Προς το περιεχόμενο

Επιλογή CMS για ERP και Web Site?


infinitus_maximus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδιά!

 

Λοιπόν, εγώ πήρα τηλέφωνο το παλικάρι. Με είχατε βέβαια, λίιιιγο, φοβήσει για την συμπεριφορά του αλλά όλα εντάξει. Μίλησα με τον κ.Δελαπόρτα και μου φάνηκε πολύ εντάξει το παιδί και πολύ φιλικός. Δεν είχα θέμα και πραγματικά δε ξέρω γιατί είχε αυτή τη συμπεριφορά εδω μέσα.

Εμένα μου φάνηκε πολύ σοβαρός μια φορά. Ότι του ζήτησα αμέσως με βοήθησε και μάλιστα μου είπε πως σε λίγες μέρες θα κάνει open source to version 7.0 οπότε θα περιμένω γιατί μου είπε ότι είναι ολοκληρωμένο σαν framework απλά δεν έχει βάλει κάποια πράγματα μέσα που τα θεωρεί commercial. Αυτά!

Μάλιστα του ζήτησα να βρεθούμε αλλά είναι στο εξωτερικό πλέον με τη γυναίκα του. Ε, εντάξει είναι και παντρεμένο παιδί και παρόλο που του ρίχνω αρκετά χρονάκια δεν είδα να μη με σέβεται. Όχι τίποτα άλλο θα του έπερνε και ο #@$%$#... εάν δε μίλαγε όμορφα.

 

Ελπίζω να είναι όπως τα λέει τα πράγματα. Μια φορά πάντως αυτό που έχει φτιάξει εμένα προσωπικά θεωρητικά μου φένεται καλό μέχρι τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 80
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

LOL!

 

Κοιτάξτε παιδιά πέρα πο τη πλάκα εγώ δεν έχω λόγο να τον πάρω τηλέφωνο πάλι ούτε να σπάσω πλάκα μιας και ήταν ΟΚ.

 

Τώρα έαν αλλάξει κάτι ή αν αυτά που μου είπε είναι μπούρδες έ θα τον αδειάσω....

Έτσι και αλλιώς σε 3 μέρες θα έχω κάνει μια δουλίτσα και θα σας πω και εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(άσχετο)

infinitus_maximus , αν επιτρέπεται, τι έχεις σπουδάσει ? Σε βλέπω πολύ ψαγμένο :)

 

Πρώτο πτυχίο λογιστικά και μετά σε I.E.K προγραμματισμό web (Με λέγανε παππού γιατί πήγα στα 28 μου :P)

Άντε και κάτι ψηλα από μόνος μου σε C/C++.

 

Γιατί?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτα , απο περιέργεια ρωτάω ... Μου έκανε εντύπωση το πόσο γρήγορα εντόπισες τα αδύνατα σημεία των CMS

 

Γειά σου φίλε Κώστα.

 

Απλά ασχολούμε με τα ρημάδια τα web εδώ και 3 χρόνια και έχω κάνει πολλές δουλειές επάνω σε αυτά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τις τελευταίες μου:

www.wallpost.gr

www.elegant-sa.gr/index.php (υπο κατασκευή....magento αναγκαστικά.. ΟΥΦ!)

www.casadipatsistok.gr (μια απο τα ίδια)

 

και άλλα πολλά αλλά είναι από τα πρώτα μου και δε σας τα δείχνω γιατί δε μου αρέσουν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν απίστευτη σύμπτωση! Δε θα το πιστέψεις!

 

Χάζευα το profile του Δελαπόρτα στο facebook (για να δω εαν έχει κάνει κάποια ανακοίνωση σχετικά με το alpha cms...) και ξαφνικά τι βλέπω ???

 

Έχει κάνει Like (διπλό μάλιστα) στο site σου !!!!

 

dellaportas.jpg

 

Παρόλο που το wallpost.gr έχει μόλις 20 μέρες που είναι Online o george delaportas πρόλαβε και το ανακάλυψε !!!!

 

Κοίτα να δεις κάτι συμπτώσεις ώρες ώρες ε ? Ούτε με τηλεπάθεια να επικοινωνούσατε! :D :D

 

Συμφωνείς ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...