Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θα διαφωνήσω.

Μετά από καιρό χρήσης του multiling λόγω MIUI που δεν ήταν δυνατό να εγκαταστήσω Swype(τελικά βρέθηκε τρόπος, άσχετο),

όντως είναι ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ πλήρες λειτουργιών πληκτρολόγιο που δεν χρειάζεται root για να εγκατασταθεί,

ΑΛΛΑ

σαν ευκολία χρήσης ως κάτοχος Samsung, το πληκτρολόγιο της Sammy είναι το πλέον εύχρηστο!

Για τους μη Samsung android users, είναι όντως η καλύτερη επιλογή μετά το Swype(που ούτε αυτό έχουν συνήθως).

 

οκ αλλα το πληκρολογιο τις σαμη υπαρχει στο market?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλα δε λεω το multiling ειναι οντως απο τα καλυτερα αλλα μαλλον δεν ειναι αυτο που ψαχνω.τα εχει ολα εκτος απο non-qwerty πληκτρολογιο.μονο ενα καταφερα και βρηκα στο μαρκετ , και δεν ειναι συμβατο με τις συσκευες μου(τραγικο).ειναι το perfect keyboard και αν δειτε στις εικονες θελω σαν την προτελευταια.καμια αλλη ιδεα κανεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο ρε φιλε orlox σαν και αυτο τις εικονας ψαχνω.επαιξα λιγο με τις επιλογες που εχει αλλα σς βρηκα κατι τετοιο.που το επιλεγουμε αυτο ωστε να το δειχνει ετσι το πληκτρολογιο;

Ευχαριστω και παλι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ αλλα το πληκρολογιο τις σαμη υπαρχει στο market?

 

Όχι.

Για αυτό ανέφερα πως για non Sammy users που σίγουρα δεν έχουν Samsung keyboard

και ενδεχομένως ούτε Swype, τότε το Multiling είναι μονόδρομος.

 

Για τους rooted όλα υπάρχουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν πνιγομαι ετσι σε μια κουταλια νερο πολυ σπαζομαι.λυπαμαι αλλα δε μπορω να το βρω αυτο που λες.δε ξερω τι παιζει.για παραδειγμα οπως ειναι η εικονα πιο πανω πηγαινω στις ρυθμισεις πληκτρολογιου και απο κει μετα δεν ξερω ποια επιλογη βγαζει αυτο το πληκτρολογιο.μπορεις σε παρακαλω να μου πεις πιο αναλυτικα σε ποιο υπομενου ειναι;sorry που σε κουραζω ετσι αλλα μου ειναι πραγματικα δυσκολο να γραψω μονο με qwerty.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο το κρατας πατημενο και σου ανοιγει ενα μενου απο πολλα εικονιδιακια. Πατας το τριτο απο αριστερα στα δεξια στην κατω κατω σειρα και σου αλλαζει την διαταξη.

post-125862-0-79925200-1316990680_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλό μήλο, άλλο android όμως :P

 

Στο android έβαλα το imo και πηγαίνει μια χαρά. Κανένα παράπονο. Άλλο μήλο άλλο android φυσικά, απλά σου λέω ακόμα εχω εφιάλτες όταν ακούω για trillian, ανατριχιαζω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο android έβαλα το imo και πηγαίνει μια χαρά. Κανένα παράπονο. Άλλο μήλο άλλο android φυσικά, απλά σου λέω ακόμα εχω εφιάλτες όταν ακούω για trillian, ανατριχιαζω :P

Καλά τότε..........

 

 

trillian

trillian

trillian

trillian

trillian

trillian

trillian

trillian

trillian

trillian

:devil:

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο το κρατας πατημενο και σου ανοιγει ενα μενου απο πολλα εικονιδιακια. Πατας το τριτο απο αριστερα στα δεξια στην κατω κατω σειρα και σου αλλαζει την διαταξη.

 

Ενταξει το βρηκα τελικα αυτο που ελεγες χαρη στην κατατοπιστικη βοηθεια σου.Δε θελω να γινομαι πρηξαρ.....δης αλλα εχω ακομα ενα προβλημα που το εψαχνα ολη μερα σημερα για να μην σε ζαλιζω αλλα τελικα θα χρειαστει να ρωτησω κατι ακομα.σε αυτο το πληκτρολογιο και στα αλλα δηλαδη(εκτος απο το κλασικο qwerty) οταν πληκτρολογω αντι να βγαινουν τα γραμματα , εμφανιζει αριθμους με αποτελεσμα να εχω βρει αυτο που εψαχνα αλλα να μην μπορω να γραψω παλι.γνωριζεις γιατι γινεται αυτο;καμια ιδεα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...