Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε σεις ξερετε κανα καλο 3g watch????να μετραει αξιοπιστα τα δεδομενα που καταναλωνω!!ε???

 

Kαλυτερο απο αυτο δυσκολα θα βρεις...

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.onavo.android.onavoid&hl=el

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να παραθέσω και γω τις εφαρμογές που χρησιμοποιώ και της θεωρώ must

 

30) pholaryzer (δεν χάνεις κλήση)

 

ογών..και τελικά κατέληξα ότι είναι οι καλύτερες και φυσικά λειτουργικές[/i][/b][/color]

 

η 30 ποια ειναι? :rolleyes:

 

κατ αρχην γεια σας κ συνχαριτιρια για τιν καλη δουλεια που εχετε κανει εδω! συγνωμη αν δεν εχω μπει σε σωστο θεμα!! δεν κσερω ομως τι να κανω!! εχω απογοητευτει!! αν μπορειτε να βοηθεισετε οποιος μπορει!! εχω ενα σοβαρο προβλημα με το μειλ μου στο γοογλε.το γραφω στα ελληνικα.. στο τζι μειλ δηλαδη.. προσπαθω να μπς στο μειλ μου κ δεν μπορς..!!! γραφω σωστα το ονομα κ τον κωδικο αλλα τιποτα!! μου απανταει οτι δεν υπαρχει καποια τετοια διευθηνση η ο κωδικοσ ειναι λαθοσ! εχω την υποψια οτι μου μπλοκαραν τον λογαριασμο μου!! καποιοσ χακερ.. εχω εποικηνωνισει με το γκουγκλ αλλα δεν βγαζω ακρη... δεν ξερω κ πολλη καλα αγγλικα κ καταλαβενετε.. τι κανω αν εχει διαγραφει..?? βοηθειστε με.. σασ παρακαλω!!! ειναι πολλη συμαντηκο να ξαναμπω στο μειλ μου ... πολλη!! ευχαριστω κ συγνωμη!!

 

ουτε και ελληνικα νομιζω!

 

Καλησπέρα σε όλους!

 

Επειδή έχω χάσει άπειρες ώρες και έχω ταλαιπωρηθεί άπειρα πρωινά στον Περιφερειακό της Θεσσαλονίκης, είπα λοιπόν να φτιάξω μια εφαρμογή για κινητά Android κάτι μπας και την γλιτώσουμε! Κάθε σχόλιο δεκτό (και επιθυμητό!)

 

Πρόκειται για μία εφαρμογή που επιτρέπει στον χρήστη να δει την κίνηση στον περιφερειακό σε σχεδόν πραγματικό χρόνο, μέσα από τις κάμερες της περιφέρειας κεντρικής Μακεδονίας. Επίσης "βλέπει" τι γράφουν τα σήματα στις φωτεινές πινακίδες του περιφερειακού και ενημερώνει τον χρήστη σε περίπτωση που αλλάξει η ροή της κίνησης (αν δηλαδή μέχρι να φτάσεις, έχει γίνει μποτιλιάρισμα)

 

Τέλος να αναφέρω ότι δημιουργήθηκε με το App Inventor και για να λειτουργήσει χρειάζεται το App Inventor Extender από το Market (88kb). Στα συν, το ότι μπορεί να εγκατασταθεί στην sd (για τους χρήστες froyo)

 

Δουλεύει 100% σε 2.1 και 2.2, μάλλον δεν δουλεύει σε 1.5

 

Για όσους ενδιαφέρονται κάντε Search στο market: Perifereiakos Thessalonikis

δεν βρισκω κατι :rolleyes:

 

Είμαι ένας από τους developers του acubedapps.gr και χτες βγάλαμε την 4η εφαρμογή μας. Ένα quiz ερωτήσεων για τις χώρες της Ευρώπης. Στο market θα το βρείτε σαν Europe Quiz. Ορίστε και το qr code. Κάθε σχόλιο ευπρόσδεκτο. :)

 

qr_code_europe_quiz.png

 

πολυ καλες εφαρμογουλες παιδια B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nέα Έκδοση Drive Safe 1.1

 

yp-PL4yS7Otkqwcji-kxyhTy9QHcXlx72MKjzvRutFg1BRMsNz662DMT_DPsgeIw45w=w124

 

Η εφαρμογή Drive Safe είναι το δεξί χέρι για κάθε οδηγό και προσφέρει εύκολη και γρήγορη πρόσβαση σε μία πληθώρα πληροφοριών και λειτουργιών όποτε εσείς τις χρειαστείτε.

