Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γνωρίζει κανείς στο Office Project 2007. Πώς θα βγάλω στατιστικά για το ποίες διεργασίες ενός έργου έχουν ολοκληρωθεί και σε τί ποσοστό είναι οι άλλες, σε ένα συγκεκριμένο διάστημα του έργου? Πχ θέλω να δώ στο 70% του έργου, θέλω να μάθω τα ποσοστά ολοκλήρωσης των διεργασιών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια ,

 

Κανενας απο Σπαρτη που να παιζει Warhammer 40k ή να ψηνεται να ξεκινησει; Εστω καποιο μαγαζι με ειδη μοντελισμου; Σπουδαζω εκει και δεν εχω δει κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια είναι η καλύτερη λέξη στα αγγλικά για την κατεύθυνση όταν αναφέρεται σε εκπαιδευτικά ζητήματα;

 

Πχ οκονομική κατεύθυνση ----->>>>>>> στα αγγλικά;;;;

 

Έχω σκαλώσει μες στην ινσόμνια και είπα να ρωτήσω στο Insomnia :-D :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως βάζω spoiler στα σχόλια?

 

Πιο απλά, μπορείς να μαρκάρεις το κείμενο που θες να βάλεις μέσα σε spoiler, και να κάνεις click πάνω αριστερά εκεί που λέει "Άλλα στυλ" και να επιλέξεις "Spoiler".

 

 

Έτσι με 2 click, μπορείς να προσθέσεις τα: [spοiler] [/spοiler]

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο απλά, μπορείς να μαρκάρεις το κείμενο που θες να βάλεις μέσα σε spoiler, και να κάνεις click πάνω αριστερά εκεί που λέει "Άλλα στυλ" και να επιλέξεις "Spoiler".

 

 

Έτσι με 2 click, μπορείς να προσθέσεις τα: [spοiler] [/spοiler]

 

οκ ευχαριστώ

έτσι δεν θα αλλάζω και γλώσσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καρναβάλι της Πάτρας από πότε μέχρι πότε είναι; Και με το ΚΤΕΛ εκείνες τις ημέρες τι γίνεται, μπορούμε να πάμε ή όλα γεμάτα;

 

 

Δεν ενδιαφέρομαι για το καρναβάλι, απλά θα πάω κάποιες μέρες Πάτρα να δω την κοπέλα μου. Και θέλω να ξέρω α) αν θα βρω να πάω και β) αν θα φτύσω αίμα στην Πάτρα από την πολυκοσμία.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καρναβάλι της Πάτρας από πότε μέχρι πότε είναι; Και με το ΚΤΕΛ εκείνες τις ημέρες τι γίνεται, μπορούμε να πάμε ή όλα γεμάτα;

 

 

Δεν ενδιαφέρομαι για το καρναβάλι, απλά θα πάω κάποιες μέρες Πάτρα να δω την κοπέλα μου. Και θέλω να ξέρω α) αν θα βρω να πάω και β) αν θα φτύσω αίμα στην Πάτρα από την πολυκοσμία.

 

 

4-5-6 Μάρτη το καρναβάλι. όσο για τα λεωφορεία εκείνες τις μέρες έχει κάθε 10 λεπτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...