Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχει χρησιμοποιήσει κανείς το watchdog task lite; Κάνει δουλειά;

 

android.png

 

Είναι κάπως περιττή εφαρμογή.

Για ποιό λόγο την χρειάζεσαι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Galaxy ACE έχει ραδιόφωνο(δέκτη) οπότε από εκεί το ακούς κανονικά και με RDS.

Για το Joy τώρα, τί πρόβλημα ακριβώς σου εμφανίζει; Βγάζει κάποιο σφάλμα σύνδεσης ή κάτι τέτοιο;

 

Δε μενω Αθηνα ...

Αυτο ειναι το προβλημα.

Ακουω το σταθμο μεσω internet ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μενω Αθηνα ...

Αυτο ειναι το προβλημα.

Ακουω το σταθμο μεσω internet ...

 

Ένα application βρήκα για τον Sentra 103.3, το κατέβασα και το εγκατέστησα.

Πού έχει την επιλογή για να ακούς το πρόγραμμα του σταθμού με streaming;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θείο, θείο, αντί να δώσεις επινεφρίνη του parsifal (μου θυμίζει άρρωστο που παίρνει χάπια!!!) δε του λες καλύτερα το trillian? :P

 

Είχα βάλει την επινεφρίνη και όποτε έμπαινε μου άλλαζε το προσωπικό μήνυμα με το epinephrin for android και με ρωτούσαν όλοι τι είναι αυτό. Έτσι πήρω πόδι και έβαλα το msn mercury που αν και έχει διαφημίσεις το προτιμώ απ το να μου αλλαζει το μηνυμα το αλλο.

 

Το trillian προκαλεί τπτ τέτοιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα βάλει την επινεφρίνη και όποτε έμπαινε μου άλλαζε το προσωπικό μήνυμα με το epinephrin for android και με ρωτούσαν όλοι τι είναι αυτό. Έτσι πήρω πόδι και έβαλα το msn mercury που αν και έχει διαφημίσεις το προτιμώ απ το να μου αλλαζει το μηνυμα το αλλο.

 

Το trillian προκαλεί τπτ τέτοιο;

nop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά επειδή έχω ένα μικρό θεματάκι με τον αισθητήρα που κλίνει την οθόνη οταν είναι στο αυτί θέλω να βάλω αυτό το προγραμματάκι. Αλλα απότι κατάλαβα είναι για rooted συσκευές και εγώ είμαι μαμίσιος ακόμα.

 

Ξέρετε καμια άλλη εφαρμογή που να κάνει το ίδιο και να μπορώ να την βάλω???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποια εφαρμογή που να μετράει την ταχύτητα εγγραφής και ανάγνωσης της internal memory της συσκευής μου;

(για την sd έχω αντίστοιχη, παλιά είχα μία που μετρούσε και για internal και για sd αλλά δεν την βρίσκω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Παιδιά επειδή έχω ένα μικρό θεματάκι με τον αισθητήρα που κλίνει την οθόνη οταν είναι στο αυτί θέλω να βάλω αυτό το προγραμματάκι. Αλλα απότι κατάλαβα είναι για rooted συσκευές και εγώ είμαι μαμίσιος ακόμα.

 

Ξέρετε καμια άλλη εφαρμογή που να κάνει το ίδιο και να μπορώ να την βάλω???

Δυσκολο. Ο,τι εχει να κανει με calibrations κλπ, βρισκεται στους φακελους συστηματος του τηλεφωνου.

Στους οποιους δεν εχεις προσβαση διχως root access..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια για να μην ανοιγω νεο θεμα σας παρακαλω αν μπορειτε να μου προτεινετε ενα πληκτρολογιο για το joy 845;ξερω οτι υπαρχουν πολλα στο μαρκετ αλλα εγω θελω να μην ειναι qwerty.στο αλλο μου κινητο εχει δυο απο μονο του(ενα του android που ειναι qwerty και ενα του κινητου που ειναι οπως ειχαμε μεχρι τωρα με τα κουμπια προ smartphone εποχη)ενα σαν το τελευταιο θελω γιατι με βολευει απιστευτα και με το Τ9 παει σφαιρα το γραψιμο.Γνωριζετε αν υπαρχει κατι τετοιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Multiling keyboard. Ότι καλύτερο μετά το swype

 

Θα διαφωνήσω.

Μετά από καιρό χρήσης του multiling λόγω MIUI που δεν ήταν δυνατό να εγκαταστήσω Swype(τελικά βρέθηκε τρόπος, άσχετο),

όντως είναι ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ πλήρες λειτουργιών πληκτρολόγιο που δεν χρειάζεται root για να εγκατασταθεί,

ΑΛΛΑ

σαν ευκολία χρήσης ως κάτοχος Samsung, το πληκτρολόγιο της Sammy είναι το πλέον εύχρηστο!

Για τους μη Samsung android users, είναι όντως η καλύτερη επιλογή μετά το Swype(που ούτε αυτό έχουν συνήθως).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...