Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

To aldiko ρε παιδια που πρτεινουν ολοι, δεν ειναι τοσο καλο οσο το iBooks για iOS. Δεν εχει εφε στην αλλαγη σελιδας, δεν εχει μροφοποιηση σε λεξεις (Bold/italic) και το κειμενο ειναι ενιαιο, δεν αφηνει κενα για παραγραφους.

 

Το ιδιο αρχειο που δοκιμασα σε android και iOS φαινεται πολυ καλυτερο στο δευτερο. Απλως δυστυχως iOS εχω στο iPhone και εκει δεν μπορω να διαβασω σε τοσο μικρη οθονη.

 

Κανα εναλλακτικο δεν υπαρχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω ενα τροπο για να ελεγχω ασυρματα απο το android tablet το windows laptop μου ωστε να βλεπω την κατασταση των vuze/jdownloader ληψεων κτλ. Απλως να δουλευει με wifi ωστε να μην αργω, και να μην στελνονται τα δεδομενα ακρυπτογραφητα προς τριτους, και να μπορω να εχω εικονα απο τα συγκεκριμενα παραθυρα.

 

Επισης υπαρχει καποιο καλο database editor τυπου msaccess, για android?

 

Τελος επειδη εχω προβλημα με μνημες, υπαρχει καποια λειτουργια, που να μπορω να τρεχω μια εφαρμογη και να κλεινει οτι αλλο υπαρχει στο παρασκηνιο περα απο αυτην ωστε να τρεχει με τα καλυτερα δυνατα αποτελεσματα?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ψαχνω ενα τροπο για να ελεγχω ασυρματα απο το android tablet το windows laptop μου ωστε να βλεπω την κατασταση των vuze/jdownloader ληψεων κτλ. Απλως να δουλευει με wifi ωστε να μην αργω, και να μην στελνονται τα δεδομενα ακρυπτογραφητα προς τριτους, και να μπορω να εχω εικονα απο τα συγκεκριμενα παραθυρα.

 

Επισης υπαρχει καποιο καλο database editor τυπου msaccess, για android?

 

Τελος επειδη εχω προβλημα με μνημες, υπαρχει καποια λειτουργια, που να μπορω να τρεχω μια εφαρμογη και να κλεινει οτι αλλο υπαρχει στο παρασκηνιο περα απο αυτην ωστε να τρεχει με τα καλυτερα δυνατα αποτελεσματα?

 

 

Για το πρωτο, κατεβασε το Phone My Pc. Κανει αυτο που θελεις και περισσοτερα (μεχρι και τη web cam μπορει να σου ανοιξει και να βλεπεις τι γινεται στο χωρο). Απλως εγκαθιστας τον client στον υπολογιστη και την εφαρμογη στο tablet και εισαι good to go. Απο την αλλη και το teamviewer σου κανει που ειναι και δωρεαν.

 

Για το τριτο, κατεβασε τον Advanced Task Killer, κανει αυτο που ζητας, αλλα να ξερεις πως γενικα δεν ειναι καλη ιδεα να εχεις killers στο android γιατι καταναλωνουν μπαταρια και μπορει να σου δημιουργησουν προβληματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To aldiko ρε παιδια που πρτεινουν ολοι, δεν ειναι τοσο καλο οσο το iBooks για iOS. Δεν εχει εφε στην αλλαγη σελιδας, δεν εχει μροφοποιηση σε λεξεις (Bold/italic) και το κειμενο ειναι ενιαιο, δεν αφηνει κενα για παραγραφους.

 

Το ιδιο αρχειο που δοκιμασα σε android και iOS φαινεται πολυ καλυτερο στο δευτερο. Απλως δυστυχως iOS εχω στο iPhone και εκει δεν μπορω να διαβασω σε τοσο μικρη οθονη.

 

Κανα εναλλακτικο δεν υπαρχει?

 

ezpdf

99999 φορες καλυτερο απο το ibooks mou.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω προγραμμα ή widget που να μετραει την κινηση που κανω σε ΜΒ οταν συνδεομαι σε 3G ! Αν ειναι δυνατον , να μηδενιζει σε καθε νεα συνδεση για να μετράει απ την αρχή ή το πολυ πολυ να το μηδενιζω ευκολα εγω!

Αν εχει σημασια το κινητο μου ειναι ο ΓαλαξίαςΣ1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν λες σε κάθε νέα σύνδεση τί εννοείς; Κάθε μήνα που ανανεώνεται το πακέτο με τα MB;

Προτείνω το 3G Watchdog pro (εγώ αυτό έχω σε Galaxy S και είναι πάρα πολύ καλό) αλλά δεν είναι δωρεάν, και το Onavo που λένε ότι είναι επίσης καλό (δεν το έχω δοκιμάσει) και είναι δωρεάν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...