Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έξυπνη εφαρμογή, στο μέλλον αν μπορει να σκανάρει τον αριθμό με την κάμερα, θα είναι super

 

η δυσαρεστη εκπληξη ειναι οτι δεν κυκλοφορουν πολλα ελληνικα και η πλειοψηφια τω 50αρικων ειναι Γερμανικα..

 

Τα Ελληνικά θα τα βρεις στην Ελβετία!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω εγκαταστήσει το Easy Battery στο Sony Neo V και θέλω να μου πείτε αν όντως είναι

καλή επιλογή για εφαρμογές εξοικονόμησης μπαταρίας ή αν έχετε να μου προτείνετε κάτι καλύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω εγκαταστήσει το Easy Battery στο Sony Neo V και θέλω να μου πείτε αν όντως είναι

καλή επιλογή για εφαρμογές εξοικονόμησης μπαταρίας ή αν έχετε να μου προτείνετε κάτι καλύτερο.

Δεν έχω χρησιμοποιήσει το συγκεκριμένο αλλά μάλλον δεν κάνει κάτι εντυπωσιακό (όπως όλα τα προγράμματα του είδους).

Στο google play βλέπω:

 

Easy Battery Saver saves your battery by intelligently dealing with phone’s network connectivity, screen time out and screen brightness. What’s more, the considerable sleep schedule setting will save your battery when you are sleeping.

Το ασύρματο δίκτυο το ανοίγω μόνο όταν το χρειάζομαι, το timeout και την φωτεινότητα τα ρυθμίζω μόνος μου όπως με βολεύουν, το βράδυ όταν δεν περιμένω/θέλω να λαμβάνω κλήσεις το βάζω σε flight mode. Αν κάποιος βαριέται/δε θέλει ν ασχολείται μ αυτά, ίσως να δει διαφορά αλλιώς δεν το νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έξυπνη εφαρμογή, στο μέλλον αν μπορει να σκανάρει τον αριθμό με την κάμερα, θα είναι super

 

 

 

Τα Ελληνικά θα τα βρεις στην Ελβετία!!

 

Θα συμφωνησω και στα δυο, μακαρι στο πρωτο, θα ειναι γαμω τις πρωτοτυπιες, δυστυχως στο δευτερο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολους, ειμαστε νεο μελος στην ομαδα σας(3 φιλοι 2 προγραμματιστες και ενας μηχανολογος-φοιτητες). Προσφατα ανεβασαμε μια νεα εφαρμογη στο market με ονομα Euroscanner ειναι δωρεαν και χωρις διαφημισεις. Με λιγα λογια σε αυτην την εφαρμογη μπορει καποιος να πληκτρολογησει των σειριακο αριθμο του χαρτονομισματος (μονο σε ευρω) και να του πει αν ειναι εγκυρο και απο ποια χωρα προερχεται. η δυσαρεστη εκπληξη ειναι οτι δεν κυκλοφορουν πολλα ελληνικα και η πλειοψηφια τω 50αρικων ειναι Γερμανικα..δεν εχει διαφημισεις και ειναι εδω και 20 μερες περιπου στο market.

Facebook acoount

Link

Android link

Link

Εχω cyanogen σε Neo V και δεν την 'βλεπει'. Η συσκευη αναγνωριζεται απο το μαρκετ ως Sony ericsson mt11i

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τα πιο βολικά, απλά και δωρεάν ποντικοπληκτρολόγιο app για το κινητό σας

Touchpad

Να προτείνω κι εγώ αυτό που δουλεύω, μήπως βολέψει κανέναν.

 

Το σπαστικό για μενα με όλα αυτά τα προγράμματα είναι ότι θέλουν δικούς τους clients για να δουλέψουν. Επειδή δε θέλω να εγκαθιστώ στο PC μου ότι παπαριά βγάζει ο κάθε τυχαίος, έψαξα και (επιτέλους) βρήκα το Valence.

 

Το προγραμματάκι αυτό, είναι ποντικοπληκτρολόγιο, αλλά το key feature είναι ότι είναι συμβατό με το tightvnc που τρέχω έτσι κι αλλιώς (και εμπιστεύομαι περισσότερο, όπως και να το κάνουμε).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προτείνω κι εγώ αυτό που δουλεύω, μήπως βολέψει κανέναν.

 

Το σπαστικό για μενα με όλα αυτά τα προγράμματα είναι ότι θέλουν δικούς τους clients για να δουλέψουν. Επειδή δε θέλω να εγκαθιστώ στο PC μου ότι παπαριά βγάζει ο κάθε τυχαίος, έψαξα και (επιτέλους) βρήκα το Valence.

 

Το προγραμματάκι αυτό, είναι ποντικοπληκτρολόγιο, αλλά το key feature είναι ότι είναι συμβατό με το tightvnc που τρέχω έτσι κι αλλιώς (και εμπιστεύομαι περισσότερο, όπως και να το κάνουμε).

 

Tι είναι το tightvnc ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιθανότατα αφαιρέθηκε, μιας και η χρήση του γινόταν για κακόβουλους σκοπούς. Η google έκανε μια σκούπα πριν ένα 10 ήμερο, πιθανόν να το πήρε η μπάλα και αυτό.

 

Θεωρητικά θα μπορέσεις να βρεις το apk από κάπου αλλού για κατέβασμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιθανότατα αφαιρέθηκε, μιας και η χρήση του γινόταν για κακόβουλους σκοπούς. Η google έκανε μια σκούπα πριν ένα 10 ήμερο, πιθανόν να το πήρε η μπάλα και αυτό.

 

Θεωρητικά θα μπορέσεις να βρεις το apk από κάπου αλλού για κατέβασμα.

 

το εχω εγκατεστημενο στην παλια μου συσκευη

υπαρχει τροπος να το παρω απο εκει και να το βαλω στην και νουρια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εχω εγκατεστημενο στην παλια μου συσκευη

υπαρχει τροπος να το παρω απο εκει και να το βαλω στην και νουρια?

με το titanium backup μπορεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...