι σαν pre-release δηλαδή. Με την μπαταρία ξέρει κάποιος τι παίζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπο inovation τι εχει; Πραγματικα το βρισκω πολυ κατωτερο του ανταγωνισμου, κυριως οταν ερχεται ο 2πυρηνος snapdragon στα htc. Σε σχεση με το 4G παντως εχει χειροτερη καμερα, μικροτερη οθονη, δεν εχει 720 streaming, δεν εχει βιντεο κληση χωρις wifi, δεν εχει hdmi. Εδω μας ειπαν οτι θα αλλαξει ο τροπος επικοινωνιας μας με την βιντεο κληση... Οντος θα αλλαξει, πλεον θα χρειαζεσαι wifi για να κανεις βιντεο κληση, πριν 5 χρονια ποθ πρωτοβγηκε η βιντεο κληση δεν χρειαζοταν παντως...

 

---------- Προσθήκη στις 21:48 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 21:47 ----------

 

Α ξεχασα, δεν υποστηριζει wimax ουτε γινεται hotspot για μεχρι 8 συσκευες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικοί ακόμα να μάθουν ότι το hardware δεν κινεί τα νήματα.

To software τα κινεί και οι developers που είναι από πίσω.

 

Toτε γιατι θελει 1Ghz επεξεργαστη για να τρεξει... Και μιας και λεμε για software....

 

http://techblog.gr/mobile/iphone-4-crash-4095/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
ξαναδες το του βαζει καλυτερο επεξεργαστη , οθονη , καμερα , 2η καμερα, led flash, μπαταρια, wifi n , hd video, gyroscope ... δλδ ποσο παραπανω περιμενες?

 

Πφφφφφ γιαυτο δεν θελω να μιλαω με εσας :devil:

 

Δηλαδη καθε καινουργιο Iphone πρεπει να ειναι απλα ενα Facelift του προηγουμενου μοντελου με μερικα Upgrades για να δικαιολογησεις καπως γιατι πρεπει να αλλαξεις το 3GS μετα απο 1 χρονο οσο ικανοποιημενος ή συμβιβασμενος εισαι μαζι του;

 

Κοντραρε την αγορα με τα σημερινα Standars και οχι με αυτα που θελεις να παρουσιασεις ως καινοτομα εσυ.

 

Περιμενα κατι καινουργιο οχι απλα να ακολουθει τον ανταγωνισμο( Οχι σε OS αλλα καθαρα στο Multimedia κομματι) αντε να δεχτω τον επεξεργαστη(Εκει ξεκινανε ολα) και την οθονη ασχετα αν ακομα δεν εχω δει την διαφορα αλλα..(2η καμερα, led flash, μπαταρια, wifi n , hd video, gyroscope) come onnnnnn ολα αυτα αλλα και το ραδιοφωνο ειναι πραγματα που επρεπε να ειχαν μπει στο 3gs(ας βγαλω το Ν λογω τεχνολογιας) αλλα αν πραγματικα πιστευεις οτι προσπαθω να σαμποταρω την ειδηση και να το μειωσω κανεις λαθος.

 

Ειπα οτι περιμενα να δω τι εχει να προσφερει για να το παρω αλλα μεχρι τον Σεπτεμβριο ολο και κατι αλλο θα εχει βγει με ιδιο ή καλυτερο επεξεργαστη αλλη οθονη 3η καμερα xenon flash 1080p video και παει λεγωντας αυτο ειναι που με οργιζει,ολα με το σταγονομετρο αλλα αφου δεν σας πειραζει εσας τι προβλημα να εχω;

 

Αντε σε καλη μερια.

Επεξ/σία από Sotosgl
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου άρεσε πάρα πολύ το τηλέφωνο. Η μόνη ένστασή μου έιναι οτι θα μπορούσαν να μεγαλώσουν λίγο την οθόνη... Όμως και πάλι σκεφτομαι οτι δεν θα χωραγε σε μια τόοοοοοοοοοοοσο μικρή συσκευή. Η apple έκανε φανταστική δουλειά με αυτό το τηλέφωνο προσφέροντας στην αγορά νεά features τα οποια θα κανουν το iPhone top of the world, king of the hill

P.S. Η παρουσίαση του Jobs για μια ακόμη φορά εξαιρετική. Είχε όλα εκείνα τα συστατικά που κάνουν το keynote της apple φανταστικό....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Sotosgl

Εγω γιατι ακριβως μπηκα στο quote?

Δεν εχω εκφρασει πουθενα γνωμη για το θεμα.

 

 

Χαχαχαχα ειχα κανει Μultiple Quotation πριν για αυτους που θα την κοβανε και μπηκε στο 2ο post μου :rolleyes:

 

Hal9000 moves in mysterious ways B)

 

Fixed

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...