Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα. Ξέρει κανείς να μου προτείνει apps για VR;

 

Κυρίως θα ήθελα ένα app που να είναι το αρχικό όπου όλα θα ξεκινούν από εκεί και θα τρέχουνε μέσω αυτού.

Όπως πχ στο επίσημο app της Samsung Gear VR αλλά free και universal για όλα τα VR Headsets.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πρότασή σου είναι χρήσιμη. Θα υλοποιηθεί ως φίλτρο στην επόμενη έκδοση που θα βγει σε μερικές ημέρες. Δηλαδή στη λίστα θα φαίνονται τα πρατήρια του dataset που κατέβηκε και με μια επιλογή θα μπορείς να ορίσεις να φαίνονται μόνο όσα δείχνει αυτή τη στιγμή ο χάρτης. Θα δημιουργήσω νήμα στο forum ώστε να μπορούμε πιο εύκολα να συζητάμε τα της εφαρμογής για να μη γεμίζουμε το παρόν που είναι γενικό.

 

 

είδα χθες το νέο update, μπήκε σαν φίλτρο το να μου δείχνει στην λίστα μόνο όσα είναι στον χάρτη, ευχαριστώ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σας παιδιά, 

Αναρωτιέμαι αν υπάρχει app η οποία να παίζει το βίντεο  online μιας διεύθυνσης που δίνω. Εννοώ από vid.to, flash.tv κτλ. Η να το κατεβαζει στο ταμπλετ. 

Γενικότερα από λινκ που δίνουν κάποια σαιτ. Έχω δοκιμάσει με το mx player, vlc αλλά βγάζουν μήνυμα ότι δεν μπορούν να παίξουν το βίντεο. 

Απλά για να παίζει καλύτερα (;)  τις σειρές/ταινίες που θέλω να δω. 

Ευχαριστώ πολύ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σας παιδιά,

Αναρωτιέμαι αν υπάρχει app η οποία να παίζει το βίντεο online μιας διεύθυνσης που δίνω. Εννοώ από vid.to, flash.tv κτλ. Η να το κατεβαζει στο ταμπλετ.

Γενικότερα από λινκ που δίνουν κάποια σαιτ. Έχω δοκιμάσει με το mx player, vlc αλλά βγάζουν μήνυμα ότι δεν μπορούν να παίξουν το βίντεο.

Απλά για να παίζει καλύτερα (;) τις σειρές/ταινίες που θέλω να δω.

Ευχαριστώ πολύ

Νομιζω αυτο ειναι θεμα browser
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα μια εφαρμογή να λειτουργεί όπως το screensaver που είχαν παλιά τα ΝΟΚΙΑ..Κλείνεις το κινητό και ύστερα απο λίγο βγαίνει μία κινούμενη λωρίδα με την ώρα και τις τυχόν χαμένες κλήσεις, μηνύματα.Νομίζω καταλάβατε τι εννοώ.Υπάρχει;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σας παιδιά,

Αναρωτιέμαι αν υπάρχει app η οποία να παίζει το βίντεο online μιας διεύθυνσης που δίνω. Εννοώ από vid.to, flash.tv κτλ. Η να το κατεβαζει στο ταμπλετ.

Γενικότερα από λινκ που δίνουν κάποια σαιτ. Έχω δοκιμάσει με το mx player, vlc αλλά βγάζουν μήνυμα ότι δεν μπορούν να παίξουν το βίντεο.

Απλά για να παίζει καλύτερα (;) τις σειρές/ταινίες που θέλω να δω.

Ευχαριστώ πολύ

Uc browser. Για δοκίμασε το
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψάχνω εφαρμογή πρόγνωσης καιρού -όχι widget-

που να κάνει τα εξής απλά:

 

να έχει ωριαία πρόβλεψη αλλά και μακροπρόθεσμη με real feel και όχι μόνο θερμοκρασία υπό σκιάν,

να έχει ελληνικά σημεία πρόβλεψης.

 

Μέχρι τώρα είχα accuweather, που μετά το τελευταίο update όμως έχασα όλη την λίστα με τα σημεία που με ενδιαφέραν και δεν μπορώ να προσθέσω και σημεία. Απευθύνθηκα στο supprt και με γράψανε.

 

Δοκίμασα weather underground αλλά δεν είχε ελληνικά σημεία, δοκίμασα weatehr channel αλλά δεν έχει real feel στην πρόβλεψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...