 

Αναλυτικότερα:

 

Βρείτε όλα τα σήματα του Κώδικα Οδικής Κυκλοφορίας με αναλυτική περιγραφή καθώς και τις ποινές που θα σας επιβληθούν όταν τα παραβιάσετε. Γρήγορη αναζήτηση σήματος βάση περιγραφής και κατηγορίας.

 

Πρόσβαση σε όλες τις ποινές που προβλέπει ο Κ.Ο.Κ. με αναλυτική περιγραφή και προβολή των σημάτων που αφορούν. Γρήγορη αναζήτηση και ταξινόμηση βάση προστίμου, αφαίρεσης αδείας, αφαίρεσης πινακίδων και point system.

 

Χρήσιμες οδηγίες για αλλαγή ελαστικού και μηχανικό έλεγχο συνοδεία εικόνων.

 

Έκδοση 1.1: Δείτε γρήγορα και αξιόπιστα την κίνηση βασικών οδών σε Αττική και Θεσσαλονίκη όπως αυτή παρέχεται από την Ελληνική Αστυνομία.

 

Λίστα απαραίτητων τακτικών ελέγχων και ενεργειών πριν από ένα ταξίδι. Δυνατότητα σημείωσης και αποθήκευσης.

 

Πάνω από 100 χρήσιμα τηλέφωνα και δυνατότητα άμεσης κλήσης μέσα από την εφαρμογή. Επιλέξτε ανάμεσα σε τηλέφωνα έκτακτης ανάγκης, οδικής βοήθειας, ασφαλιστικών εταιρειών και οδών.

 

Μηχανισμός αγαπημένων για γρήγορη πρόσβαση στις επιλογές σας.

 

Η εφαρμογή είναι δωρεάν και είναι συμβατή με κινητά τηλέφωνα και tablets.

 

Θα την βρείτε εδώ

 

 

 

signs.png

 

roadTraffic.png

 

checklist.png

 

tyres.png

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο εχει 3ης θέσεις για μπαταρίες.

Διαλέγεις την στοκ θέση για την μπαραρια που εχεις τωρα την φορτιζεις στο 100% πατας το κουμπακι και την ξεφορτιζεις μεχρι να γκανιασει αν θυμαμε καλα απο τις οδηγειες. Αν θες να αλλαξεις μπαταρίες κανεις κλικ στο notification bar και του λες i want to change batteries. Και την αλλη μπαραρια θα πρεπει να την πας απο 100% σε 0. Μετα της αλλαξεις κατα βουλισει απο το κουμπακι

 

 

πολυ καλη εφαρμογουλα

 

Αν σας αρέσει ο Καβάφης, τότε δείτε το παρακάτω. Απλή εφαρμογή, αλλά είναι δωρεάν, δεν χρειάζεται δίκτυο και κάνει τη δουλειά της. (Και πολλά από τα ποιήματα του Καβάφη είναι πολύ επίκαιρα σήμερα!!!)

 

Ποιήματα Καβάφη

 

πολυ καλο thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδια.το σαββατο αγορασα το πρωτο μου smartphone, ενα samsung galaxy nexus.δεν εχω ιδεα απο android και το παιδευω εδω και 2 μερεσ να δω τι παιζει.διαβαζω σε φορουμ και σε διαφορα σιτε πολλα πραγματα και ορουσ που δεν τα καταλαβαινω.αρχικα μπορει καποιοσ να μου στειλε ενα must εφαρμογων που θα μου κανουν τη ζωη ευκολοτερη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thomson Wpa Finder Free

 

Α must have-app.. Πραγματικα μπραβο στα παιδια που το εφτιαξαν. Διαβαστε οδηγιες πρωτα:] Δεν ειναι prank αληθεια ειναι!

 

Κάτι αντίστοιχο που με είχε βολέψει και για κάποιο λόγο το βγάλαν απο το market. Penetrate

Εκείνο συγκεκριμένα βρίσκει από:

SpeedTouch, Thomson, Orange, DMax, BBox, Infinitum, Otenet, Cyta (dictionaries needed, click here!)

DLink

Pirelli Discus

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφαρμογούλαμε κόκκινες ενημερώσεις, ειδήσεις από το Rednews.gr

rednews.html.qr.png

ετσι οπως ειπες κοκκινες ενημερωσεις πηγε εντελως αλλου το μυαλο μου :P

e

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη φευγω αυριο και δεν εχω πολυ χρονο για ψαξιμο, μπορει καποιος να μου πει ποιες ειναι οι καλυτερες εφαρμογες για αναπαραγωγη βιντεο και αναγνωση eBooks?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...