Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι είναι αρκετά περίπλοκες εφαρμογές, ειδικά το e-robot.

Το automateit δεν είναι τέλειο αλλά αν το θες για απλή χρήση είναι οκ.

 

 

θελω απλα το κινητο να μην κτυπαει με ηχο, απο 8 το πρωι μεχρι τις 1 το μεσημερι, δευτερα - παρασκευη.

Τιποτα αλλο απολυτως!  :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

θελω απλα το κινητο να μην κτυπαει με ηχο, απο 8 το πρωι μεχρι τις 1 το μεσημερι, δευτερα - παρασκευη.

Τιποτα αλλο απολυτως!  :confused:

 

Εντάξει μπορείς να το κάνεις εύκολα αυτό και χωρίς μεγάλη χρήση πόρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποιος εμπειρος να μου πει με απλα λογια την ουσιαστικη διαφορα αναμεσα στο greenify και στο purify?

Απο οτι εχω καταλαβει με 1 μερα χρησης του purify, ειναι πως κλεινει ΤΑ ΠΑΝΤΑ απο μια εφαρμογη, ακομα και τις ειδοποιησις απο τις εφαρμογες στο "notification bar".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει μπορείς να το κάνεις εύκολα αυτό και χωρίς μεγάλη χρήση πόρων.

 

 

μπορεις να δωσεις καμια βοηθεια ειτε απο εδω ειτε σε μηνυμα αν ειναι μπολικη δουλεια?

εβαλα μεν το προγραμμα και το ρυθμισα, αλλα δεν ξερω αν θα δουλευει και επιπλεον δεν 

ξερω τι πορους μου τρωει οταν φορτωνει συνεχως  :whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεις να δωσεις καμια βοηθεια ειτε απο εδω ειτε σε μηνυμα αν ειναι μπολικη δουλεια?

εβαλα μεν το προγραμμα και το ρυθμισα, αλλα δεν ξερω αν θα δουλευει και επιπλεον δεν 

ξερω τι πορους μου τρωει οταν φορτωνει συνεχως  :whistle:

 

Τί είδους βοήθεια χρειάζεσαι?

Η ρύθμιση που θες νομίζω πως είναι πολύ εύκολη. Αφού το ρύθμισες μια χαρά.

Για το αν δουλέυει βάλε δοκιμαστικά μια άλλη ώρα και δες αν κάνει αυτό που θες.

Για τους πόρους δες την ram που τρώει απ τις ρυθμίσεις και δες και με καμιά άλλη εφαρμογή τι cpu καταναλώνει. Αν και δεν χρειάζονται όλα αυτά σε περίπτωση που δεν έχεις προβληματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από εδώ http://www.tvaddons.ag/tvmc-android/το έχω βάλει κι εγώ μόλις. Δουλεύει σε μένα...

Σε Μένα δεν λειτουργεί το λινκ. Ούτε Android ούτε Windows. Φαίνεται να τα έχουν κατεβάσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποιος εμπειρος να μου πει με απλα λογια την ουσιαστικη διαφορα αναμεσα στο greenify και στο purify?

Απο οτι εχω καταλαβει με 1 μερα χρησης του purify, ειναι πως κλεινει ΤΑ ΠΑΝΤΑ απο μια εφαρμογη, ακομα και τις ειδοποιησις απο τις εφαρμογες στο "notification bar".

Με απλα λογια το Greenify εχει αποδειχθεί το καλυτερο μεχρι στιγμεις :-)
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ενα προβλημα και δεν ξερω πως να το λυσω  :mad:

Θελω για συγκεκριμενες ωρες το κινητο να αλλαζει προφιλ ηχου, και να μπαινει στο αθορυβο

αυτοματα καθε μερα αν γινεται δευτερα - παρασκευη.

Οκ μπορω να το κανω και μονος μου αλλα το ξεχναω και θελω μια εφαρμογη να με βολεψει.

 

Υπαρχει κατι αναλογο?

εγω χρησιμοποιω το

https://play.google.com/store/apps/details?id=karileet.meeting.profile&hl=el

 

μπορει να κανει ενα μονο beep οταν εχεις κληση με ενα ηχο που οριζεις εσυ ποσο θα ακουγεται ωστε και να μην ενοχλει (πχ να παιζει παντελιδη οταν σε παιρνει η γκομενα στη δουλεια) αλλα και να μη χανεις κλησεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αυτό με τον χάρτη εννοείς αν πχ κάνεις zoom και βλέπεις 10 πρατήρια στο χάρτη να σου βγάζει τα φθηνότερα απο αυτά τα 10?

 

αυτό ακριβώς εννοώ, να βλέπω στον χάρτη την γειτονιά μου ή την περιοχή που με βολεύει και να μου δείχνει στην λίστα τα φτηνότερα από αυτά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό ακριβώς εννοώ, να βλέπω στον χάρτη την γειτονιά μου ή την περιοχή που με βολεύει και να μου δείχνει στην λίστα τα φτηνότερα από αυτά

Το Vrisko.gr δεν σε βολευει?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Vrisko.gr δεν σε βολευει?

 

μπορείς να το θέσεις σαν ερώτημα στους δημιουργούς της εφαρμογής που την ποστάρανε

 

http://www.insomnia.gr/topic/360501-android-applications/page-277?do=findComment&comment=54504140

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω χρησιμοποιω το

https://play.google.com/store/apps/details?id=karileet.meeting.profile&hl=el

 

μπορει να κανει ενα μονο beep οταν εχεις κληση με ενα ηχο που οριζεις εσυ ποσο θα ακουγεται ωστε και να μην ενοχλει (πχ να παιζει παντελιδη οταν σε παιρνει η γκομενα στη δουλεια) αλλα και να μη χανεις κλησεις

 

 

adi το εβαλα και θα το δοκιμασω θενκς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό ακριβώς εννοώ, να βλέπω στον χάρτη την γειτονιά μου ή την περιοχή που με βολεύει και να μου δείχνει στην λίστα τα φτηνότερα από αυτά

 

Η πρότασή σου είναι χρήσιμη. Θα υλοποιηθεί ως φίλτρο στην επόμενη έκδοση που θα βγει σε μερικές ημέρες. Δηλαδή στη λίστα θα φαίνονται τα πρατήρια του dataset που κατέβηκε και με μια επιλογή θα μπορείς να ορίσεις να φαίνονται μόνο όσα δείχνει αυτή τη στιγμή ο χάρτης. Θα δημιουργήσω νήμα στο forum ώστε να μπορούμε πιο εύκολα να συζητάμε τα της εφαρμογής για να μη γεμίζουμε το παρόν που είναι γενικό.

 

Το Vrisko.gr δεν σε βολευει?

 

Αν ρίξει κανείς τα πρατήρια με το χέρι σαν ζάρια πάνω στο χάρτη της Ελλάδας, θα τύχουν περισσότερα σε σωστή θέση από όσα έχει το vrisko.gr. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Ψάχνω για ένα παιχνίδι δωρεάν αλλά δεν θυμάμαι τίτλο. Είναι όπως οι παλιοί αυτοκινητοδρομοι που είχαμε με κοντρολ κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...