Προς το περιεχόμενο

Two and a half men


petros_samurai

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το δέκατο μου άρεσε αρκετά .

 

Το μόνο επεισόδιο που είχα αγωνία για την μετέπειτα εξέλιξη ,μιας και συνεχίζεται .

 

Χα. Το ίδιο έπαθε και η κοπέλα μου. Ήταν η πρώτη φορά που με το που τελείωσε με ρώτησε "πότε βγαίνει το επόμενο";

 

Γενικά από τότε που έστρωσαν το χαρακτήρα του Walden (δεν είναι πια καθυστερημένος και δε κάνει συνεχώς "νταααα"), έστρωσε και η σειρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 269
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 1 μήνα μετά...

Και εγώ το είχα παρατήσει και πρόσφατα δεν είχα τι να πάρω μαζί μου για ένα ταξίδι με λεωφορείο, πήρα αυτά και έγινα ρεζίλι στο λεωφορείο από τα γέλια σε κάποιες φάσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα τη φυγη του τσαρλι η σειρα ειχε χασει πολυ αλλα τωρα τελευταια προσφερει παλι γελιο, κυριως με αλαν.

Διαφορετικου τυπου γιατι δε γελας πλεον με κατι γαματο που θα κανει ο τσαρλι αλλα με καμια βλακεια του αλαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει το χθεσινό επεισόδιο απλά δεν υπάρχει. Μλκία που το είδα νύχτα. Ίσως ξύπνησε κόσμος από τα γέλια μου.

 

Και κερασάκι στην τούρτα στην τελευταία σκηνή! rofl.gif

 

1 out of 3 babies born is Chinese! :D :D :D

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

O Angus T Jones παιρνει τον πουλο σε κομπαρσο και λενε οτι θα βαλλουν στη θεση του την χαμενη κορη του Charlie.

Eγω παντως γελαω μονο οταν στη σκηνη ειναι η μπερτα .Βλεπω στο σταρ τα προηγουμενα επεισοδια με τον Sheen και σκεφτομαι ποσο γαματα ηταν ενω τωρα ειναι κατω του μετριου απορω γιατι το ανανεωνουνε στο imdb εχει φτασει στο 7 score και ηταν πιο πανω νομιζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

ενω τωρα ειναι κατω του μετριου απορω γιατι το ανανεωνουνε

Κατ' αρχάς, γούστα είναι αυτά. Η γνώμη του καθενός δεν είναι αντικειμενική.

 

Το ανανεώνουν γιατί έχει παρόμοια ακροαματικότητα με αυτή που είχε και παλιότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...