Προς το περιεχόμενο

Game of Thrones Season 1- (χρησιμοποιήστε spoilers)


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και έγω έχω εξασφαλίσει 40άρα και nova από φίλο !Δεν χάνω με τίποτα αυτήν την πρεμιέρα !

 

 

hmm...ευρυζωνικοτητα...πως κανετε ετσι για τη νοβα για σειρα που τη βρισκεις ευκολα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επειδή δεν έχω τον αποκωδικοποιητή NovaBox HD, η σειρά και γενικώς οτιδήποτε παίζει στα HD κανάλια είναι στα 720p ή στα 1080p ;

 

Την βρίσκεις και αλλού όμως σε HD, και πολύ ποιο νωρίς... Just sayin

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

πράγματι, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να κάτσει κάποιος να την δει στη Nova ενώ μπορεί να την κατεβάσει σε 720p ή 1080i (και αργότερα σε 1080p από bluray) να βρει υπότιτλους και να την δει μαζεμένη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την ερώτηση για την ανάλυση της Nova την έκανα επειδή δεν βρήκα κάπου στο site τους την πληροφορία.

Την σειρά την έβλεπα κάθε Δευτέρα βράδυ (ξημερώματα έπαιζε στην Αμερική) σε 720p. Σιγά μην περίμενα την Nova και κάθε Nova να την δείξει. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά εγώ παράλληλα έχω ψιλοξεκινήσει να διαβάζω τα βιβλία, οπότε δε θέλω ούτε το ένα να πάει πολύ γρήγορα, ούτε το άλλο. Θα πάω έτσι τον πρώτο κύκλο και τον δεύτερο θα δω αν θα τον δω πάλι nova ή όχι. Γενικά πάντω έχω ψιλοκόψει το downloading από τη μέρα που είχαν κλείσει το BWGT πρώτη φορά και δε το ξανάρχισα....πιο εύκολο είναι να πατάω κουμπάκι παρά να ψάχνω ποιότητες, υπότιτλους και formats. :)

Από σήμερα ξεκινάω να καίγομαι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hmm...ευρυζωνικοτητα...πως κανετε ετσι για τη νοβα για σειρα που τη βρισκεις ευκολα...

 

Προτιμώ χωρίς να κοπιάσω να πηγαίνω να βλέπω την σειρά με καλή παρέα και σχόλια επί του επισοδείου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σειρα ειναι πιστη αποδοση των βιβλιων(τουλαχιστον του πρωτου κυκλου) και οποιος δεν την εχει δει οντως χανει.Συμβουλη μου ειναι βεβαια να δει πρωτα την σειρα και μετα τα βιβλια καθως η πρωτη ειναι φυσικα πιο περιεκτικη λογο χρονου,και μετα πας στα βιβλια και μαθαινεις καθε λεπτομερεια που θες.Εγω με αρχη την σειρα περασα στα βιβλια, τωρα ειμαι στον τριτο ας πουμε κυκλο και πραγματικα ειναι εξαιρετικη ιστορια απο καθε αποψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα μέσα του τέταρτου βιβλίου το παράτησα και ανέτρεξα στο Wiki για περιλήψεις κεφαλαίων...

ήταν η ιδέα μου ή ο συγγραφέας το έχασε με το τι γίνεται? Ούτε η ιστορία με τράβαγε πλέον ούτε ο τρόπος γραφής...

 

τελικά μόνο εγώ κουράστηκα ή πράγματι ο άθρωπος δεν είχε την ιστορία στο κεφάλι του από την αρχή και έγραφε τι έβλεπε στο όνειρό του από τον 4ο κύκλο και μετά...

 

ειδικά ο επίλογος (ο πραγματικός) στο 4ο βιβλίο με έστειλε...

πώς ακριβώς τελειώνουν οι ιστορίες των συγκεκριμένων πρωταγωνιστών με το 4ο και το 5ο βιβλίο δεν μπορώ να καταλάβω...

 

μιλάτε ρε, όχι μόνο εγώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα μέσα του τέταρτου βιβλίου το παράτησα και ανέτρεξα στο Wiki για περιλήψεις κεφαλαίων...

ήταν η ιδέα μου ή ο συγγραφέας το έχασε με το τι γίνεται? Ούτε η ιστορία με τράβαγε πλέον ούτε ο τρόπος γραφής...

 

τελικά μόνο εγώ κουράστηκα ή πράγματι ο άθρωπος δεν είχε την ιστορία στο κεφάλι του από την αρχή και έγραφε τι έβλεπε στο όνειρό του από τον 4ο κύκλο και μετά...

 

ειδικά ο επίλογος (ο πραγματικός) στο 4ο βιβλίο με έστειλε...

πώς ακριβώς τελειώνουν οι ιστορίες των συγκεκριμένων πρωταγωνιστών με το 4ο και το 5ο βιβλίο δεν μπορώ να καταλάβω...

 

μιλάτε ρε, όχι μόνο εγώ...

 

δεν πολυκαταλαβαινω τι εννοεις, παντως στο 5ο που οι χαρακτηρες ειναι πιο γνωριμοι, τυριον,τζον και ντανι κυριως μπορει να σου ειναι πιο προσιτο...απο πολλους θεωρειται οτι το 4ο ειναι το πιο αδυναμο βιβλιο της σειρας, παντως εμενα μου αρεσε και θεωρω πως ακομα και αυτο ειναι πολυ καλυτερο απο το 90% των φαντασι βιβλιων που κυκλοφορουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...