Προς το περιεχόμενο

Game of Thrones Season 1- (χρησιμοποιήστε spoilers)


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είναι προσφορά http://www.amazon.com/Game-Thrones-Complete-Season-Blu-ray/dp/B003Y5HWMW

άν διαβάσεις και τα reviews θα καταλάβεις τι πώρωση έχει προκαλέσει η σειρά στο εξωτερικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι βλέπουν τα ωραία και μπιρπμιλωτίσια ματάκια μου?????

http://www.digitallife.gr/game-of-thrones-apokleistika-sth-nova-22271/

H Νova, η πρώτη ψηφιακή πλατφόρμα της Ελλάδας, πρωτοπόρα στην παροχή του κορυφαίου αθλητικού και κινηματογραφικού περιεχομένου και της απόλυτης τηλεοπτικής εμπειρίας, εξασφάλισε άλλη μια αποκλειστικότητα για το ελληνικό κοινό.

 

Στις 21 Ιανουαρίου 2012, αποκλειστικά στο Novacinema1 & HD, κάνει πρεμιέρα η πολύ-αναμενώμενη και βραβευμένη με 2 Emmy Awards, νέα σειρά της HBO, Game of Thrones

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:shifty: Παιδιά το επόμενο spoiler είναι από το βιβλίο οπότε αν δεν το έχετε διαβάσει, μην το κοιτάτε!!! :shifty:

 

Αν δεις εκεί που είναι στις λάσπες έχει κομμένο χέρι, κάτι που γίνεται στο 3ο βιβλίο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναείδα το 1ο κύκλο σε μια μέρα (κάψιμο) για να τον έχω φρέσκο! Αναμένουμε πως και πως τον 2ο κύκλο.

Σε 1080 είναι το χάσιμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ θελω να ξαναδω τον 1ο κύκλο...θα περιμένω τη νοβα να το δω σε hd γιατί σίγουρα θα είναι πολύ πιο ωραίο να το βλέπεις σε αυτή τη ποιότητα...

 

αχ, αυτά τα spoilers, κάνουν ζημιά :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εσύ τι τα βλέπεις. Αν από τώρα βλέπεις τα spoilers του δεύτερου κύκλου και των βιβλίων και δεν έχεις αρχίσει να βλέπεις καν τον πρώτο, μέχρι να τελειώσει θα έχεις μάθει και τους διαλόγους. :)

 

Καλύτερα ξεκίνα τα βιβλία μέχρι να αρχίσει η σειρά το Γενάρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα...έχεις δίκιο...

θα την κάνω τη προσπάθεια να μπω στο 2ο βιβλίο (το 1ο το έχω διαβάσει) αλλά δυστυχώς ήμουν πάντα της εικόνας αν και η φαντασία οργιάζει στα βιβλία :D...ανυπομονώ για Γενάρη 2012

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^

Lol what?! Ποιό κανάλι μας έχει κ θ'αποφασίσει να δώσει λεφτά ν'αγοράσει δικαιώματα γι'αυτή την σειρά; Αχ μακάρι να γίνει κάτι τέτοιο! Μπας και γλιτώσουμε απ'τα τόσα σκουπίδια που πλασάρουν [βλ. κλαψοτουρκικές σαπουνόπερες].

 

 

2η σεζόν δεν μπορώ δεν μπορώ να περιμένωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω! :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...