Προς το περιεχόμενο

Path of Exile


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελευταίο μήνυμα 24Αυγούστου; Σε 6 μέρες ξεκινάει το Scourge και μιας και χειμωνιάζει σιγά σιγά και ο καιρός θα μας μαζεύει μέσα λέω να το ξαναπιάσω.

Είναι κανένας για να αρχίσουμε στις 22 βραδάκι κάνα λεβελάρισμα; Με βλέπω για τη κλασσική συνταγή Marauder Lacerate μιας και βαριέμαι τα πειράματα ειδικά σε νέα leagues.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Aυριο αρχιζει το νεο league και μαλιστα με μεγαλες και ενδιαφεροντες αλλαγες! Αλλαζει εντελως το Atlas map, πλεον εχει 128 passives (!!!) να βαλεις σε οποιο μηχανισμο γουσταρεις (Delve, Betrayal κτλ).

https://www.pathofexile.com/fullscreen-atlas-skill-tree/AAAABgAAAAAA

Το καλυτερο ; Εχουν buffαρει πολλα spells, και γενικα θα εχει ενδιαφερον.

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/3229187

Εδω ολες οι αλλαγες.

Προσωπικα θα παω SSF, γιατι το trade ειναι πλεον αηδια, και τουλαχιστον να αξιοποιω τα currencies για το πραγματικο σκοπο που σχεδιαστηκαν.

και εδω τα rewards στα challenges:

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Ειλικρινά δεν υπάρχει λόγος να ασχοληθεί κάποιος με diablo 4 όταν υπάρχει path of exile και το επόμενο θα διατηρήσει την ίδια φιλοσοφία ενώ είναι εντελώς δωρεάν. 

Έχω λογαριασμό σε pc και ps5 και αν και δεν παίζω φανατικά το παιχνίδι είναι χάρμα. Εξαιρετικό art direction, πολύ βάθος και ίσως την καλύτερη αίσθηση μάχης από όλα. 

Όταν παγώνεις κάποιον και βγαίνουν σταλακτίτες προς τα πίσω και μετά σπάνε είναι τρομερό. Ομοίως και οι φλόγες όταν χτυπάνε κάπου και σκάνε η αίσθηση είναι απλά ότι το αισθάνεσαι. Το ίδιο και οι κεραυνοί, λες και σε διαπερνά το ρεύμα. Ο τύπος που ασχολήθηκε με αυτό είναι μαέστρος από τους λίγους. 

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 minutes ago, ikaruga24 said:

Ειλικρινά δεν υπάρχει λόγος να ασχοληθεί κάποιος με diablo 4 όταν υπάρχει path of exile και το επόμενο θα διατηρήσει την ίδια φιλοσοφία ενώ είναι εντελώς δωρεάν. 

Έχω λογαριασμό σε pc και ps5 και αν και δεν παίζω φανατικά το παιχνίδι είναι χάρμα. Εξαιρετικό art direction, πολύ βάθος και ίσως την καλύτερη αίσθηση μάχης από όλα. 

Όταν παγώνεις κάποιον και βγαίνουν σταλακτίτες προς τα πίσω και μετά σπάνε είναι τρομερό. Ομοίως και οι φλόγες όταν χτυπάνε κάπου και σκάνε η αίσθηση είναι απλά ότι το αισθάνεσαι. Το ίδιο και οι κεραυνοί, λες και σε διαπερνά το ρεύμα. Ο τύπος που ασχολήθηκε με αυτό είναι μαέστρος από τους λίγους. 

 

εδώ ο μαέστρος :)

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τελείως αλλο level το παιχνίδι..........................
Δεν έχω λόγια για το πόσο μπροστα ειναι αυτοι οι devs.

Απλα απο οτι φαινεται μεχρι να βγει θα παιζουμε διαβλο κανα χρόνο σίγουρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω παιξει σχεδον 1700 ωρες σε αυτο το παιχνιδι. Λογικο ειναι να ειναι μπροστα σε ολους τους τομεις απ το Diablo 4, που ειναι ΠΟΛΥ κασουαλ. Αμα δεν εχεις παιξει στο full potential το PoE, ποτε δε μπορεις να καταλαβεις τους λογους γιατι ειναι καλυτερο , πολυ καλυτερο απλα απ το diablo 4. Και εννοειται ανυπομονω πολυ για το 2, βεβαια εχει πολυ δρομο μεχρι τοτε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανείς ιδέα για αρχικό class που να ταιριάζει περισσότερο σε melee spellblade built; Έχω τρεις χαρακτήρες με τον μεγαλύτερο σε level να είναι η ranger μου με deadeye ascendancy σε level 49 ως φουλ τόξο. Η witch μου είναι elementalist level 38 χωρίς ascendancy. Ο shadow μου είναι ακόμα νωρίς αλλά είναι πιο rogue-ish με κάποια spells. 

Ψάχνω να φτιάξω pure melee ως spellblade στυλ. Δεν ξέρω αν είναι καλύτερα ως duelist, marauder ή κάτι άλλο. Δεν ψάχνω paladin/cleric στυλ, μάλλον κάτι σε φάση Witcher αλλά με γεύση path of exile. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 μήνες μετά...

Ρε guys ξεκίνησα πάλι το παιχνίδι μετά από καιρό είχα ένα χαρακτήρα 70 level και τώρα ξεκίνησα καινούργιο, επειδή όμως έχω ξεχάσει το trade υπάρχει κανενα mod να σε βοηθάει να διαλέγεις πιο αντικειμενο είναι καλύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

καλησπερα ειμα level 70 εχω να παιξω καιρο και μιας και μπορω να κανω πληρες skill reset λογο necropolis μπορει καποιος να μου προτεινει skill tree για Marauder.

Επεξ/σία από Exodia The Forbidden One
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...