Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Οχι απ'οσο τσεκαρα. Εκτος αν επεσα εγω στην περιπτωση και ολα εχουν δηλωθει να μην αναγραφονται σε καταλογους..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

υπαρχει καποια εφαρμογη η οποια να αναγνωριζει τραγουδια που εχεις στο κινητο και να επεξεργαζεται και να οργανωνει τιτλους, καλλιτέχνες,artwork,κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ξέρετε καμία εφαρμογή για να μπορώ να κάνω mount unmount(safely remove)το otg cable όταν συνδέω στικακι επάνω και να διαβάζει μόνο το στικ και όχι την εσωτερική μνήμη; φοράω καστομ ρομ

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποια εφαρμογή για Android σαν το pidgin σε Windows/Linux PC; Θέλω να δέχεται accounts από facebook, msn, gtalk και γενικά XMPP. Το trillian και το imo γράφουν "δεν υποστηρίζεται στη χώρα σας", όπως και το skype, έχω κάνει κάποια βλακεία; :S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποια εφαρμογή για Android σαν το pidgin σε Windows/Linux PC; Θέλω να δέχεται accounts από facebook, msn, gtalk και γενικά XMPP. Το trillian και το imo γράφουν "δεν υποστηρίζεται στη χώρα σας", όπως και το skype, έχω κάνει κάποια βλακεία; :S

 

Χρησιμοποιώ το Imo. MSN, Skype, Yahoo, Google, Facebook, AIM/ISQ. Jabber, Vkontakte, Hyves, Steam. Το χω για gtalk & MSN. Δε μπορώ να φανταστώ γιατί δεν παίζει σε σένα :/

 

Παλιότερα χρησιμοποιούσα το MarketEnabler για ν αλλάζω χώρα προσωρινά ώστε να εγκαταστήσω εφαρμογές που δεν ήταν για Ελλάδα. Αλλά για το Imo δε νομίζω να χα κάνει κάτι τέτοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρησιμοποιώ το Imo. MSN, Skype, Yahoo, Google, Facebook, AIM/ISQ. Jabber, Vkontakte, Hyves, Steam. Το χω για gtalk & MSN. Δε μπορώ να φανταστώ γιατί δεν παίζει σε σένα :/

 

Παλιότερα χρησιμοποιούσα το MarketEnabler για ν αλλάζω χώρα προσωρινά ώστε να εγκαταστήσω εφαρμογές που δεν ήταν για Ελλάδα. Αλλά για το Imo δε νομίζω να χα κάνει κάτι τέτοιο.

 

Έβαλα το imo, έχει στο official site το apk του, και κάνει όλα όσα θέλω :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ξέρετε καμία εφαρμογή για να μπορώ να κάνω mount unmount(safely remove)το otg cable όταν συνδέω στικακι επάνω και να διαβάζει μόνο το στικ και όχι την εσωτερική μνήμη; φοράω καστομ ρομ

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.chainfire.stickmount&hl=el

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω κανένα καλό

Game και δυσκολεύομαι... Έχετε κάτι σε dungeon crawler/hack n slash με loot να προτείνετε; Κ online άμα είναι κανένα πρόβλημα. Αγόρασα order and chaos αλλά δεν το κατέβασα αλλα, περιμένω να πάω κάπου με wifi..

 

Αποστολή από το Xperia sole με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει καποια εφαρμογη η οποια να αναγνωριζει τραγουδια που εχεις στο κινητο και να επεξεργαζεται και να οργανωνει τιτλους, καλλιτέχνες,artwork,κλπ

δοκιμασε shazam και soundcloud

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια οποιος μπορει μια βοηθεια

εχω εδω κ 1 μηνα περιπου το xperia tablet S.

Ολα ωραια μεχρι εδω.

το θεμα μου ειναι οτι δεν μπορω να του συνδεσω το ps3 controller μεσω bluetooth μιας κ δεν το βλεπει.

Υπαρχει καποια εφαρμογη η κατι αλλο(whatever)που να μην θελει ROOT;

εχω βρει 1 εφαρμογη Ps3 controller και την αντιστοιχη της που την βαζεις και σου λεει αν μπορει να συνδεσεις το χειριστηριο αλλα και οι 2 θελουν root.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα παιδια!

Απο launcher πολυ καλος ειναι ο nova kai nova prime.

Πολυ γρηγορο και με καλα/πολλα εξτρα!

 

Επισεις ενα καλο app ειναι το startup manager (for free)

Επεξ/σία από vagatron
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...