Προς το περιεχόμενο

Two and a half men


petros_samurai

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η σειρα ειναι πολυ καλυτερη απο κατι φιλαρακια και τετοια πιστευω αλλα οι υποτιτλοι που βρισκω δεν μπορω να τους συγχρονησω:cry:

 

Τρεξτην με τον bs player και συνηθως βρεισκει μεσω internet μονος του τους υποτιτλους και ποτε δεν ειχα προβλημα συχρονισμου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

θα δούμε ένα πιο ωραίο Two And A Half Men απ' ότι η 7η κι η 8η σεζόν. Πάντως το πρώτο επεισόδιο όντως ήταν κάπως άνευρο αλλά δε σημαίνει ότι ήταν και κακό.

Μαλακια ηταν η 7η και η 8η .Δεν τις ειδα καθολου τις περασα πολυ γρηγορα μονο τα τελευταια επεισοδια εβλεπα που συνηθως κατι γινεται.

 

 

 

Πιστευω οτι η βλακεια ειναι οτι ο κουτσερ ειναι αγνωστος στη σειρα,επρεπε να τον εβαζαν σαν χαμενο αδερφο του αλαν η κατι τετοιο,η ιδεα του εκατομμυριουχου ειναι μαλακια.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ειδα και τα 4 πρωτα επεισοδια,η σειρα εχει χασει παρα πολυ οντως.

 

Προφανως επαναλαμβανεται εδω και πολλες σαιζον αλλα λειπει πολυ η χημεια Τσαρλυ/Αλλαν απο τη σειρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Τζεικ εχει μεγαλωσει πολυ και εξακολουθει να κανει τα ιδια αστεια ακριβως εδω και..9 χρονια

 

Απλα οταν ηταν μικρος ηταν χαριτωμενος ενω τωρα ειναι ενα αγγουρι :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To πεμπτο επεισοδιο ηταν χαλια!Πραγματικα λειπει η καφριλα του Τσαρλι.

 

 

Υπαρχει περιπτωση να επιστερψει ο τσαρλι?????Ο κουτσερ ειναι πολυ φλωρος στη σειρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει περιπτωση να επιστερψει ο τσαρλι?????

Θα απαντησω στον εαυτο μου.

Προσελαβαν τον sheen σε αλλη σειρα --> Anger management που θα ειναι και αυτη κωμωδια,εχει σχεση νομιζω με μια παλια ταινια ιδιας ονομασιας που επαιζε ο adam sandler και νομιζω οτι θα προβαλλεται στο ΗBO.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Κατά τη γνώμη μου ψιλοέστρωσε, αλλά έχει ακόμη δρόμο. Αν και δε νομίζω να αντέξει πολύ η σειρά για να στρώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βάρος έχει πέσει στον Αλαν που τα καταφέρνει νομίζω.

Ο Τζέικ αγγούρι και κοντεύει να πάει φαντάρος!!Νομίζω ότι πρέπει να τον στείλουν και θα βάλουν στη θέση του κανένα εξώγαμο του Αλαν. :P

Ο Walden τις προφέρει τις ατάκες αλλά δεν ξέρω πόσο του πάνε και ίσως θέλει λίγο χρόνο.Δεν είναι και εύκολο να μπείς lead actor σε μια σειρά μετά από 8 χρόνια.

Τα νούμερά της τα κάνει μιά χαρά η σειρά πάντως. Δεν βλέπω το λόγο να μην αντέξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα νούμερά της τα κάνει μιά χαρά η σειρά πάντως. Δεν βλέπω το λόγο να μην αντέξει.

 

Α, ναι; Δεν το ήξερα. Μακάρι να συνεχίσει. Πρέπει, όμως, να κάνει παρόμοια νούμερα με τα παλιά, έτσι δεν είναι; Γιατί νομίζω το κόστος παραγωγής είναι πολύ μεγάλο για να παραμείνει με "απλά" νούμερα. Πάει τόσο καλά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α, ναι; Δεν το ήξερα. Μακάρι να συνεχίσει. Πρέπει, όμως, να κάνει παρόμοια νούμερα με τα παλιά, έτσι δεν είναι; Γιατί νομίζω το κόστος παραγωγής είναι πολύ μεγάλο για να παραμείνει με "απλά" νούμερα. Πάει τόσο καλά;

Δεν ξέρω σε σχέση με παλιότερα αλλά είναι μέσα στις top 3 σειρές αυτή τη στιγμή στην Αμερική μαζί με NCIS και Big Bang Theory.

http://www.spoilertv.com/2011/09/full-ratings-tables-most-watched-and.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...