Προς το περιεχόμενο

Path of Exile


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, greekfragma είπε

το PoE είναι ξεκάθαρα παιχνίδι για keyboard-mouse +bindings

δε στο προτείνω σε καμία περίπτωση για gamepad.

Παίδες εγώ θέλω να έρθω στη παρέα αλλά ακόμα χρόνος μηδέν. Ίδωμεν.

Καλημέρα!

Το έχω εγκατεστημένο ΚΑΙ στο xbox, και μπορώ να πω ότι μια χαρά παίζεται με gamepad. Δεν έχει την ίδια αίσθηση, αλλά μια χαρά Playable είναι!

Στα δικά μου, είμαι τέλος act6 πλέον!! (με τον ελάχιστο χρόνο που διαθέτω :P )

Αγόρασα ένα supporter pack, και πήρα currency, map Και δύο premium tabs. Κυριλέ.

 

Επεξ/σία από nevermore
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Επανέρχομαι και σκέφτομαι αυτό το build

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2922019

ψάχνοντας κάτι εύκολο-φθηνό σε gear- και να είναι viable στα bosses ως league starter και να μη χρειάζομαι boosting.

πως το βλέπετε;

ξέρω οτι μπαίνω λίγο αργοπορημένος αλλά εντάξει...με μερικά καλά parties μπορεί να ανέβει σε καλό level ένας χαρακτήρας εντός 10-15ημερών περίπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψόφησε το θρεντ;

Τελικά το παραπάνω build είναι τούμπανο. 60άρισα εύκολα με ένα tabula και συνεχίζω. Δε μένει τίποτα όρθιο με 1 hit και με crappy gear ότι βρήκα σε drops.

ετοιμάζομαι για cruel lab σε λιγάκι μετά το Act8 και ώρα για maps αν όχι απόψε από αύριο βραδάκι.

θα με βρείτε ingame με το nickname που έχω και στο insomnia.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχει μέρες που παράτησα το Heist και τον Cyclone χαρακτήρα μου στα maps λόγω των bugs(τοτε) και του Hades αλλά τώρα που τέλειωσα με το Hades δεν έχω όρεξη να γυρίσω πίσω στο PoE οπότε με βλέπω για το επόμενο league το οποίο σήμερα πήρε παράταση λόγω του Cyberpunk 2077.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι ηδη 91lvl,σχεδον συμπληρωμενο το atlas και τωρα φτιαχνω σιγα σιγα το τελευταιο end-game gear , για να φαω τον Sirus και μετα ισως θα δοκιμασω το hexblast να δω τι λεει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, silenoz66 είπε

hardcore?

έχω σταματήσει το HC εδώ και 3-4 χρόνια. δεν το σηκώνει ο οργανισμός μου το RIP και ξανά από το μηδέν.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρασα και το 80lvl και καθαρίζω T4 gold maps με crappy gear ότι βρήκα από drops χωρίς πρόβλημα.

Το build με τα σωστά items είναι απλά απίστευτο, αρκετά διασκεδαστικό και γρήγορο. Προφανώς θέλει λίγο farming για currency αλλά νομίζω οτι αν έφτασα ως T4 gold maps με crappy gear είναι αρκετά viable ακόμα και σε Hardcore mode.

Κίνηση δε βλέπω βέβαια από κανέναν σας να παίξουμε παρέα maps ή heists.

Το παρατήσατε όλοι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, greekfragma είπε

Πέρασα και το 80lvl και καθαρίζω T4 gold maps με crappy gear ότι βρήκα από drops χωρίς πρόβλημα.

Το build με τα σωστά items είναι απλά απίστευτο, αρκετά διασκεδαστικό και γρήγορο. Προφανώς θέλει λίγο farming για currency αλλά νομίζω οτι αν έφτασα ως T4 gold maps με crappy gear είναι αρκετά viable ακόμα και σε Hardcore mode.

Κίνηση δε βλέπω βέβαια από κανέναν σας να παίξουμε παρέα maps ή heists.

Το παρατήσατε όλοι;

Οχι, συνεχιζω με στοχο 24 challenges, ειμαι στο 20. αλλα θελω λιγο ακομα. ΗΔη καθαριζω maps T15

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Sartiv είπε

Οχι, συνεχιζω με στοχο 24 challenges, ειμαι στο 20. αλλα θελω λιγο ακομα. ΗΔη καθαριζω maps T15

φιλαράκι έχεις 1 exaltάκι να πάρω κάτι να φάω;

βρες με ingame για κάνα xp boost :P 

ελπίζω να μη φάω 1shot rips

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/11/2020 στις 12:39 ΠΜ, greekfragma είπε

Πέρασα και το 80lvl και καθαρίζω T4 gold maps με crappy gear ότι βρήκα από drops χωρίς πρόβλημα.

Το build με τα σωστά items είναι απλά απίστευτο, αρκετά διασκεδαστικό και γρήγορο. Προφανώς θέλει λίγο farming για currency αλλά νομίζω οτι αν έφτασα ως T4 gold maps με crappy gear είναι αρκετά viable ακόμα και σε Hardcore mode.

Κίνηση δε βλέπω βέβαια από κανέναν σας να παίξουμε παρέα maps ή heists.

Το παρατήσατε όλοι;

Σου έστειλα προσκλήση στο παιχνίδι. Παίζω το σαββατοκύριακο και αν, οπότε αν θες μου στέλνεις μήνυμα αν θες να παίξουμε παρέα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, 3c0r1z είπε

Σου έστειλα προσκλήση στο παιχνίδι. Παίζω το σαββατοκύριακο και αν, οπότε αν θες μου στέλνεις μήνυμα αν θες να παίξουμε παρέα.

σε πήρα χαμπάρι αργάμιση χθες αλλά μετά την έκανες offline. καλά σε πέτυχα οτι ήσουν εσύ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, greekfragma είπε

σε πήρα χαμπάρι αργάμιση χθες αλλά μετά την έκανες offline. καλά σε πέτυχα οτι ήσουν εσύ;

Εγώ ήμουν. Προσπαθώ να πάω νωρίς για ύπνο γιατί ξυπνάω 4:30 το ξημερώματα για να πάω για δουλειά. Μπαίνω συνηθως για daily missions τις καθημερινές και μετά ξαναβγαίνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...