Προς το περιεχόμενο

S.T.A.L.K.E.R. 2 [2024]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 211
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 1 μήνα μετά...

https://www.stalker2.com/

Θεωρώ χρέος μου να στηρίξω την εταιρεία αυτές τις δύσκολες στιγμές απλά με ένα preorder ανεξάρτητα από το μέλλον του project και την κατάληξή του

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέτοιο project δεν νομίζω να πάει χαμένο μπορεί άνετα να πωληθεί σε μεγάλο studio αν φτάσουν σε σημείο να μην μπορούν λόγο των γεγονότων να μην το κυκλοφορήσουν, γνώμη μου μπορεί να πέσω και έξω.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, zvarthangalos είπε

Τέτοιο project δεν νομίζω να πάει χαμένο μπορεί άνετα να πωληθεί σε μεγάλο studio αν φτάσουν σε σημείο να μην μπορούν λόγο των γεγονότων να μην το κυκλοφορήσουν, γνώμη μου μπορεί να πέσω και έξω.

το θεμα ειναι ποσο κοντα ειχαν φτασει στο τελικο προιον πριν ξεσπασει ο πολεμος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η πρώτη ανακοίνωση του project έγινε το 2012 στην συνέχεια ακυρώθηκε και το 2018 επανήλθε στο προσκήνιο με νέα ημερομηνία κυκλοφορίας  28 Απριλίου του 2022 όμως στις αρχές Ιανουαρίου μετατίθεται η ημερομηνία κυκλοφορίας για 8 Δεκεμβρίου του 22 αυτό και μόνο δείχνει ότι έχει προχωρήσει πολύ το project η αλήθεια είναι ότι gameplay μέχρι τώρα δεν μας έχουν δείξει οπότε βγάζουμε το συμπέρασμα ότι έχει δουλειά ακόμη όμως βρίσκονται σε αρκετά προχωρημένο στάδιο.

Επεξ/σία από zvarthangalos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Στις 23/3/2022 στις 5:19 ΜΜ, zvarthangalos είπε

https://www.videogameschronicle.com/news/stalker-2s-developer-is-reportedly-partially-relocating-from-ukraine-to-the-czech-republic/

Για να δούμε πόσο θα βοηθήσει αυτο για το μέλλον του project.

δε προκειται να κυκλοφορησει αυτο το παιχνιδι...μη το ψαχνετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...