Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Office suite pro 6 στα 79 cents. Δεν ξερω για ποσο αλλα αξίζει. Βασικα ας το ποσταρει και κάποιος στο φορουμ των προσφορων αν θελει γιατι ειμαι απο κινητο :)

Εντιτ, μεχρι 4 Ιουλίου ισχυει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα ποιο?εβαλα ενα στο ταμπλετ αλλα μετραει τα παπαρια μου

αυτο εχω εγω και ειμαι πολυ ευχαριστημενος https://play.google.com/store/apps/details?id=net.rgruet.android.g3watchdog&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsIm5ldC5yZ3J1ZXQuYW5kcm9pZC5nM3dhdGNoZG9nIl0.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο ειχα αλλα μετραγε μαλακιες..τι να πω...

ποιο ταπλετ ειναι?επειδη εχω καιρο να ασχοληθω με το θεμα το συγκεκριμενο ηταν το καλυτερο προγραμμα για μετρησεις με αρκετη ακριβεια,δεν ξερω αν εχει βγει αλλο καλυτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

samsung galaxy tab 10.1

λογικα δεν πρεπει να εχεις προβλημα,δεν ξερω γιατι περνει λαθος μετρησεις,μηπως ειναι καποια ρυθμιση? σε ποσο χρονο σου αναναιωνει τις μετρησεις?πχ ανα 1 λεπτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ανα λεπτο κανει ανανεωση.να φανταστεις μου εδειχνε οτι εχω καταναλωσει 330 ΚΒ και μου ηρθε μνμ απο την βονταφον οτι εχω υπολοιπο 203 ΜΒ απο 1γιγα.

βεβαια κατι παιζει με την ημερομηνια ενεργοποιησης.εκανα αιτηση στις 18.6 και αρχισε να μετραει απο την βονταφον στις 8.6..

 

θα παω αυριο απο βονταφον να δω τι παιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ανα λεπτο κανει ανανεωση.να φανταστεις μου εδειχνε οτι εχω καταναλωσει 330 ΚΒ και μου ηρθε μνμ απο την βονταφον οτι εχω υπολοιπο 203 ΜΒ απο 1γιγα.

βεβαια κατι παιζει με την ημερομηνια ενεργοποιησης.εκανα αιτηση στις 18.6 και αρχισε να μετραει απο την βονταφον στις 8.6..

 

θα παω αυριο απο βονταφον να δω τι παιζει.

ναι checkαρετο γιατι ειναι λιγο περιεργο αυτο,ειναι τεραστια η αποκλιση στα δεδομενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω κατι!!

 

με πολυ απλη χρηση ειναι δυνατον να καταναλωσω 792mb μεσα σε 13 ημερες ??μιλαμε δλδ απλο σερφαρισμα σε site οπως cycles.gr,ligo f/b λιγο youtube και γενικα σε αυτο το στυλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...