Προς το περιεχόμενο

Game of Thrones Season 1- (χρησιμοποιήστε spoilers)


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βγήκε και ένα 10λεπτο behind the scenes.

http://www.youtube.com/watch?v=JJR3eBfcusM

 

Μάθαμε και το μήνα που θα ξεκινήσει. Απρίλιος λοιπόν :)

Δείχνει ότι έχει γίνει εξαιρετική δουλειά και αυτή η σειρά θα είναι επική. Άλλωστε it's not tv, it's hbo. Επειδή μου άρεσαν τα περισσότερα θα πω αυτά που δεν μου άρεσαν. O Petyr Baelish δεν είναι έτσι όπως περίμενα. Πιο πολύ για βλάχος μου κάνει :P. Και ούτε ο Robert Baratheon είναι έτσι όπως θα ήθελα αλλά whatever. Αυτά :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Και εγώ το ελπίζω, αλλά όλα τα περιμένω από τα τζιμάνια των καναλιών!! Υπάρχει το παράδειγμα του Caprica που το επεισόδιο πιλότος (εντάξει ήταν αρκετά μεγάλο) προβλήθηκε Απρίλιο του 2009 και το επόμενο επεισόδιο προβλήθηκε Ιανουάριο του 2010!!! Εκεί πια λογική υπήρχε; Απολύτως καμία! Απλός κάθησαν πάνω στις δάφνες της προηγούμενης σειράς, του στύλ έχουμε δεμένο τον γάιδαρο (εμάς δηλαδή) και προβάλουμε τα επεισόδια όποτε κρίνουμε εμείς ότι πρέπει. Και τι κατάλαβαν; Πάει η σειρά, κόπηκε πριν ολοκληρώσει καν έναν σωστό κύκλο.

Το HBO όντας καλωδιακό κανάλι λειτουργεί με πολύ διαφορετική λογική από τα ανοικτά κανάλια. Γενικά όλα τα καλωδιακά δείχνουν να ρίχνουν περισσότερη έμφαση στην ποιότητα παρά στο να δημιουργούν φούσκες τύπου Prison Break και Lost. Επίσης γυρίζουν μικρότερες season των 13 επεισοδίων και δεν θυμάμαι να έκοψαν ποτέ σειρά εν μέσω σεζόν. Περιμένω να δω πως θα διαχειριστούν το τεράστιο αριθμό χαρακτήρων που εμφανίζεται με το χρόνο στα βιβλία. Μάλλον θα πρέπει να ρίξουν αρκετή κοπτοραπτική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...
  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...