Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είχα το Tinder και λειτουργούσε κανονικά, δηλαδή μετά από λίγη  ώρα μου έβγαζε άλλα προφίλ. Τώρα πια όλο search κάνει και όταν βγάλει θα βγάλει μόνο 1-2 προφίλ. Εχω ανοιχτό το GPS (το default), δοκίμασα logout-log in, unistall-reinstall αλλά τα ίδια. Καθάρισα ακόμα και τα cache αλλά τα ίδια. Μπορεί να διορθωθεί αυτό; πχ με το να κατεβάσω μια καλύτερη εφαρμογή για GPS;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είχα το Tinder και λειτουργούσε κανονικά, δηλαδή μετά από λίγη  ώρα μου έβγαζε άλλα προφίλ. Τώρα πια όλο search κάνει και όταν βγάλει θα βγάλει μόνο 1-2 προφίλ. Εχω ανοιχτό το GPS (το default), δοκίμασα logout-log in, unistall-reinstall αλλά τα ίδια. Καθάρισα ακόμα και τα cache αλλά τα ίδια. Μπορεί να διορθωθεί αυτό; πχ με το να κατεβάσω μια καλύτερη εφαρμογή για GPS;

 

Δεν έχει σχέση το GPS. Απλά δεν έχει άλλα καινούρια προφιλ για να δεις στην περιοχή σου. Άλλαξε τις ρυθμίσεις ανακάλυψης και θα σου βγάλει περισσότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποια εφαρμογη για να απενεργοποιω κατι να τρεχει αυτοματα στο background?

 

Σημαντικό αυτό, το θέλω κι εγώ. Σου δίνει την δυνατότητα το Clean Master, αλλά μόνο αν το κινητό το έχεις rooted κι εγώ δεν το έχω έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

ευχαριστώ για τις απαντήσεις, είχα βάλει ήδη το I can't wake up και έχει όντως πλήθος λογικών προβλημάτων αλλά έχει και ψιλοδύσκολο μενού για ρύθμιση. Το κρατάω πάντως μέχρι να γίνει στραβή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρωταω εδω να μην ανοιγω νεο θεμα,πως στο διαολο συγχρονιζω  τους κωδικους απο το πισι στο κινητο με το 1password,με εχει σκασει να πουμε,πτυχιο πυρηνικης φυσικης θελει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπάρχει κάποια εφαρμογή ή γενικά κάποιος τρόπος που να κάνει τα ακουστικά του iphone 4 να δουλεύουν σε android? ή έστω το μικρόφωνο. Έχω το S7562...

 

Παρακαλώ οι απαντήσεις με παράθεση...

Επεξ/σία από evoracing
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα.

 

Έχω στο S4, το wifi file transfer pro, για μεταφορά αρχείων. Είμαι απόλυτα ευχαριστημένος αλλά γνωστή μου θέλει παρόμοιο πρόργαμμα το οποίο να είναι δωρεάν. Υπάρχει κάτι αντίστοιχο?

Επεξ/σία από broxopios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δεν το ήξερα καθόλου. Τι καταπληκτική εφαρμογή είναι αυτή? Τώρα αρχίζω και την ψάχνω λίγο λίγο. Ήδη την υιοθέτησα κι εγώ στο κινητό μου. 

 

Και να ρωτήσω. Σύνδεση μόνο μέσω κοινού wifi ή μπορεί και απλά αν υπάρχει internet. Πχ 4g κινητού και δικτύου  υπολογιστή.

 

Επίσης ποιο το όφελος να εγκαταστήσεις την εφαρμογή και στo pc? Και το να κάνεις λογαριασμό?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.

 

Πείτε καμία καλή εφαρμογή για αποκλεισμό διαφημίσεων.

 

Δεν είναι root το κινητό.

 

Άμα δεν κάνεις root δεν μπορείς να βάλεις εφαρμογή adblock.

 

Μόνο με browser που έχει ενσωματομένο adblock μπορείς να κάνεις τη δουλειά σου.

 

Ο UC Browser, Mercury και Ghostery μπλοκάρουν τις διαφημίσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα δεν κάνεις root δεν μπορείς να βάλεις εφαρμογή adblock.

 

Μόνο με browser που έχει ενσωματομένο adblock μπορείς να κάνεις τη δουλειά σου.

 

Ο UC Browser, Mercury και Ghostery μπλοκάρουν τις διαφημίσεις.

Το κινητό είναι ενός φίλου και τελικά μόλις ανακαλύψαμε ότι είναι ρουταρισμενο. Είναι κινέζικο και πρέπει να το είχε από τη μάνα του.

 

Του περασα το adfree. Έχετε κάτι καλύτερο να προτείνετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...