Προς το περιεχόμενο

Game of Thrones Season 1- (χρησιμοποιήστε spoilers)


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Aφου αρχικα πουμε οτι μιλαμε για blockbuster feature film level παραγωγη - δηλαδη οκ, να δω τι στανταρντ θα υπαρχουν μετά απο αυτο - προσωπικα, παροτι δεν μπορω να πω οτι ειμαι φαν τέτοιου ειδους fantasy σειρων, ταινιων ή βιβλιων, αυτο μου άρεσε πολυ.

 

Αρχικα μπερδευτηκα λιγοτερο αποτι ειχα μπερδευτει στον Αρχοντα τον 1ο με τα ονοματα. Οτι δεν εφαγα το μισο επεισοδιο να καταλαβω ποιος ειναι ποιος, Kudos στους παραγωγους που δεν το ξεφτιλισαν

Αποκει και περα, γουσταρω έτσι την ίντριγκα κτλ και παροτι δεν μπορω να πω οτι ειχε τιποτα ανατροπες, ειχε μια-δυο φασεις πχ το τελος, που λες didn't see that coming τουλαχιστον τοσο νωρις. Γενικα καλα εχει αρχισει, εως πολυ καλά, αν και προσωπικα βοηθαει οτι δεν περιμενα σφαγες και επικες μαχες απο το 1ο επεισοδιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ ότι θέτει νέα standards.Πραγματικά μιλάμε για ΕΠΟΣ.Ξεχάστε ότι ξέρατε μέχρι τώρα.Είναι απλά μια υπερπαραγωγή χολιγουντιανού επιπέδου κομμένη σε κομάτια.Ο όρος tv series απλά το αδικεί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επειδή το έβλεπα τελείως απρόσεκτος μπορεί κανένας να μου πει ποιοι ήταν αυτοί οι δύο στο τέλος που .. πέταξαν τον μικρό κάτω;

Επεξ/σία από Sellers
Spoiler
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Επειδή το έβλεπα τελείως απρόσεκτος μπορεί κανένας να μου πει ποιοι ήταν αυτοί οι δύο στο τέλος που .. πέταξαν τον μικρό κάτω;

 

 

Η τυπισσα ηταν η σκυλα βασιλισσα, γυναικα του αρχι-Βασιλια (του χοντρου)

Ο τύπος ηταν ο αδελφος (ναι καλα διαβασες, την μπιφτεκωνε ο διδυμος αδελφος της)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Η τυπισσα ηταν η σκυλα βασιλισσα, γυναικα του αρχι-Βασιλια (του χοντρου)

Ο τύπος ηταν ο αδελφος (ναι καλα διαβασες, την μπιφτεκωνε ο διδυμος αδελφος της)

 

 

δεν ηταν αναγκη να κανεις διευκρινηση :eek: :eek: :eek:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εξαιρέσεις

 

την θέλω να με κοιτάς στα μάτια που έριξε λίγο το επίπεδο :wub:

 

μου αρέσει πάρα πολυ αν και δεν είμαι του είδους. Μαλλον λόγω του αργού στυλ που τονίζει τους χαρακτήρες και όχι την δράση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γουστάρω τρελά, μου αρέσει πολύ όπως πάει...δεν ξεκολάω από την tv!!!

 

Όσον αφορά τα μάτια.....lol!!!Γύρνα αγάπη μου εσύ και ασε το βλέμμα :lol:

 

P.s. o dwarf μου θυμίζει στην φάτσα House....κάθε φορά που ανοίγει το στόμα του περιμένω ειλικρινά πως θα πει It's Lupus lolz

 

Αποστολή από HTC Desire με το Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...