Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

TVme λέγεται αυτή που υπάρχει τώρα.Θα σου πρότεινα όταν ψάχνεις ελληνικές εφαρμογές ψάξε με τη λέξη greek. Όλο και κάπου εκεί θα είναι..

 

Μπράβο αυτό λέω. Δυστηχως όμως δεν το βρίσκω με τίποτα στο μαρκετ.

 

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πες μου τι δε σου αρέσει στο slider.Τα icons του? To τετραγωνάκι που σέρνεις? το χρώμα? Ευχαριστώ

 

Απλά στην παλιότερη έκδοση μου φαινόταν λίγο low-res, το καινούριο μου αρέσει αρκετά! ;)

 

Ερώτηση, ανοίγοντας την εφαρμογή, ανανεώνει αυτόματα όλα τα πεδία ή μόνο αυτά που είναι ανοιχτά; Ρωτάω γιατί με ενδιαφέρει κυρίως το θέμα των πρωτοσέλιδων. Αν ανανεώνονται ολα τα feeds αυτόματα (=more data), υπάρχει καμιά ελπίδα να βγάλεις stand-alone εφαρμογή για εφημερίδες; Έστω και paid θα είναι ιδανική λύση για εμάς που μετράμε ακόμα και το μισό kb :-D

 

Βρήκα και το Greek News Papers, τραβάει από gazzetta, αλλά τις κατεβάζει όλες μαζί και μάλιστα τις πετάει στην κύρια μνήμη (όπου για κάποιο λόγο προσθέτει 22.5mb συνολικά!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά στην παλιότερη έκδοση μου φαινόταν λίγο low-res, το καινούριο μου αρέσει αρκετά! ;)

 

Ερώτηση, ανοίγοντας την εφαρμογή, ανανεώνει αυτόματα όλα τα πεδία ή μόνο αυτά που είναι ανοιχτά; Ρωτάω γιατί με ενδιαφέρει κυρίως το θέμα των πρωτοσέλιδων. Αν ανανεώνονται ολα τα feeds αυτόματα (=more data), υπάρχει καμιά ελπίδα να βγάλεις stand-alone εφαρμογή για εφημερίδες; Έστω και paid θα είναι ιδανική λύση για εμάς που μετράμε ακόμα και το μισό kb :-D

 

Βρήκα και το Greek News Papers, τραβάει από gazzetta, αλλά τις κατεβάζει όλες μαζί και μάλιστα τις πετάει στην κύρια μνήμη (όπου για κάποιο λόγο προσθέτει 22.5mb συνολικά!)

Κατεβάζει μόνο ότι βλέπεις.Δηλαδή αν ανοίξεις την εφαρμογή και πας κατευθείαν στα πρωτοσέλιδα το πολύ πολύ να κατεβάσει 50kb της αρχικής.Αν το ξανανοίξεις μετά από 5 λεπτά ξέρω γω δε ξανακατεβάζει τίποτα από την αρχική.Και αν είναι cashariσμένες οι εφημερίδες δε κατεβάζει ούτε αυτές (μόνο τη λίστα τους)

 

Επίσης αν σε ενδιαφέρουν πρωτοσέλιδα ίσως πρέπει να αναθεωρήσεις το data plan σου.Τα πρωτοσέλιδα παντού είναι σχετικά high res εικόνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει καμία εφαρμογή να κατεβάζει σε mp3 τα video του YouTube? Είχα το tubeDroid αλλά δεν λειτουργεί πια....

 

Sent from my X10i using Tapatalk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι. BestTube και FreeTube εννοούσα ;)

Θα δοκιμάσω και το FREEdi....

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

 

Συγνώμη λάθος μου... απλά δεν το έβρισκα στο μάρκετ και υπεθεσα λάθος. Πάντως καλό και το FREEdi

:-)

 

Sent from my X10i using Tapatalk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως μπορεί να μου θυμίσει κάποιος ποια εφαρμογή είναι αυτή που σου λέει πόσο μπαταρία καταναλώνει ακριβώς το κάθε πρόγραμμα? Γιατί ενώ κρατούσε η μπαταρία μου 2 μέρες, τώρα ξαφνικά ψάχνω συνέχεια τον φόρτιστι μου.

 

Sent from my X10i using Tapatalk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...