Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto: San Andreas


javaneze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 836
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ρε παιδια να ρωτησω κατι!!

επειδη ειχα ενα προβλημα με το pc το ειχα παρατησει το παιχνιδακι και τωρα που το ξαναρχισα εχω κολλησει σε μια αποστολη:σε αυτην που περνεις μια cross μηχανη μαζι με τον χοντρο φιλο σου και πλησιαζεις ενα τρενο και πρεπει ο χοντρος να σκοτωσει 4 μεξικανους που ειναι πανω στο τρενο!μου εχει σπασει τα νευρα τι μπορω να κανω!!

 

αα και κατι αλλο που θα βρω link για cheats και για το hot coffee?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sokonik_ Φίλε και εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα ακριβώς με το Speedometer! Έχω την τελευταία έκδοση του Direct X, αλλά μου βγάζει το ίδιο μήνυμα με σένα (...at least Direct X version 9).

 

Αν έχει κάποιος καμμία ιδέα...θα είναι παραπάνω από ευπρόσδεκτη!

 

redxaris Υπομονή, κάτσε μπροστά και δεξιά από το τρένο και μη προσπάθησε να μη σε προσπερνάει πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλακα ειχε ο τερματισμος' date=' αλλα ακομα ειμαι με 70,05% .... Αντε τσακμαν με την λιστα σου ;-)

 

 

Ρε παιδια αυτο ειναι 8kb αρχειο και δεν μπορω να το κατεβασω με τιποτα ... σαν να μην δουλευει ο σερβερ ... αν εχει καποιος καποιο αλλο λινκ ή αν δεν κανει κοπο σε καποιον που το εχει, ενα mail στο [email'][email protected][/email] .... mersi!

 

ftp://ftp.gtagaming.com/sanandreas/mods/2/aiming.zip

 

βάλε αυτό στο flashget...το κατέβασε κανονικά σε εμένα;)

 

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@redxaris

Να είσαι κοντά στο πρώτο βαγόνι απο την δεξιά μεριά των ελεύθερων γραμμών...όχι πάνω στις γραμμές...μόλις πήγα την αποστολή έτσι , την έβγαλα με την μία ;)

 

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hmmm periergo emena kineite me tous moxlous alla ti nohma exei na kaneis manual aim me to joypad????????????????????????????????????

 

giafto einai to mouse.....eeinai ligo vareto na allazeis ta settings kathe fora apo joypad se mouse+keys alla aksizei ton kopo eidika se apostoles pou thelei na skotwseis pollous.

mh fovaseai den tha xathoun ta settings pou xeis kanei kai to joypad tha doulevei parallhla' date='asxeta an to xeis sto "mouse+keys" setting,apla h kamera kineite me to mouse.egw apla gia driving vazw joypad kai gia pistolidia mouse + keys[/quote']

 

Ρε παιδιά έχω ακόμα τρομερό πρόβλημα με τον χειρισμό. Θέλω να παίζω με το joypad και έχω προβλημα στο manual aim. πχ : Στην αποστολή που πας στις αποθήκες της εθνοφρουράς και πηδάς την μάντρα πρέπει να πυροβολήσεις τον διακόπτη για να ανοίξει η πόρτα. Δυστυχώς δεν την εγκλοβίζει το αυτόματο lock για να την πυροβολήσω ενώ δεν έχω manual aim. Έτσι πρέπει να φυρίσω σε mouse. Θα μπορούσα να παίζω συνεχώς με mouse+keys αλλά το βρίσκω πολύ δύσκολο,

 

Ετσι ειναι κανονικα

 

Δηλαδή κανονικά πρέπει να έχει την κάμερα στον δεξί μοχλό ? εμένα δεν παίζει ο δεξιός μοχλός παρά μόνο το j12 (ή j11) όταν τον πατάω.

 

Έχω ένα joypad Thrustmaster 3 και χρησιμοποιώ τους original drivers. Υπαρχει κάποιο bug ?

 

ΒΟΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paides' date='

exei sigkentrosei kaneis ta autokinita pou ginontai export?i an oxi..

kserete kapou pou mporo na vro sentinel kai merika alla?opoios vriskei i thelei kapoio apo auta as postarei kai kanena screenshot![/quote']

 

sentinel!

967969961943962964943964955959.th.jpg

 

opoios 8elei alla anaferte to sto forum!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...