Προς το περιεχόμενο

S.T.A.L.K.E.R. 2 [2024]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 λεπτά πριν, _Theo_ είπε

Έχει καταντήσει ανέκδοτο αυτό με τα requirements, δεν μπορούν να καταλάβουν τι απαιτήσεις έχει το game που έχουν προγραμματίσει;;

Εδώ και πολλά χρονια ισχύει αυτό και απορώ γιατί ακόμα κάποιοι δίνουν σημασία. Μονο για το refund στο Steam τα κοιτάς, το οποιο δεν ξέρω άμα βασικά ισχύει ακόμα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 4 μήνες μετά...
16 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Γιατί νομίζω ότι έπεσε downgrade ; Και FPS drops μπόλικα είδα..

Για downgrade δεν ξερω αλλα καποια γερα fps drops ειδα και εγω.. Θα δειξει παντως μου αρεσε πολυ το τρειλερ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ πάντως τους βγάζω το καπέλο με τα όσα προβλήματα που περνάν το παιχνίδι οπτικά τα σπάει, προ παραγγελία  δεν έχω κάνει ποτέ θα είναι η πρώτη φορά που θα κάνω.

Επεξ/σία από zvarthangalos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, zvarthangalos είπε

Εγώ πάντως τους βγάζω το καπέλο με τα όσα προβλήματα που περνάν το παιχνίδι οπτικά τα σπάει, προ παραγγελία  δεν έχω κάνει ποτέ θα είναι η πρώτη φορά που θα κάνω.

Ενας απο τους dev που πολεμησε οπως και αρκετοι απο αυτους απο οτι ξερω απεβιωσε κιολας στον πολεμο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Την ατμόσφαιρα των προηγουμένων να έχει και θα είμαι υπερευχαριστημένος.

Επεξ/σία από liakinen
  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πραγματευεται και διαφορετικη ιστορια βεβαια αλλα προσωπικα δεν θεωρω οτι υπαρχει πιθανοτητα να μην ειναι ατμοσφαιρικο. 

Φαινεται ποιοτικη παραγωγη το καταλαβαινεις απο πολλα πραγματα. 

Επισης ο χαρτης του παιχνιδιου θα ειναι τεραστιος , ελαφρως μικροτερος απο του GTA V αν δεν απατωμαι.. 

Απο εκει και περα οτιδηποτε τεχνικης φυσεως, θα το δουμε οπως ολα στην οθονη μας εν καιρω και θα το κρινουμε. Ας τελειωσει με το καλο και βλεπουμε. Ενα μεγαλο μπραβο απο εμενα παντως, γιατι υπερπηδησαν τις οποιες δυσκολιες του πολεμου, το relocation του στουντιο στην Πραγα, παροτι απο οτι ακουγεται δεν ειναι ολο το team στην Πραγα ακομη, απο τους θανατους και γενικα ολα τα drawbacks και τα shortcomings που συναντησαν. 

Επεξ/σία από d4ydr33m3r
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Open-world με τίγκα busy work δηλαδή..Όχι και τόσο καλό..Αυτά τα παιχνίδια θέλουν linear gameplay με λίγο ψευτο open-world-ιλίκι για να εξυπηρετήσουν κάποια πράγματα.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...