Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μια ερωτηση κ απο εμενα παιδια.

εχω ενα LG P500 και σε λιγο καιρο μαλλον θα αλλαξω συσκευη.Υπαρχει καποια εφαρμογη ωστε να την περασω στο νεο τηλεφωνο και να μου κατεβασει τις εφαρμογες που ειχα κατεβασει και το LG;

το LG δεν ειναι rooted.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

μια ερωτηση κ απο εμενα παιδια.

εχω ενα LG P500 και σε λιγο καιρο μαλλον θα αλλαξω συσκευη.Υπαρχει καποια εφαρμογη ωστε να την περασω στο νεο τηλεφωνο και να μου κατεβασει τις εφαρμογες που ειχα κατεβασει και το LG;

το LG δεν ειναι rooted.

Αν οι εφαρμογες ειναι κανονικα αγορασμενες απο το market, μολις βαλεις το gmail σου στη νεα συσκευη θα κατεβουν κανονικα.

Εναλλακτικα δες την εφαρμογη mybackup pro. Παιρνεις backup, μεταφερεις τον φακελο που θα σου δημιουργησει (rerware κατι το ονομαζει) στη νεα συσκευη, εγκαθιστας παλι το προγραμμα και απο κει επιλεγεις restore. Αν ησουν root θα μπορουσες να παρεις και τα δεδομενα των εφαρμογων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι εφαρμογες που εχω εγκαταστησει ειναι ολες δωρεαν οπως advanced task killer,insomnia app,dropbox,

το backup pro τρεχει σε Non rooted;

δεν θα ηθελα να rootαρω τη συσκευη μιας κ εχει ακομα εγγυηση κ δεν θελω να ρισκαρω τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

οι εφαρμογες που εχω εγκαταστησει ειναι ολες δωρεαν οπως advanced task killer,insomnia app,dropbox,

το backup pro τρεχει σε Non rooted;

δεν θα ηθελα να rootαρω τη συσκευη μιας κ εχει ακομα εγγυηση κ δεν θελω να ρισκαρω τιποτα.

Ναι μια χαρα τρεχει σε non rooted. Απλα κανει backup μοναχα των apk αν δεν εχει root access.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη πραγματικα απο android δεν γνωριζω πολλα μου λες οτι θα αντιγραψει μονο την εφαρμογη κ οχι τις ρυθμισεις κλπ;

αν ναι δεν εχω κανενα προβλημα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Το Torque pro το εχει δοκιμασει κανεις; Θεωρητικα με ενα ανταπτορακι bluetooth που μπαινει στην OBD του αυτοκινητου, των 10-15 ευρω απο ebay, κανεις παπαδες.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.prowl.torque&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsIm9yZy5wcm93bC50b3JxdWUiXQ..

 

 

το έχει βάλει ένας φίλος μου με αυτο

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B005C3BW8E/ref=oh_details_o00_s00_i00

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας. Υπάρχει κάτι για κατέβασμα ταινιών και τα σχετικά;

 

χρησιμοποιεις αυτο οπως κανεις με το μtorrent στο pc σου

και κατεβαζεις οτι θες απο τα γνωστα site του θειου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρησιμοποιεις αυτο οπως κανεις με το μtorrent στο pc σου

και κατεβαζεις οτι θες απο τα γνωστα site του θειου.

 

Και με τι μπορώ να "παίξω" την ταινία; πχ το ροκ πλαιερ κάνει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

yp-PL4yS7Otkqwcji-kxyhTy9QHcXlx72MKjzvRutFg1BRMsNz662DMT_DPsgeIw45w=w124

 

 

Η εφαρμογή Drive Safe είναι το δεξί χέρι για κάθε οδηγό και προσφέρει εύκολη και γρήγορη πρόσβαση σε μία πληθώρα πληροφοριών και λειτουργιών όποτε εσείς τις χρειαστείτε.

 

Αναλυτικότερα:

 

Βρείτε όλα τα σήματα του Κώδικα Οδικής Κυκλοφορίας με αναλυτική περιγραφή καθώς και τις ποινές που θα σας επιβληθούν όταν τα παραβιάσετε. Γρήγορη αναζήτηση σήματος βάση περιγραφής και κατηγορίας.

 

Πρόσβαση σε όλες τις ποινές που προβλέπει ο Κ.Ο.Κ. με αναλυτική περιγραφή και προβολή των σημάτων που αφορούν. Γρήγορη αναζήτηση και ταξινόμηση βάση προστίμου, αφαίρεσης αδείας, αφαίρεσης πινακίδων και point system.

 

Χρήσιμες οδηγίες για αλλαγή ελαστικού και μηχανικό έλεγχο συνοδεία εικόνων.

 

Λίστα απαραίτητων τακτικών ελέγχων και ενεργειών πριν από ένα ταξίδι. Δυνατότητα σημείωσης και αποθήκευσης.

 

Πάνω από 100 χρήσιμα τηλέφωνα και δυνατότητα άμεσης κλήσης μέσα από την εφαρμογή. Επιλέξτε ανάμεσα σε τηλέφωνα έκτακτης ανάγκης, οδικής βοήθειας, ασφαλιστικών εταιρειών και οδών.

 

Μηχανισμός αγαπημένων για γρήγορη πρόσβαση στις επιλογές σας.

 

Η εφαρμογή είναι δωρεάν και είναι συμβατή με κινητά τηλέφωνα και tablets.

 

Θα την βρείτε εδώ

 

signs.png

 

checklist.png

 

tyres.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...