Προς το περιεχόμενο

Apple iPhone 4


kage

Ποιο χρώμα του iPhone 4 σας αρέσει περισσότερο ;  

381 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποιο χρώμα του iPhone 4 σας αρέσει περισσότερο ;

    • Άσπρο
      276
    • Μαύρο
      532
    • Whatever brotha
      141


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι οκ και όταν βγαίνεις στον ήλιο με το Desire παίρνεις τον πο*λο! :lol:

 

Και γω το Nexus έχω αλλά όταν το έχω έξω στον ήλιο, το iphone κερδίζει με τεράστια διαφορά! Ωραίες οι OLED αλλά μόνο για indoor χρήση! Ενώ τώρα η apple πάλι τους έβαλε τα γυαλιά και χωρίς καν super amoled κλπ κλπ!

B)

 

στον κόντρα εντελώς ... γιατί και στην παραλία που τέντωνα την κορμάρα μου (και σαν σωστός geek σερφαρα με το 3g) δεν με ενοχλούσε.

 

Όπως και να έχει αν δεν την δούμε live δεν μπορούμε να κάνουμε την κόντρα. Υπομονή... υπομονή... και αν βρεις καμιά άκρη να το πάρουμε πιεμ.... πιεμ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators
στον κόντρα εντελώς ... γιατί και στην παραλία που τέντωνα την κορμάρα μου (και σαν σωστός geek σερφαρα με το 3g) δεν με ενοχλούσε.

 

Όπως και να έχει αν δεν την δούμε live δεν μπορούμε να κάνουμε την κόντρα. Υπομονή... υπομονή... και αν βρεις καμιά άκρη να το πάρουμε πιεμ.... πιεμ....

 

Δεν μπορεί να είναι χειρότερη από του 3gs στον ήλιο βρε συ! Και ήδη του 3gs τα πάει καλύτερα στον δυνατο ήλιο από ότι οι amoled! Προφανώς και η ποιότητα που βλέπω στο nexus κάνει το 3gs να φαίνεται αρχαίο αλλά μόνο σε μέρη χωρίς έντονο φως!

 

 

Είδωμεν! Πάντως για την ώρα νομίζω πως περισσότερο θέλω το ipad παρα το iphone4!

B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

 

Απόψε όμως βγαίνει η Golden Master που συνήθως είναι και η τελική (εκτός απροόπτου).

 

Για την ώρα στο dev site δεν έχει ανέβει και υπάρχει ένδειξη "later today"!

B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απόψε όμως βγαίνει η Golden Master που συνήθως είναι και η τελική (εκτός απροόπτου).

 

Για την ώρα στο dev site δεν έχει ανέβει και υπάρχει ένδειξη "later today"!

B)

 

ξερουμε αν θα ειναι δωρεαν για τα ipod touch το os 4???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απόψε όμως βγαίνει η Golden Master που συνήθως είναι και η τελική (εκτός απροόπτου).

 

Για την ώρα στο dev site δεν έχει ανέβει και υπάρχει ένδειξη "later today"!

B)

 

ναι εκει ειναι μεσημερι ακομα...:P

 

---------- Προσθήκη στις 22:59 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 22:58 ----------

 

ξερουμε αν θα ειναι δωρεαν για τα ipod touch το os 4???

 

ναι θα ειναι!!! εχω και γω ipod touch B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στον κόντρα εντελώς ... γιατί και στην παραλία που τέντωνα την κορμάρα μου (και σαν σωστός geek σερφαρα με το 3g) δεν με ενοχλούσε.

 

Όπως και να έχει αν δεν την δούμε live δεν μπορούμε να κάνουμε την κόντρα. Υπομονή... υπομονή... και αν βρεις καμιά άκρη να το πάρουμε πιεμ.... πιεμ....

 

"- The screen is truly outrageous -- you basically cannot see pixels on it. We're not being hyperbolic when we say it's easily the best looking mobile phone screen we've ever laid eyes on."

 

-Engadget ;)

 

ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΕΕΣΣΣΣΣΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...