Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά εγώ έχω βάλει για file manager ton andexplorer, βασικά κατα τύχη τον βρήκα, προσωπικά μαρέσει, αλλά δεν έχω δοκιμάσει τους άλλους που προτείνετε, Τι νομίζετε? Έχουν τόσο μεγάλη διαφορά? αξίζει να αλλάξω?

 

Εγώ έχω τον ES File Explorer, για γενική χρήση. Έχω όμως και τον OI File Manager γιατί όταν θέλεις να κάνεις επισύναψη εγγράφων στην εφαρμογή Gmail μόνο με αυτόν μπορείς να επισυνάψεις πολλά αρχεία (και όχι μόνο αντικείμενα από τη Συλλογή).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ έχω τον ES File Explorer, για γενική χρήση. Έχω όμως και τον OI File Manager γιατί όταν θέλεις να κάνεις επισύναψη εγγράφων στην εφαρμογή Gmail μόνο με αυτόν μπορείς να επισυνάψεις πολλά αρχεία (και όχι μόνο αντικείμενα από τη Συλλογή).

ο astro επισυνάπτει επίσης οτι αρχεία θέλεις δεν το κάνει μόνο ο ΟΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή η αναζήτηση αποδεικνύεται μάταιη και δε γίνεται να διαβάσω 30+ σελίδες, υπάρχει κάποιο δωρεάν ελληνο-αγγλικο-ελληνικό λεξικό για android; Αν το έχει κάποιος θείος σας παρακαλώ στείλτε μου ιδιωτικό μύνημα για να έρθω σε επικοινωνία μαζί του. Ευχαριστώ για τη βοήθεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή η αναζήτηση αποδεικνύεται μάταιη και δε γίνεται να διαβάσω 30+ σελίδες, υπάρχει κάποιο δωρεάν ελληνο-αγγλικο-ελληνικό λεξικό για android; Αν το έχει κάποιος θείος σας παρακαλώ στείλτε μου ιδιωτικό μύνημα για να έρθω σε επικοινωνία μαζί του. Ευχαριστώ για τη βοήθεια

 

google translate ισως; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό, το εγκατέστησα από το android market, έχει και text to speech, σίγουρα κάνει τη δουλειά. Και το Collins είναι καλό επίσης (7 μέρες trial), δεν έχει text to speech αλλά λειτουργεί χωρίς σύνδεση στο διαδίκτυο και κοστίζει 20 δολάρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιζει κανενας media player που να υποστηριζει ελληνικα και υποτιτλους για να βλεπουμε καμια ταινια?

 

RockPlayer :)

 

Παίζει άνετα ελληνικούς υπότιτλους, απλά θα πρέπει το .srt να το σώσεις με κωδικοποίηση Unicode (στο βγάζει επιλογή κάτω δεξιά στο "save as").

 

Η νέα έκδοση βέβαια έχει επιλογή να αλλάξεις την κωδικοποίηση των υποτίτλων μέσα από το πρόγραμμα, αλλά δεν μου έχει δουλέψει σωστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτήσω κάτι σχετικά με την εφαρμογή gmail. Ενω στην αρχή μου ερχόταν το μύνημα απευθείας μόλις εφτανε στον server (και αυτό το καταλάβαινα αφού το βλεπα ταυτόχρονα οτι ερχόταν και στο pc) τώρα τελευταία δεν το κάνει και μάλιστα ούτε πατώντας ανανέωση από το πρόγραμμα gmail. Το ίδιο μου κάνει σε μια αλλη εφαρμογή την gtasks η οποία συχρονιζόταν κανονικά αμέσως με wifi μόλις εβαζα ένα αντικείμενο στην λίστα στο pc. Tώρα πρεπει να το κάνω εγώ. Το εχει παρατηρήσει κανείς άλλος? Μήπως είναι καμιά επιλογή που πάτησα κατα λάθος???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά, για πείτε, ποιο θεωρείτε καλύτερο gps πρόγραμμα για android -τόσο στους χάρτες όσο και γενικότερα...

 

Νομίζω είναι κάτι που απασχολεί πολλούς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

RockPlayer :)

 

Παίζει άνετα ελληνικούς υπότιτλους, απλά θα πρέπει το .srt να το σώσεις με κωδικοποίηση Unicode (στο βγάζει επιλογή κάτω δεξιά στο "save as").

 

Η νέα έκδοση βέβαια έχει επιλογή να αλλάξεις την κωδικοποίηση των υποτίτλων μέσα από το πρόγραμμα, αλλά δεν μου έχει δουλέψει σωστά.

 

φιλε akpe τελικα ειχε απο τη sammy....:mrgreen:

πολυ καλος ο player ειδα και το avatar κομπλε με υποτιτλους.

ευχαριστω παντως!!!

 

---------- Προσθήκη στις 16:08 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 16:04 ----------

 

παιδιά, για πείτε, ποιο θεωρείτε καλύτερο gps πρόγραμμα για android -τόσο στους χάρτες όσο και γενικότερα...

 

Νομίζω είναι κάτι που απασχολεί πολλούς!

 

εγω εχω βαλει το navigon 2.6.1 με τον Q3 2010 καθοτι εχω κολλημα με αυτη την εταιρεια.

ομως πολυ καλα λογια εχω ακουσει για το ndrive, to sygic kai to motonav.

αντιθετως οχι πολυ καλα σχολια για copilot

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

RockPlayer :)

 

Παίζει άνετα ελληνικούς υπότιτλους, απλά θα πρέπει το .srt να το σώσεις με κωδικοποίηση Unicode (στο βγάζει επιλογή κάτω δεξιά στο "save as").

 

Η νέα έκδοση βέβαια έχει επιλογή να αλλάξεις την κωδικοποίηση των υποτίτλων μέσα από το πρόγραμμα, αλλά δεν μου έχει δουλέψει σωστά.

 

Στο Subtitle Encoding εκεί που λέει Select Encode Mode στη λίστα επέλεξε το ISO-8859-7 και τώρα θα βλέπεις στα ελληνικά υπότιτλους χωρίς να πρέπει πια να τους σώσεις σαν unicode. B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά, για πείτε, ποιο θεωρείτε καλύτερο gps πρόγραμμα για android -τόσο στους χάρτες όσο και γενικότερα...

 

Νομίζω είναι κάτι που απασχολεί πολλούς!

 

χρησιμοποίησε το free app της google. Δεν είναι ενεργοποιημένο για την χώρα μας αλλά μπορείς να κάνεις μια χαρά την δουλειά σου εάν ψάξεις για: xda brut maps

 

ένα απλό install είναι τίποτα περίεργο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ όπως και να τους σώσω τους υπότιτλους τίποτα δεν μου βγάζει.Έχει ένα Subtitle μόνιμα κατά την προβολή στη θέση των υποτίτλων και αυτο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ όπως και να τους σώσω τους υπότιτλους τίποτα δεν μου βγάζει.Έχει ένα Subtitle μόνιμα κατά την προβολή στη θέση των υποτίτλων και αυτο..

emena niko παιζει κανονικα ταινιες με υποτιτλους

κυτα σκηνη απο το avatar

η εικονα ειναι τελεια μη κρινεις απο τη φωτο

rsh2u0.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...