Προς το περιεχόμενο

Two and a half men


petros_samurai

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 269
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ουτως η αλλως τις τελευταιες 2 σεζόν ηταν σχεδον εκτος σηριαλ, ελαχιστη εως καθολου ηταν η συμμετοχη του στα περισσοτερα επεισοδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτως η αλλως τις τελευταιες 2 σεζόν ηταν σχεδον εκτος σηριαλ, ελαχιστη εως καθολου ηταν η συμμετοχη του στα περισσοτερα επεισοδια.

 

Ε, ναι, ακριβώς. Ούτε οι recurring guest stars δεν παίζουν τόσο λίγο.

 

Η σειρά πάντως έστρωσε πολύ με την Αγγλίδα. Τώρα που την έδιωξαν, έπεσε πάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έγινε θρησκόληπτο το παιδί...

 

Παρόλαυτα θέλει να ολοκληρώσει την σεζόν και μετα να φύγει... Αν τσίμπαγα και εγώ $350.000 το επεισόδιο δεν θα ήθελα να φυγω στην αρχή... σαφώς!! Ολα εξαρτώνται από την Warner Bros. πλέον, μάλλον θα φύγει όπως ο Τσάρλι Σίν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρόλαυτα θέλει να ολοκληρώσει την σεζόν και μετα να φύγει... Αν τσίμπαγα και εγώ $350.000 το επεισόδιο δεν θα ήθελα να φυγω στην αρχή... σαφώς!! Ολα εξαρτώνται από την Warner Bros. πλέον, μάλλον θα φύγει όπως ο Τσάρλι Σίν.

 

Εγώ όταν τελείωσε η περσινή σεζόν, θεώρησα ότι τον διώξανε από τη σειρά έτσι κι αλλιώς (αυτό υπέθεσα δηλαδή, λόγω του σεναρίου, plus στο τελευταίο επεισόδιο είχε κάτι σαν tribute). Φέτος δεν ξέρω αν έχει παίξει από τα 8 επεισόδια χ 20 λεπτά = 160 λεπτά, πάνω από 3 λεπτά. Και το εννοώ. Δεν το λέω για υπερβολή. Σκάει μύτη μόνο σε κάτι video-chat για 20-30 δευτερόλεπτα τη φορά και αν.

 

Άρα το να φύγει είναι μάλλον εύκολο.

 

Δε θέλω να γίνω συνωμοσιολόγος, αλλά ίσως προσπαθεί να κάνει λίγο φασαρία γύρω από το όνομά του, μπας και συνεχίσει να έχει μια άλφα κάποια καριέρα αφού τον διώξουν, γιατί το λογικό είναι μετά το Two and a Half Men, να χαθεί εντελώς.

 

Και φανταστείτε τώρα, λέει, να τον αντικαταστήσουν! Σε φάση "ο Άλαν δεν άντεξε χωρίς παιδί και αποφάσισε να υιοθετήσει τον Έλντριτζ". Ωχ, αμάν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ όταν τελείωσε η περσινή σεζόν, θεώρησα ότι τον διώξανε από τη σειρά έτσι κι αλλιώς (αυτό υπέθεσα δηλαδή, λόγω του σεναρίου, plus στο τελευταίο επεισόδιο είχε κάτι σαν tribute). Φέτος δεν ξέρω αν έχει παίξει από τα 8 επεισόδια χ 20 λεπτά = 160 λεπτά, πάνω από 3 λεπτά. Και το εννοώ. Δεν το λέω για υπερβολή. Σκάει μύτη μόνο σε κάτι video-chat για 20-30 δευτερόλεπτα τη φορά και αν.

 

Άρα το να φύγει είναι μάλλον εύκολο.

 

Δε θέλω να γίνω συνωμοσιολόγος, αλλά ίσως προσπαθεί να κάνει λίγο φασαρία γύρω από το όνομά του, μπας και συνεχίσει να έχει μια άλφα κάποια καριέρα αφού τον διώξουν, γιατί το λογικό είναι μετά το Two and a Half Men, να χαθεί εντελώς.

