Προς το περιεχόμενο

Έτοιμη για download η τελική έκδοση του Chrome 6


21century

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει "ειδικό"* dictionary. Ξεκίνησα να φτιάξω ένα και για τον chrome αλλά το παράτησα μιας και αποφάσισα να μην τον χρησιμοποιώ.

 

 

* Νομίζω πως πλέον το έχουν αφαιρέσει από την σελίδα τον dictionaries του Firefox.

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/3451/

:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 272
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Super Moderators
Στιγμιαία τα ανοίγει. Το τι κάνει μετά είναι το θέμα. (GNU/Linux εδώ).

 

σε Windows πάντως παίζουν άψογα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Tο εβαλα αλλα παλι κανει τις μαλακιες του ...

Εχεις link .. ???

Μπας και βαζω λαθος δλδ . ??:-D

 

δεν το έχω δοκιμάσει αλλά φαντάζομαι ότι έκανε δουλειά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν το έχω δοκιμάσει αλλά φαντάζομαι ότι έκανε δουλειά...

 

Eχει και κατι ρυθμισεις που κανεις αν θες ..

Ισως να γινει τπτ ...

 

Τεσπα ...

Αυτο εδω παντως ειναι καλο για τη δουλεια ...:-D:-D:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ότι και να λέτε είναι ο πιο γρήγορος browser ever ....Μου αρέσει ότι θεωρούσαν τον τελευταίο opera ...Καμία σχέση .Απλά καμιά φορά τρώει πολλή μνήμη.Αν έχεις καλό μηχάνημα δεν θα έχει κανένα απολύτως πρόβλημα......Σε λίγο ο firefox απλά θα πιάσει πάτο.Κάντε μια σύγκριση σε site όπως facebook youtube και θα δείτε τεράστια διαφορά .

 

Όντως η έκδοση 6 είναι ακόμα πιο γρήγορη ....Όσο για το theme είναι καλό αλλά δεν είναι κάτι που θα σε τρελάνει.Αν ενσωματώσει και ένα coverflow στα history δεν πρόκειται να ξαναπιάσω κανέναν άλλον browser ....Αν και εδώ και πολύ καιρό είναι default

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

γιατι η καινουργια και καλη γκρι μπαρα του chrome μου θυμιζει apple..:P φαινεται το γκρι πουλαει...,

Επεξ/σία από dinodxr
λαθος διατυπωση
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.Απλά καμιά φορά τρώει πολλή μνήμη.Αν έχεις καλό μηχάνημα δεν θα έχει κανένα απολύτως πρόβλημα......Σε λίγο ο firefox απλά θα πιάσει πάτο.Κάντε μια σύγκριση σε site όπως facebook youtube και θα δείτε τεράστια διαφορά .

Αυτο περι μνημης last year...εγω με 2giga που πλεον θεωρειται το minimun ειμαι οκ...ανοιγω 10 tabs απροβληματιστα.Επειδη δοκιμαζα και τον firefox 4 beta παρατηρησα οτι στο ανοιγμα μιας σελιδας ηταν ελαχιστα πιο γρηγορος απο το chrome 5...σε ανοιγμα πολλων tabs ο chrome 5 ηταν αισθητα πιο γρηγορος...με τον 6 επανηλθαν οι ισσοροποιες & ειναι πλεον πιο γρηγορος και στην μια σελιδα.Για το UI δεν τιθεται αμφιβολια....ειναι και αισθητικα ο πιο ομορφος και πρακτικος.Τον firefox πλεον τον εχω μονο για να μπαινω στην eurobank και σαν δευτερο browser μιας και ο opera δεν μου αρεσει καθολου....ΙΕ εχει φαει uninstall εδω και χρονια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έφυγα και εγώ από FF σήμερα για Chrome, μέχρι στιγμή το μόνο που με ξενέρωσε είναι που δεν δείχνει τα bookmarks σαν Sidebar όπως ο FF/IE

 

Άνοιξε νέα καρτέλα και πάνω που θα σου εμφανίσει μια μπάρα με τους σελιδοδείκτες πάτα δεξί κλικ και "Συνεχή εμφάνιση της γραμμής σελιδοδεικτών"

 

Αν εννοείς αυτό....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ήμουν χρόνια χρήστης του opera, δεν τον άλλαζα με τίποτα κτλ, αλλά απο την έκδοση 5 και μετά, ο chrome με έχει κερδίσει πλήρως. και τώρα δεν έχω καμία αμφιβολία πλέον.

Δεν κολλάει ποτέ σε win7 x64. Με 2-3 extensions, ίσως αν είχα περισσότερα να ήταν πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...