Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδιά έχω παραγγείλει ένα κινητό απο το play247.gr μου είπε ένας που ασχολείται οτι επειδή είναι φθηνά τα φέρνει απο το εξωτερικό και δεν έχουν εγγύηση τα προϊόντα τους. Στο site οταν εκανα την παραγγελία έγραφε ξεκάθαρα οτι έχει 2 χρόνια εγγύηση. Παίζει κάτι τέτοιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν τιθεται θεμα εγγυησης απο το play247.gr απ'οσο μπορω να ξερω. Ιδιαιτερα απο την στιγμη που ειναι σαφες πως ειναι διετης.

Εν τω μεταξυ συνηθως ερχονται απο ευρωπαικες χωρες, οποτε δεν υπαρχει προβλημα ετσι κι αλλιως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήρα αυτά εδώ τα πού γαμάτα ηχεία που μου είχε προτείνει ο Τούφας πριν λίγο καιρό. Τώρα όμως που ακούω με την ένταση ένα κλικ πάνω από το μηδέν, και στο σπίτι έχει απόλυτη ησυχία, και είμαι και πολυ κοντά στα ηχεία (μισό μέτρο ασπούμε) ακούω ένα ενοχλητικότατο σφύριγμα, κυριως από αριστερό. Το σφύριγμα ακούγεται και με την ένταση στο 0 δηλαδή, και δεν δυναμώνει με αυτήν.

 

Είναι ελάττωμα λέτε, ή φυσιολογικό; Να τα πάω πίσω ναούμ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήρα αυτά εδώ τα πού γαμάτα ηχεία που μου είχε προτείνει ο Τούφας πριν λίγο καιρό. Τώρα όμως που ακούω με την ένταση ένα κλικ πάνω από το μηδέν, και στο σπίτι έχει απόλυτη ησυχία, και είμαι και πολυ κοντά στα ηχεία (μισό μέτρο ασπούμε) ακούω ένα ενοχλητικότατο σφύριγμα, κυριως από αριστερό. Το σφύριγμα ακούγεται και με την ένταση στο 0 δηλαδή, και δεν δυναμώνει με αυτήν.

 

Είναι ελάττωμα λέτε, ή φυσιολογικό; Να τα πάω πίσω ναούμ;

 

παίζει να είναι κάποια αστοχία στο καλώδιο σύνδεσης με το Pc ξέρω γω που τα έχεις συνδέσει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα

πώς μπορώ να κάνω reset σε μια ψηφιακή Canon Ixus?

 

Γυρνάς τη ροδέλα στο AUTO, MENU->Eργαλεία->Επαναφορά Όλων...->Επαναφορά αρχικ. ρυθμίσεων;->ΟΚ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήρα αυτά εδώ τα πού γαμάτα ηχεία που μου είχε προτείνει ο Τούφας πριν λίγο καιρό. Τώρα όμως που ακούω με την ένταση ένα κλικ πάνω από το μηδέν, και στο σπίτι έχει απόλυτη ησυχία, και είμαι και πολυ κοντά στα ηχεία (μισό μέτρο ασπούμε) ακούω ένα ενοχλητικότατο σφύριγμα, κυριως από αριστερό. Το σφύριγμα ακούγεται και με την ένταση στο 0 δηλαδή, και δεν δυναμώνει με αυτήν.

 

Είναι ελάττωμα λέτε, ή φυσιολογικό; Να τα πάω πίσω ναούμ;

 

Τσέκαρε πρώτα από το πάνελ των συσκευών εγγραφής πως δεν είναι unmute κάποιο input, πχ μικρόφωνο, λαην ιν και τέτοια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι, σε μένα ακούγεται ένα φσσστ, με την ένταση στο 0, και δεν δυναμώνει αν ανεβάσω την ένταση. Στην ουσία καπακώνεται από την μουσική, ποιά μουσική, την τέχνη μάλλον που ακούω, όταν δώσω γκάζια. Θα δοκιμάσω πάντως, αν και μάλλον για ελάττωμα το κόβω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...