 

Και φανταστείτε τώρα, λέει, να τον αντικαταστήσουν! Σε φάση "ο Άλαν δεν άντεξε χωρίς παιδί και αποφάσισε να υιοθετήσει τον Έλντριτζ". Ωχ, αμάν!

 

Οντως δεν παίζει πολύ ενα ή δυο επεισόδια νομίζω είναι "παρόν" φέτος. Πάντως διαβάζω οτι ζήτησε συγνώμη ο μικρός.

 

Ευκαιρία βρήκε και ο άλλος...

http://www.hollywoodreporter.com/live-feed/charlie-sheen-blames-chuck-lorre-394999

:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό το τελευταίο επεισόδιο και γενικά με την τρέχουσα σεζόν έχω γελάσει αρκετά. Τελικά αποδεικνύεται ότι η απουσία του Sheen δεν έβλαψε καθόλου τη σειρά. Πλάκα είχε ο τύπος, αλλά το «κενό» του αναπληρώθηκε πολύ εύκολα. Για 'μένα, όλα τα λεφτά ήταν και είναι ο χαρακτήρας του Cryer.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα εγω ακομα δεν εχω καταλαβει πως αυτη η σειρα ειναι τοσο δημοφιλης και πως δινει τετοιους μισθους στους ηθοποιους της. Εδω ακους απειρα διαμαντια να κοβονται γιατι στοιχιζε πολυ η παραγωγη των επεισοδειων, και οκ ας μην παμε μονο σε carnivale, deadwood....κτλπ με τα τρελα σκηνικα και σχετικα χαμηλα ratings. Υπαρχουν και τοσες σειρες με λογικα ratings προς το μετριο, που ενω ειναι κριτικα αποδεκτες και βραβευμενες, κοβονται λογω κοστους η λογο βλακειας των καναλιων, που παντα ψαχνουν την κοτα με το χρυσο αυγο. Ο αχρηστος ο πιτσιρικος να περνει 350 χιλιαρικα ανα επεισοδειο?? Ο τσαρλι να χτυπαει 1,5 μιλι το επεισοδειο?? και αλλες σειρες να κοβονται επειδη ολο το κοστολογιο ενος επεισοδειου μπορει να πηγενε κανα μιλι. Ειναι μια σιτκομ οχι καλυτερη απο 10δες αλλες, ειναι τοσο μεγαλο το star power που εχει και δουλευει ολον τον κοσμο??

 

Οσο για τον πιτσηρικο, εχω την εντυπωση οτι εχει μπλεξει με αιρεση και του τρωνε τα φραγκα. Εχω την εντυπωση επισης οτι στο αμερικα ολοι αυτοι οι παστορες, οι διαφορες εκλησιες και οι παπαριες που εχουν ειναι αρκετα κοντα σε οποιαδηποτε σαιντελογια, μασονια και οτι αλλη αιρεση υπαρχει. Πολυ τυφλη πιστη και μουροχαυλισμος πεφτει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα εγω ακομα δεν εχω καταλαβει πως αυτη η σειρα ειναι τοσο δημοφιλης

 

Το προσωπικό σου γούστο, είναι πολύ δύσκολο να εναρμονιστεί με εκατομμύρια ανθρώπους.

 

Άλλωστε αυτό πάντα έτσι ήταν. Αυτά που απευθύνονται σε πολύ κόσμο και πουλάνε πολύ, αναγκαστικά έχουν μειωμένη ποιότητα για το άτομο.

 

Βέβαια η αξία της τέχνης είναι στην σχέση ένας προς έναν, όχι στη σχέση ένας προς εκατομμύρια. Αυτό, βέβαια, έχει το αρνητικό του ότι αυτά που αρέσουν πολύ και έχουν μεγάλη αξία και δημιουργούν έντονα συναισθήματα κτλ κτλ σε μένα ή σε σένα ή στη γιαγιά μου, δεν έχουν εμπορική αξία, αλλά μόνο καλλιτεχνική.

 

Οπότε κάπου εκεί πάμε στο πολιτικό σύστημα και το κακό που κάνει στις τέχνες. Και εδώ σταματάω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...