Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παλικάρια,

επειδή κατέβασα το tapatalk για να διαβάζω το insomnia στο iphone, και δε με ενθουσιασε, πως προτείνετε να το διαβάζω στο κινητό; υπάρχει κάποια εφαρμογή ή απλά το ανοίγετε στον ios chrome?

ευχαριστώ προκαταβολικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χρειαζομαι μια εφαρμογη που να απανταει στις κλησεις με ενα δικο μου ηχογραφημενο μηνυμα . Θελω να την αγορασω , αλλα δεν ξερω ποια εφαρμογη προσφερει αυτη τη δυνατοτητα.

Εχει δοκιμασει καποιος κατι παρομοιο;

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, tempes είπε

Χρειαζομαι μια εφαρμογη που να απανταει στις κλησεις με ενα δικο μου ηχογραφημενο μηνυμα . Θελω να την αγορασω , αλλα δεν ξερω ποια εφαρμογη προσφερει αυτη τη δυνατοτητα.

Εχει δοκιμασει καποιος κατι παρομοιο;

ευχαριστω

Ίσως κάποια εφαρμογή τηλεφωνητή.

Επεξ/σία από GATE123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά θέλω μια δοκιμασμένη εφαρμογή με αυτό που ζητάω. Όσες βρήκα στο playstore, έχουν αυτόματη απάντηση και απάντηση με SMS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Φίλε μου ζητάς δύσκολα κι εγώ ζητάω μια εφαρμογή να ηχογραφώ συνομιλίες αλλά δεν βρήκα πουθενά.Προφανώς δεν γίνονται όλα.

Επεξ/σία από monoxromos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Vasilis T 92 είπε

Υπάρχει κάποια εφαρμογή για android τηλέφωνα που να βγάζει των ήχο από τα  βίντεο που έχουνε γραφτεί;

Την χρησιμοποιώ χρόνια https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fundevs.app.mediaconverter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, Christos84# είπε

Παιδιά μήπως γνωρίζετε κάποια εφαρμογή,που να καταγράφει την τελευταία κίνηση που έγινε στο smartphone μαζί με την ώρα;;;

 

Στο Google Settings -Δεδομένα και απόρρητο εκεί θα δεις τα πάντα.

Αρκεί να είναι ενεργοποιημένα .

Επεξ/σία από GATE123
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γνωρίζω αλλά το έχω off γιατί δεν θέλω να καταγράφονται ιστορικό  παρακολούθησης και γενικά τα πάντα.Λες και δεν καταγράφονται θα μου πεις αλλά άλλη κουβέντα η συγκεκριμένη.

Θέλω αυτή την εφαρμογή γιατί όταν πέφτω για ύπνο,μιας και κοιμάμαι λίγες ώρες ή ξυπνάω πολλές φορές ενδιάμεσα, και πιάνω το κινητό να ξέρω τι ώρα ήταν ή τελευταία κίνηση που έκανα στο κινητό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και κάποιες ημέρες αδυνατώ να κάνω copy paste στον kiwi browser και τον Google Chrome. Υπάρχει κάποιο κοινό πρόβλημα. Δοκίμασα όλες τις γνωστές λύσεις περί καθαρισμού ιστορικού, διαγραφής cookies κτλ, δεν έφεραν αποτέλεσμα. Κοίταξα να δω μήπως χρειαζόταν update αλλά ούτε αυτό είναι. Έψαξα στο google και βρήκα μια λύση που λένε να ενεργοποιήσεις πάλι το c/p μέσω κάποιων ρυθμίσεων, αλλά αν και έψαξα δεν βρήκα αυτή την ρύθμιση. 

Μηπως μπορεί να βοηθήσει κάποιος; Υπάρχει και σε άλλους η είναι μόνο σε εμένα αυτό το πρόβλημα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφαρμογή καταγραφής εξόδων;

Κάτι απλό, μπήκα και διάβασα τα προτεινόμενα σε διάφορα σάιτ του εξωτερικού και κάνουν παπάδες, συνδέσεις με τραπεζικούς λογαριασμούς, χρηματιστήρια και άλλα άχρηστα σε μένα.

Εγκατέστησα monefy που στην free έκδοση δεν μπορείς να ορίσεις κατηγορίες εξόδων και έχει κάτι κουλές και δεν έχει τις απλές, σούπερ μάρκετ πχ.

Μία απλή λοιπόν, που να έχει σούπερ μάρκετ, καφέδες, βενζίνη, υπάρχει;

Ξέρω ότι μπορώ να κάνω την δουλειά μου και με ένα εξελάκι αλλά δεν έχω χρόνο να το κάνω και μου φαίνεται και λίγο δύσχρηστο για κινητό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ekkli είπε

Εφαρμογή καταγραφής εξόδων;

Κάτι απλό, μπήκα και διάβασα τα προτεινόμενα σε διάφορα σάιτ του εξωτερικού και κάνουν παπάδες, συνδέσεις με τραπεζικούς λογαριασμούς, χρηματιστήρια και άλλα άχρηστα σε μένα.

Εγκατέστησα monefy που στην free έκδοση δεν μπορείς να ορίσεις κατηγορίες εξόδων και έχει κάτι κουλές και δεν έχει τις απλές, σούπερ μάρκετ πχ.

Μία απλή λοιπόν, που να έχει σούπερ μάρκετ, καφέδες, βενζίνη, υπάρχει;

Ξέρω ότι μπορώ να κάνω την δουλειά μου και με ένα εξελάκι αλλά δεν έχω χρόνο να το κάνω και μου φαίνεται και λίγο δύσχρηστο για κινητό.

https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.innim.my_finance

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, ekkli είπε

Εφαρμογή καταγραφής εξόδων;

Κάτι απλό, μπήκα και διάβασα τα προτεινόμενα σε διάφορα σάιτ του εξωτερικού και κάνουν παπάδες, συνδέσεις με τραπεζικούς λογαριασμούς, χρηματιστήρια και άλλα άχρηστα σε μένα.

Εγκατέστησα monefy που στην free έκδοση δεν μπορείς να ορίσεις κατηγορίες εξόδων και έχει κάτι κουλές και δεν έχει τις απλές, σούπερ μάρκετ πχ.

Μία απλή λοιπόν, που να έχει σούπερ μάρκετ, καφέδες, βενζίνη, υπάρχει;

Ξέρω ότι μπορώ να κάνω την δουλειά μου και με ένα εξελάκι αλλά δεν έχω χρόνο να το κάνω και μου φαίνεται και λίγο δύσχρηστο για κινητό.

Έχω πολύ καιρό να την χρησιμοποιήσω, έσοδα- έξοδα λέγεται

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Ψάχνω εφαρμογή Android που θα μου επιτρέπει να κάνω backup-restore την λίστα με τους αποκλεισμένους αριθμούς που έχω στην συσκευή μου. Για την ακρίβεια θέλω να μεταφέρω την λίστα αποκλεισμένων αριθμών (κυρίως από διαφημιστικές εταιρείες)  σε άλλη συσκευή με άλλο λογαριασμό Google.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...