Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto: San Andreas


javaneze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά έχω ακόμα τρομερό πρόβλημα με τον χειρισμό. Θέλω να παίζω με το joypad και έχω προβλημα στο manual aim. πχ : Στην αποστολή που πας στις αποθήκες της εθνοφρουράς και πηδάς την μάντρα πρέπει να πυροβολήσεις τον διακόπτη για να ανοίξει η πόρτα. Δυστυχώς δεν την εγκλοβίζει το αυτόματο lock για να την πυροβολήσω ενώ δεν έχω manual aim. Έτσι πρέπει να φυρίσω σε mouse. Θα μπορούσα να παίζω συνεχώς με mouse+keys αλλά το βρίσκω πολύ δύσκολο' date='

 

 

 

Δηλαδή κανονικά πρέπει να έχει την κάμερα στον δεξί μοχλό ? εμένα δεν παίζει ο δεξιός μοχλός παρά μόνο το j12 (ή j11) όταν τον πατάω.

 

Έχω ένα joypad Thrustmaster 3 και χρησιμοποιώ τους original drivers. Υπαρχει κάποιο bug ?

 

ΒΟΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ?[/quote']

 

 

Πρεπει να ειπα πιο πανω,δε θυμαμαι,οτι μπορεις να πεζεις με το mouse και με το joypad ταυτοχρονα,το design tou setup ειναι απαραδεκτο για joypad,μοu πηρε ωρες να τα κανω "περιπου" σαν το PS2 ....απλα οταν οδηγας το αλλαζεις σε joypad, οταν περπατας mouse + keys :D η καλυτερα μονο οταν θελεις να εισαι ακριβης στο στοχο σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 836
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Hr8an kai ta tanks alla den prolaba giati...................wasted

 

To tank exei pio eukolo kolpo na to klepseis apthn area 69 k pas sto aerodromio sou pio panw k to vazeis sto garaz,megaluterh gavla pantw apto hunter na kanei s vigilante den upArxei kai an kanete 12 missions sth seira to armor ftanei ews 150!!!!! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο κουφο ...

 

Αφού πας τον OG Loc στο χαμπουργκεράδικο μετά σου ζητά να βρεις ένα ηχοσύστημα. πάω Στη παραλία (Αποστολή Life's a beach) και βρίσκω τη DJ έχω διαβάσει ότι πρέπει να χορέψεις μαζί της με τον ίδιο τρόπο που παίζεις lowride. Εμένα όμως δε μου βγάζει βελάκια για το ποιές κινήσεις πρέπει να κάνω. Πως στο καλό χορεύεις ρε παιδιά ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο κουφο ...

 

Αφού πας τον OG Loc στο χαμπουργκεράδικο μετά σου ζητά να βρεις ένα ηχοσύστημα. πάω Στη παραλία (Αποστολή Life's a beach) και βρίσκω τη DJ έχω διαβάσει ότι πρέπει να χορέψεις μαζί της με τον ίδιο τρόπο που παίζεις lowride. Εμένα όμως δε μου βγάζει βελάκια για το ποιές κινήσεις πρέπει να κάνω. Πως στο καλό χορεύεις ρε παιδιά ?

 

hhehe mallon den patas to koubi ksana gia na dexteis thn protash!!! k egw perimena kana 2lepto ekei k lew ti sto kalo...meta ksanapathsa k arxise na xorevei.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hhehe mallon den patas to koubi ksana gia na dexteis thn protash!!! k egw perimena kana 2lepto ekei k lew ti sto kalo...meta ksanapathsa k arxise na xorevei.....

 

Καλά, μιλάμε με κάτι τέτοια αυτό το παιχνίδι μου έχει σπάσει τα νεύρα !!!!

 

Thanks anyway

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά' date=' μιλάμε με κάτι τέτοια αυτό το παιχνίδι μου έχει σπάσει τα νεύρα !!!!

 

Thanks anyway[/quote']

 

Ti na kanoume mh ta theloume kai ola dika mas!!! arketa mas prosferei to game :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paides exo mia erothsh gia osous to exoun termatisei...afou oloklhroseis oles tis apostoles kai fysika den to oloklhroseis me 100% mporeis na synexiseis mexri na ftaseis sto telos???h ekei teleionoun ola kai meta pali apo thn arxh?koinos mporeis na afhseis oles tis xamalodouleies gia to telos?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paides exo mia erothsh gia osous to exoun termatisei...afou oloklhroseis oles tis apostoles kai fysika den to oloklhroseis me 100% mporeis na synexiseis mexri na ftaseis sto telos???h ekei teleionoun ola kai meta pali apo thn arxh?koinos mporeis na afhseis oles tis xamalodouleies gia to telos?

 

otan termatiseis to game sinithws opws oloi tha eisai gurw sto 75 % ara exeis alla 25% na kaneis oti sou katevei.tpt den teliwnei pote apla otan ftaseis sto 100% perneis polllaaa "dwra"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To anefera kai se allo topic ... exo pc .. laptop 2.6ghz pentium , 512mb , ati radeon 9000 kai otan paizo mou deixnei olous tous an8ropous san na kolybane stin epifaneia... kanenas den perpataei ... exo dokimasei xiliades sindiasmous me to display options alla tpt... i ati den exei valei kainourgious drivers gia tin ati radeon 9000 kai etsi den boro na kano kati... ti proteinete re paidia gia to ftiaksimo tou;

 

ama kserei kapoios perissotera me to ti paizei se ayto to problem boroume kai prive ... mi xalame ti roi toy topic!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ftp://ftp.gtagaming.com/sanandreas/mods/2/aiming.zip

 

βάλε αυτό στο flashget...το κατέβασε κανονικά σε εμένα;)

 

Γιώργος

Cannot find the FUCKING server ...

 

-------

 

Tsakonas nice! :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μέσα από τον explorer μπορώ να το κατεβάσω...τέσπα' date=' στείλε μου ένα pm με το e-mail σου, να σου το στέιλω..

 

Γιώργος[/quote']

δεν ειναι κανενα μυστικο

[email protected]

Σ'ευχαριστω φιλε ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...